Extra 2.22.2 - en to sr translation catalogue (1086 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
sr: Све информације о томе како да добијете све потребне акредитиве можете пронаћи овде: %s

en: %d Items
sr: %d ставке

en: %d Items in Cart
sr: %d артикала у корпи

en: %d%%
sr: %d %%

en: %s Theme Options
sr: %s Опције теме

en: %s ago
sr: пре %s

en: &hellip;
sr: …

en: &laquo; Previous
sr: " Претходна

en: + Add One More Tab
sr: + Додај још једну картицу

en: 0 Comments
sr: 0 коментара

en: 1 Column
sr: 1 Цолумн

en: 1 Comment
sr: 1 коментар

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
sr: 1/2 + 1/4 + 1/4 колоне

en: 1/3 + 2/3 Columns
sr: 1/3 + 2/3 колоне

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
sr: 1/4 + 1/2 + 1/4 колоне

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
sr: 1/4 + 1/4 + 1/2 колоне

en: 1/4 + 3/4 Columns
sr: 1/4 + 3/4 колоне

en: 2 Columns
sr: 2 Цолумнс

en: 2/3 + 1/3 Columns
sr: 2/3 + 1/3 колоне

en: 3 Columns
sr: 3 Цолумнс

en: 3/4 + 1/4 Columns
sr: 3/4 + 1/4 колоне

en: 4 Columns
sr: 4 Цолумнс

en: 404 Not Found
sr: 404 Није пронађено

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
sr: <div class="updated"><p>Ово је нова инсталација %1$s теме. Не заборавите да одете на <a href="%2$s">еПанел</a> да бисте га подесили. Ова порука ће нестати када кликнете на дугме Сачувај на <a href="%2$s">страница са опцијама теме</a>.</p></div>

en: <span class="button" title="%title"></span>
sr: <span class="button" title="%титле"></span>

en: <span class="button">Next Entries</span>
sr: <span class="button">Нект Ентриес</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
sr: <span class="button">Следећи</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
sr: <span class="button">Старији уноси</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
sr: <span class="button">Претходна</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sr: <span class="meta-nav">←</span> Старији коментари

en: A static page
sr: Статичка страница

en: API Key
sr: АПИ кључ

en: About The Author
sr: О аутору

en: Above Post
sr: Изнад поста

en: Accent color
sr: Боја акцента

en: Access Token
sr: Приступни токен

en: Access Token Secret
sr: Аццесс Токен Сецрет

en: Access Token Secret:
sr: Тајна токена приступа:

en: Access token:
sr: Приступни токен:

en: Accordion
sr: Хармоника

en: Active Tab Background Color
sr: Боја позадине активне картице

en: Active Tab Text Color
sr: Боја текста активне картице

en: Ad
sr: Ад

en: Ad #
sr: Оглас #

en: Ad #%d
sr: Оглас #%d

en: Ad HTML
sr: ХТМЛ огласа

en: Ad HTML:
sr: ХТМЛ огласа:

en: Ad Image
sr: Огласна слика

en: Ad Link
sr: Ад Линк

en: Add API Key
sr: Додајте АПИ кључ

en: Add Ad
sr: Додај оглас

en: Add Another Video URL
sr: Додајте још један URL видео снимка

en: Add Audio File
sr: Додај аудио датотеку

en: Add Author Bio
sr: Додај биографију аутора

en: Add Breakdown
sr: Адд Бреакдовн

en: Add ET Box
sr: Додајте ET кутију

en: Add ET Button
sr: Додај дугме ET

en: Add ET Learn more block
sr: Додај блок ET Сазнајте више

en: Add ET Tabs
sr: Додај ET картице

en: Add Gallery Images
sr: Додајте слике из галерије

en: Add Images
sr: Додај слике

en: Add New Ad
sr: Додај нови оглас

en: Add New Category Layout
sr: Додајте нови изглед категорије

en: Add New Project
sr: Додај нови пројекат

en: Add New Project Skill
sr: Додајте нову вештину пројекта

en: Add New Tab
sr: Додај нову картицу

en: Add a Tooltip Text
sr: Додајте текст објашњења

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
sr: Додајте код у < тело > (добро за кодове за праћење као што је Гоогле аналитика)

en: Add code to the < head > of your blog
sr: Додајте код у <хеад> свог блога

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
sr: Додајте код на дно својих постова, пре коментара

en: Add code to the top of your posts
sr: Додајте код на врх својих постова

en: Add or Remove Skills
sr: Додајте или уклоните вештине

en: Additional Info
sr: Додатне информације

en: Address
sr: Адреса

en: Admin Label
sr: Админ Лабел

en: Ads
sr: Огласи

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
sr: Адсенсе прилагодљиве огласне јединице захтевају да контејнер огласа има фиксну ширину. Омогућавање ове опције примењује фиксну ширину на контејнер овог огласа.

en: Advertisement
sr: Реклама

en: All
sr: Све

en: All Category Layouts
sr: Изглед свих категорија

en: All Project Skills
sr: Све пројектне вештине

en: All Projects
sr: Сви пројекти

en: Alternative text for image
sr: Алтернативни текст за слику

en: Amount of archive months to display.
sr: Количина архивских месеци за приказ.

en: Amount of recent posts to display.
sr: Количина недавних постова за приказ.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
sr: <a href="%s">Extra Тхеме Лаиоут</a> (изаберите испод)

en: An Extra Category Layout
sr: Изглед Extra категорије

en: Animation
sr: Анимација

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
sr: Сваки код који поставите овде ће се појавити у одељку тела свих страница вашег блога. Ово је корисно ако треба да унесете пиксел за праћење за бројач стања као што је Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
sr: Сваки код који овде поставите појавиће се у одељку заглавља сваке странице вашег блога. Ово је корисно када треба да додате JavaScript или CSS на све странице.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
sr: Сваки код који овде поставите биће постављен на врх свих појединачних постова. Ово је корисно ако желите да интегришете ствари као што су везе друштвених обележивача.

en: App ID
sr: ИД апликације

en: App Secret
sr: Апп Сецрет

en: Archive Heading Text Color
sr: Боја текста заглавља архиве

en: Archives
sr: Арцхивес

en: Ascending
sr: Узлазни

en: Aside
sr: На страну

en: Attributes
sr: Атрибути

en: Audio
sr: Аудио

en: Audio File Subtitle
sr: Поднаслов аудио датотеке

en: Audio File Title
sr: Наслов аудио датотеке

en: Audio File URL
sr: URL аудио датотеке

en: Audio Format Options
sr: Опције аудио формата

en: Author
sr: Аутор

en: Author Image URL
sr: URL слике аутора

en: Authorize
sr: Овластити

en: Authors Page Template Options
sr: Опције шаблона странице аутора

en: Authors to display
sr: Аутори за приказ

en: Auto
sr: Ауто

en: Auto Speed
sr: Ауто Спеед

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
sr: Аутоматска брзина клизача (ради само ако је Ауто подешено на да)

en: Autoplay
sr: Аутоматско покретање

en: Autoplay Speed
sr: Брзина аутоматске репродукције

en: Back To Top
sr: Назад на врх

en: Back To Top Button
sr: Дугме за повратак на врх

en: Background Color
sr: Боја позадине

en: Background Settings
sr: Подешавања позадине

en: Background color
sr: Боја позадине

en: Bar Border Radius
sr: Полупречник границе

en: Bar Counter
sr: Бројач барова

en: Bar Padding
sr: Бар Паддинг

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
sr: Пре него што будете могли да примате ажурирања производа, прво морате да потврдите аутентичност претплате на Elegant Themes. Да бисте то урадили, потребно је да унесете и своје корисничко име Elegant Themes Elegant Themes API кључ Елегант Тхемес. Да бисте лоцирали свој АПИ кључ, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">Пријавите се</a> на свој налог Elegant Themes и идите на страницу <strong>Налог > АПИ кључ</strong>.

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
sr: Пре него што будете могли да примате ажурирања производа, прво морате да потврдите аутентичност претплате на Elegant Themes. Да бисте то урадили, потребно је да унесете и своје корисничко име Elegant Themes Elegant Themes API кључ Елегант Тхемес. Ваше корисничко име је исто корисничко име које користите када се пријављујете на <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ЕлегантТхемес.цом</a>

en: Below Header
sr: Испод заглавља

en: Below Post
sr: Испод поста

en: Blog
sr: Блог

en: Blog Feed Masonry
sr: Блог Феед Масонри

en: Blog Feed Page Template Options
sr: Опције шаблона странице за фид блога

en: Blog Feed Standard
sr: Блог Феед Стандард

en: Blog Feed Title
sr: Наслов фееда блога

en: Blogger
sr: Блоггер

en: Blurb
sr: Блурб

en: Body
sr: Тело

en: Body Font
sr: Боди Фонт

en: Body Line Height
sr: Висина линије тела

en: Body Link Color
sr: Боја везе тела

en: Body Text Color
sr: Боја текста тела

en: Body Text Size
sr: Величина текста

en: Body/Link Font Style
sr: Стил фонта за тело/везу

en: Body/Link Line Height
sr: Висина линије тела/линка

en: Body/Link Text Size
sr: Величина текста текста/везе

en: Bold
sr: Одважан

en: Border
sr: Граница

en: Border Color
sr: Боја ивице

en: Border Radius
sr: Гранични радијус

en: Border Width
sr: Бордер Видтх

en: Bottom
sr: Дно

en: Bottom Bar
sr: Боттом Бар

en: Bottom to Top
sr: Одоздо ка врху

en: Boxed Layout - Background color
sr: Изглед у кутији - боја позадине

en: Breakdown #
sr: Слом #

en: Breakdown #%d
sr: Распад #%d

en: Button Font Style
sr: Стил фонта дугмета

en: Button Hover Styles
sr: Стилови преласка дугмета

en: Button Styles
sr: Стилови дугмади

en: Buttons
sr: Дугмад

en: Buttons Font
sr: Фонт дугмади

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
sr: Подразумевано, коментари се не постављају на странице, међутим, ако желите да дозволите људима да коментаришу ваше странице, једноставно омогућите ову опцију.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
sr: Подразумевано, странице су сортиране по имену. Међутим, ако желите да их сортирате по ИД-у, можете подесити ово подешавање.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
sr: Подразумевано, трака за навигацију остаје на врху екрана све време. Предлажемо да онемогућите ову опцију ако треба да користите логотип виши од подразумеваног.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
sr: Подразумевано, тема креира почетну везу у подразумеваном креираном менију, која када се кликне води назад на почетну страницу вашег блога. Међутим, ако користите статичну почетну страницу и већ сте креирали страницу под називом Почетна за коришћење, то ће резултирати дупликом везе. У овом случају требало би да онемогућите ову функцију да бисте уклонили везу.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
sr: Тема подразумевано креира наслове постова на основу наслова вашег поста и имена вашег блога. Ако желите да ваш мета наслов буде другачији од стварног наслова поста, можете дефинисати прилагођени наслов за сваки пост користећи прилагођена поља. Ова опција мора бити омогућена да би прилагођени наслови функционисали и морате да изаберете назив прилагођеног поља за свој наслов испод.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
sr: Подразумевано, тема не додаје кључне речи у ваше заглавље. Већина претраживача више не користи кључне речи за рангирање вашег сајта, али их неки људи ипак дефинишу за сваки случај. Ако желите да додате мета кључне речи у заглавље, омогућите ову опцију и попуните поље за прилагођене кључне речи испод.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
sr: Тема подразумевано користи комбинацију имена вашег блога и описа вашег блога, као што је дефинисано када сте креирали блог, за креирање наслова ваше почетне странице. Међутим, ако желите да креирате прилагођени наслов, једноставно омогућите ову опцију и попуните прилагођено поље наслова испод.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
sr: Тема подразумевано користи опис вашег блога, како је дефинисано када сте креирали свој блог, да попуни поље мета описа. Ако желите да користите другачији опис, омогућите ову опцију и попуните поље за прилагођени опис испод.

en: CSS Class
sr: CSS Цласс

en: CSS ID
sr: CSS ИД

en: Call To Action
sr: Позив на акцију

en: Callback function: "%s" doesnt exist
sr: Функција повратног позива: " %s " не постоји

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
sr: Канонилизација помаже да се спречи индексирање дуплираног садржаја од стране претраживача и као резултат тога може помоћи да се избегну казне за дуплирање садржаја и деградацију ранга странице. Неке странице могу имати различите URL које воде до истог места. На пример домаин.цом, домаин.цом/индек.хтмл и ввв.домаин.цом су различите URL које воде до ваше почетне странице. Из перспективе претраживача, ове дупле УРЛ адресе, које се такође често јављају због прилагођених сталних веза, могу се третирати појединачно уместо као једно одредиште. Дефинисање канонског УРЛ-а говори претраживачу који URL желите да званично користите. Тема заснива своје канонске УРЛ адресе на вашим сталним везама и имену домена дефинисаном на картици подешавања wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
sr: Канонилизација помаже да се спречи индексирање дуплираног садржаја од стране претраживача и као резултат тога може помоћи да се избегну казне за дуплирање садржаја и деградацију ранга странице. Неке странице могу имати различите URL које воде до истог места. На пример домаин.цом, домаин.цом/индек.хтмл и ввв.домаин.цом су различите УРЛ адресе које воде до ваше почетне странице. Из перспективе претраживача, ове дупле УРЛ адресе, које се такође често јављају због прилагођених сталних веза, могу се третирати појединачно уместо као једно одредиште. Дефинисање канонског УРЛ-а говори претраживачу који URL желите да званично користите. Тема заснива своје канонске УРЛ адресе на вашим сталним везама и имену домена дефинисаном на картици подешавања wp-admin.

en: Captcha Font Size
sr: Величина фонта Цаптцха

en: Captcha Font Style
sr: Стил фонта Цаптцха

en: Caption
sr: Наслов

en: Caption Background Color
sr: Боја позадине натписа

en: Caption Font Size
sr: Величина фонта натписа

en: Caption Font Style
sr: Стил фонта натписа

en: Caption goes here
sr: Наслов иде овде

en: Caption title goes here
sr: Наслов наслова иде овде

en: Categories
sr: Категорије

en: Categories:
sr: Категорије:

en: Category
sr: Категорија

en: Category Builder
sr: Категорија Буилдер

en: Centered
sr: Центрирано

en: Change Your API Key
sr: Промените свој АПИ кључ

en: Channel Name
sr: Назив канала

en: Chat
sr: Ћаскање

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
sr: Проверите и сортирајте одељке мапе сајта које желите да буду приказани.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
sr: Означите ово поље ако желите да прикажете мета описе на страницама категорије/архиве. Опис је заснован на опису категорије који одаберете када креирате/уређујете своју категорију у wp-admin.

en: Choose Categories.
sr: Изаберите Категорије.

en: Choose From the Most Used Skills
sr: Изаберите неку од најчешће коришћених вештина

en: Choose Sidebar/Widget Area
sr: Изаберите Бочна трака/Област виџета

en: Choose a category.
sr: Одабрати категорију.

en: Choose a heading style.
sr: Изаберите стил наслова.

en: Choose a sort method.
sr: Изаберите метод сортирања.

en: Choose a sort order.
sr: Изаберите редослед сортирања.

en: Choose an Image
sr: Изаберите слику

en: Choose button color
sr: Изаберите боју дугмета

en: Choose button type
sr: Изаберите тип дугмета

en: Choose categories.
sr: Одаберите категорије.

en: Choose title autogeneration method
sr: Изаберите метод аутоматског генерисања наслова

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
sr: Одаберите да ли је стандардни или зидани стил приказа за странице архиве за ознаке, постове аутора, резултате претраге.

en: Choose which items to display in the postinfo section
sr: Одаберите које ставке желите да прикажете у одељку са информацијама

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
sr: Одаберите да ако желите аутоматску анимацију клизача

en: Circle Counter
sr: Цирцле Цоунтер

en: Click here to learn more
sr: Кликни овде да сазнаш више

en: Closed Title Font Style
sr: Стил фонта затвореног наслова

en: Code Integration
sr: Интеграција кода

en: Color
sr: Боја

en: Column Layout
sr: Изглед колоне

en: Comments
sr: Коментари

en: Consumer Key
sr: Потрошачки кључ

en: Consumer Key:
sr: Потрошачки кључ:

en: Consumer Secret
sr: Цонсумер Сецрет

en: Consumer Secret:
sr: Тајна потрошача:

en: Contact Form
sr: Контакт формулар

en: Contact Form Map
sr: Контакт образац Мапа

en: Contact Form Title
sr: Наслов обрасца за контакт

en: Contact Page Template Options
sr: Опције шаблона контакт странице

en: Content
sr: Садржај

en: Content Font Size
sr: Величина фонта садржаја

en: Content Font Style
sr: Стил фонта садржаја

en: Content goes here
sr: Садржај иде овде

en: Content text or html
sr: Текст садржаја или хтмл

en: Countdown
sr: Одбројавање

en: Current Category / Tag / Taxonomy
sr: Тренутна категорија / ознака / таксономија

en: Current Color
sr: Цуррент Цолор

en: Currently viewing archives from %1$s
sr: Тренутно прегледате архиве са %1$s

en: Custom CSS
sr: Прилагођени CSS

en: Custom Title
sr: Прилагођени наслов

en: Custom field Name to be used for description
sr: Име прилагођеног поља које ће се користити за опис

en: Custom field Name to be used for keywords
sr: Име прилагођеног поља које ће се користити за кључне речи

en: Custom field Name to be used for title
sr: Име прилагођеног поља које ће се користити за наслов

en: Dashed
sr: Дасхед

en: Date
sr: Датум

en: Date Format
sr: Формат датума

en: Date format
sr: Формат датума

en: Default
sr: Уобичајено

en: Default (%s)
sr: Подразумевано (%s)

en: Default Category
sr: Подразумевана категорија

en: Default Post Format
sr: Подразумевани формат поста

en: Define a character to separate BlogName and Post title
sr: Дефинишите знак за раздвајање БлогНаме и Пост титле

en: Delicious
sr: Укусно

en: Descending
sr: Силазни

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
sr: Дизајнирао %1$s | Омогућава %2$s

en: Details Font Style
sr: Детаљи стила фонта

en: Deviantart
sr: Девиантарт

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
sr: Онемогућите ову опцију да бисте уклонили скрипту Google Maps API са своје странице. Напомена: Модули који се ослањају на Google Maps API скрипту, као што су Мапе и Мапе пуне ширине, и даље су учитани, али неће радити осим ако ручно не додате скрипту Google Maps API.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
sr: Онемогућите ову опцију да бисте уклонили Google Fonts са својих Divi Builder страница.

en: Disable top tier dropdown menu links
sr: Онемогућите везе падајућег менија највишег нивоа

en: Disabled
sr: Онемогућено

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sr: Онемогућавање ове опције ће уклонити основни код испод са вашег блога. Ово вам омогућава да уклоните код док га сачувате за каснију употребу.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sr: Онемогућавање ове опције ће уклонити код заглавља испод са вашег блога. Ово вам омогућава да уклоните код док га сачувате за каснију употребу.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sr: Онемогућавање ове опције ће уклонити доњи доњи код са вашег блога. Ово вам омогућава да уклоните код док га сачувате за каснију употребу.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sr: Онемогућавање ове опције ће уклонити један горњи код испод са вашег блога. Ово вам омогућава да уклоните код док га сачувате за каснију употребу.

en: Display # of Tweets:
sr: Прикажи број твитова:

en: Display Featured Posts Only
sr: Прикажи само истакнуте постове

en: Display Home link
sr: Прикажи почетну везу

en: Display Style
sr: Стил екрана

en: Display a list of authors.
sr: Прикажите листу аутора.

en: Display a login form.
sr: Прикажите образац за пријаву.

en: Display ads.
sr: Приказ огласа.

en: Display comment date?
sr: Прикажите датум коментара?

en: Display method
sr: Начин приказа

en: Display post categories?
sr: Прикажи категорије постова?

en: Display post count
sr: Прикажи број постова

en: Display post date?
sr: Прикажи датум објаве?

en: Display post thumbnail?
sr: Прикажи сличицу поста?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
sr: Прикажите извод или цео садржај поста. Ако је пун садржај, онда ће се скратити на ознаку више ако се користи.

en: Display your follower counts from top social networks
sr: Прикажите број својих пратилаца са врхунских друштвених мрежа

en: Display your recent tweets.
sr: Прикажите своје недавне твитове.

en: Divi Library
sr: Divi библиотека

en: Divider
sr: Дивидер

en: Divider Height
sr: Висина разделника

en: Divider Position
sr: Положај разделника

en: Divider Style
sr: Дивидер Стиле

en: Divider Weight
sr: Дивидер Веигхт

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
sr: Немојте приказивати постове који су били приказани на претходним модулима.

en: Don't Show Author
sr: Не приказуј аутора

en: Don't Show Categories
sr: Не приказуј категорије

en: Don't Show Comment Count
sr: Не приказуј број коментара

en: Don't Show Date
sr: Не приказуј датум

en: Don't Show Featured Image
sr: Не приказуј истакнуту слику

en: Don't Show Ratings
sr: Не приказуј оцене

en: Dotted
sr: Тачкасто

en: Double
sr: Двоструко

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
sr: Превуците маркер и адреса ће се аутоматски ажурирати. Промените зумирање и ниво зумирања ће такође бити сачуван.

en: Dribbble
sr: Дрибббле

en: Dribbble Profile Url
sr: Дрибббле профил URL

en: Dropdown Menu Animation
sr: Анимација падајућег менија

en: Dropdown Menu Background Color
sr: Боја позадине падајућег менија

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
sr: Падајући мени Ховер/Боја активне везе

en: Dropdown Menu Line Color
sr: Боја линије падајућег менија

en: Dropdown Menu Text Color
sr: Боја текста падајућег менија

en: Edit Category Layout
sr: Уредите изглед категорије

en: Edit Default Layout
sr: Уреди подразумевани распоред

en: Edit Home Layout
sr: Уредите изглед куће

en: Edit Layout
sr: Уреди распоред

en: Edit Project
sr: Уреди пројекат

en: Edit Skill
sr: Уреди вештину

en: Effect
sr: Ефекат

en: Elements
sr: Елементи

en: Email
sr: Емаил

en: Email field cannot be empty.
sr: Поље е-поште не може бити празно.

en: Enable Above Footer - Ad
sr: Омогући Подножје изнад – Оглас

en: Enable Autoplay
sr: Омогући аутоматску репродукцију

en: Enable Below Header - Ad
sr: Омогући испод заглавља - Оглас

en: Enable Boxed Layout
sr: Омогући оквирни распоред

en: Enable Header Ad
sr: Омогући оглас у заглављу

en: Enable Responsive Adsense Ad
sr: Омогући прилагодљиви Адсенсе оглас

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
sr: Омогући појединачни пост - изнад поста - оглас

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
sr: Омогући једну објаву – испод објаве – оглас

en: Enable body code
sr: Омогући код тела

en: Enable canonical URL's
sr: Омогући канонске URL

en: Enable custom description
sr: Омогући прилагођени опис

en: Enable custom keywords
sr: Омогућите прилагођене кључне речи

en: Enable custom title
sr: Омогући прилагођени наслов

en: Enable custom titles
sr: Омогућите прилагођене наслове

en: Enable header code
sr: Омогући код заглавља

en: Enable meta description
sr: Омогући мета опис

en: Enable meta descriptions
sr: Омогући мета описе

en: Enable meta keywords
sr: Омогући мета кључне речи

en: Enable single bottom code
sr: Омогући један доњи код

en: Enable single top code
sr: Омогући један горњи код

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
sr: Омогућите ову опцију да бисте приказали дугме Назад на врх док се крећете

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
sr: Омогућите ову опцију да бисте добили ефекат глатког померања помоћу точкића миша

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
sr: Омогућите ову опцију да кратки кодови реагују на различите величине екрана

en: Enabled
sr: Омогућено

en: Enabled?
sr: Омогућено?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sr: Омогућавање ове опције ће приказати оглас изнад подножја. Ако је омогућено, морате да попуните слику банера и одредишни URL испод.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sr: Омогућавање ове опције ће приказати оглас испод заглавља. Ако је омогућено, морате да попуните слику банера и одредишни URL испод.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sr: Омогућавање ове опције ће приказати оглас у заглављу. Ако је омогућено, морате да попуните слику банера и одредишни URL испод.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sr: Омогућавањем ове опције приказаће се оглас на дну ваших страница са постом испод садржаја једног поста. Ако је омогућено, морате да попуните слику банера и одредишни URL испод.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sr: Омогућавањем ове опције приказаће се оглас на врху страница ваших постова изнад садржаја једног поста. Ако је омогућено, морате да попуните слику банера и одредишни URL испод.

en: Enqueue Google Maps Script
sr: Ставите у ред скрипте Google Maps

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
sr: Унесите опциони CSS ИД који ће се користити за овај модул. ИД се може користити за креирање прилагођеног CSS стила или за прављење веза до одређених делова ваше странице.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
sr: Унесите опционе CSS класе које ће се користити за овај модул. CSS класа се може користити за креирање прилагођеног CSS стила. Можете додати више класа, одвојених размаком.

en: Enter the App ID
sr: Унесите ИД апликације

en: Enter the App Secret
sr: Унесите тајну апликације

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
sr: Унесите URL свог Дрибббле профила.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
sr: Унесите URL свог Facebook профила.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
sr: Унесите URL свог Google + профила.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
sr: Унесите URL свог Instagram профила.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
sr: Унесите URL свог Pinterest профила.

en: Enter the URL of your RSS feed.
sr: Унесите URL вашег RSS фида.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
sr: Унесите URL свог Стумблеупон профила.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
sr: Унесите URL свог Тумблр профила.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
sr: Унесите URL свог Twitter профила.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
sr: Унесите URL свог Youtube профила.

en: Every 1 Day
sr: Сваки 1 дан

en: Every 12 Hours
sr: Сваких 12 сати

en: Every 3 Days
sr: Свака 3 дана

en: Every 3 Hours
sr: Свака 3 сата

en: Every 7 Days
sr: Сваких 7 дана

en: Every Hour
sr: Сваки сат

en: Exclude
sr: Искључи

en: Exclude categories from the navigation bar
sr: Изузми категорије са траке за навигацију

en: Exclude pages from the navigation bar
sr: Изузмите странице са траке за навигацију

en: Extra Category Layout
sr: Изглед Extra категорије

en: Extra Customizer Settings
sr: Extra подешавања за прилагођавање

en: Extra Mega Menu
sr: Extra мега мени

en: Extra Settings
sr: Extra подешавања

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
sr: Extra користи некомбиноване и неминификоване CSS датотеке јер је константа „СЦРИПТ_ДЕБУГ“ на wp-config.php подешена на „труе“. Други додатак може да натера Extra да користи некомбиноване и неминификоване CSS датотеке тако што ће филтрирати и филтер "ет_лоад_унминифиед_стилес".

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
sr: Extra користи некомбиноване и неминификоване JavaScript датотеке јер је константа „СЦРИПТ_ДЕБУГ“ на wp-config.php подешена на „труе“. Други додатак може да натера Extra да користи некомбиноване и неминификоване JavaScript датотеке тако што ће филтрирати и филтер "ет_лоад_унминифиед_сцриптс".

en: Facebook Profile Url
sr: URL Facebook профила

en: Fade In
sr: Фаде Ин

en: Fade In From Bottom
sr: Фаде Ин Фром Боттом

en: Fade In From Left
sr: Фаде Ин Фром Лефт

en: Fade In From Right
sr: Фаде Ин Фром Ригхт

en: Fade In From Top
sr: Фаде Ин Фром Топ

en: Favicon
sr: Фавицон

en: Favorite
sr: Фаворите

en: Featured
sr: Изабран

en: Featured Post
sr: Феатуред Пост

en: Featured Posts Slider
sr: Клизач за истакнуте постове

en: Filter Font Size
sr: Величина фонта филтера

en: Filter Font Style
sr: Филтер стил фонта

en: Filterable Portfolio
sr: Портфолио који се може филтрирати

en: Find
sr: Финд

en: Fixed Navigation Bar
sr: Фиксна трака за навигацију

en: Fixed Navigation Settings
sr: Фиксна подешавања навигације

en: Flip In Horizontally
sr: Окрените хоризонтално

en: Flip In Vertically
sr: Окрените вертикално

en: Follow @%s
sr: Пратите @ %s

en: Follow Font & Icon Size
sr: Пратите величину фонта и иконе

en: Follow Us
sr: Пратите нас

en: Font
sr: Фонт

en: Font Style
sr: Тип слова

en: Footer
sr: Подножје

en: Footer Credit Font Style
sr: Стил фонта кредитног подножја

en: Footer Credit Text Color
sr: Боја кредитног текста у подножју

en: Footer Credit Text Size
sr: Величина кредитног текста у подножју

en: Footer Elements
sr: Елементи подножја

en: Footer Menu
sr: Мени у подножју

en: Footer Menu Active Link Color
sr: Боја активне везе менија подножја

en: Footer Menu Font Style
sr: Стил фонта менија подножја

en: Footer Menu Letter Spacing
sr: Размак између слова менија у подножју

en: Footer Menu Link Color
sr: Боја везе менија подножја

en: Footer Menu Text Size
sr: Величина текста менија у подножју

en: Footer Settings
sr: Подешавања подножја

en: Footer Sidebar
sr: Бочна трака подножја

en: Footer Sidebar Left
sr: Бочна трака подножја лево

en: Footer Sidebar Middle
sr: Бочна трака подножја Средња

en: Footer Sidebar Middle Left
sr: Бочна трака подножја у средини лево

en: Footer Sidebar Middle Right
sr: Бочна трака подножја у средини десно

en: Footer Sidebar Right
sr: Бочна трака подножја десно

en: Form submission error, please refresh and try again.
sr: Грешка при слању обрасца, освежите и покушајте поново.

en: Format
sr: Формат

en: Front page displays
sr: Прикази на насловној страни

en: Fullwidth Slider
sr: Клизач пуне ширине

en: Gallery
sr: Галерија

en: Gallery Format Options
sr: Опције формата галерије

en: General
sr: Генерал

en: General Settings
sr: Општа подешавања

en: Global Accent Color
sr: Глобална акцентна боја

en: Google API Key
sr: Google API кључ

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
sr: Google API кључ. Све информације о томе како да добијете можете пронаћи овде: %s

en: Google Fonts subsets
sr: Подскупови Google Fonts

en: Google+
sr: Google +

en: Google+ Profile Url
sr: URL Google + профила

en: Google+ User Id
sr: Google + ИД корисника

en: Groove
sr: Гроове

en: Header
sr: Хеадер

en: Header & Navigation Settings
sr: Подешавања заглавља и навигације

en: Header Elements Settings
sr: Подешавања елемената заглавља

en: Header Font Size
sr: Величина фонта заглавља

en: Header Font Style
sr: Стил фонта заглавља

en: Header Format Settings
sr: Подешавања формата заглавља

en: Header Text
sr: Текст заглавља

en: Header Text Color
sr: Боја текста заглавља

en: Heading Font
sr: Фонт наслова

en: Heading Font Style
sr: Стил фонта наслова

en: Heading Line Height
sr: Висина линије наслова

en: Heading Style
sr: Стил наслова

en: Heading Text Color
sr: Боја текста наслова

en: Heading Text Size
sr: Величина текста наслова

en: Help
sr: Помоћ

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
sr: Овде можете додати прилагођени CSS да бисте заменили или проширили подразумеване стилове.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
sr: Овде можете променити глобалну акцентну боју која се користи на свим страницама вашег сајта.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sr: Овде можете да промените који знак раздваја наслов вашег блога и име индексне странице када користите аутоматски генерисане наслове постова. Уобичајене вредности су | или -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sr: Овде можете да промените који знак раздваја наслов вашег блога и име поста када користите аутоматски генерисане наслове постова. Уобичајене вредности су | или -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sr: Овде можете изабрати како ће се генерисати ваши наслови на страницама индекса. Можете да промените редослед приказа имена вашег блога и наслова индекса, или можете потпуно уклонити име блога из наслова.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
sr: Овде можете да изаберете подразумевану бочну траку/област виџета за WooCommerce странице.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
sr: Овде можете одабрати подразумевану бочну траку/област виџета.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
sr: Овде можете да изаберете подразумевану локацију бочне траке за WooCommerce странице.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
sr: Овде можете одабрати подразумевану локацију бочне траке.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
sr: Овде можете одабрати период освежавања који се користи за виџет броја пратилаца друштвених мрежа.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
sr: Овде можете изабрати да прикажете икону Дрибббле на вашој почетној страници.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
sr: Овде можете изабрати да прикажете Facebook икону на својој почетној страници.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
sr: Овде можете изабрати да прикажете икону Google + на својој почетној страници.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
sr: Овде можете изабрати да прикажете Instagram икону на својој почетној страници.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
sr: Овде можете изабрати да прикажете икону Pinterest на вашој почетној страници.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
sr: Овде можете изабрати да прикажете RSS икону.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
sr: Овде можете изабрати да прикажете Стумблеупон икону на вашој почетној страници.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
sr: Овде можете изабрати да прикажете Тумблр икону на својој почетној страници.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
sr: Овде можете изабрати да прикажете икону Twitter-а.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
sr: Овде можете изабрати да прикажете икону Youtube на својој почетној страници.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
sr: Овде можете изабрати да уклоните одређене категорије из менија за навигацију. Све категорије означене са Кс неће се појавити на траци за навигацију.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
sr: Овде можете изабрати да уклоните одређене странице из менија за навигацију. Све странице означене са Кс неће се појавити на траци за навигацију.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sr: Овде можете изабрати да обрнете редослед приказивања линкова ваших категорија. Можете бирати између узлазног и опадајућег.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sr: Овде можете изабрати да обрнете редослед приказивања линкова на вашим страницама. Можете бирати између узлазног и опадајућег.

en: Here you can choose to sort your pages links.
sr: Овде можете изабрати да сортирате везе на својим страницама.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
sr: Овде можете да изаберете које ставке ће се појавити у одељку о постинфо на страницама архиве. Ово је област, обично испод наслова поста, која приказује основне информације о вашем посту. Означене ставке приказане испод ће се појавити.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
sr: Овде можете да изаберете које ставке се појављују у одељку са информацијама о посту на страницама са појединачним порукама. Ово је област, обично испод наслова поста, која приказује основне информације о вашем посту. Означене ставке приказане испод ће се појавити.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
sr: Овде можете изабрати које иконе/опције дељења желите да прикажете. Све опције означене са Кс неће се појавити.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
sr: Овде можете да дефинишете да ли ће се после извода приказати линк „прочитајте више“ или не.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sr: Овде можете одредити колико ће WooCommerce производа бити приказано на страници архиве. Ова опција ради независно од Подешавања > Опције читања у wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sr: Овде можете одредити колико се недавних чланака приказује на страницама Архиве. Ова опција ради независно од Подешавања > Опције читања у wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sr: Овде можете одредити колико недавних чланака ће бити приказано на страници категорије. Ова опција ради независно од Подешавања > Опције читања у wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sr: Овде можете одредити колико се недавних чланака приказује на страницама резултата претраге. Ова опција ради независно од Подешавања > Опције читања у wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sr: Овде можете одредити колико се недавних чланака приказује на страницама са ознакама. Ова опција ради независно од Подешавања > Опције читања у wp-admin.

en: Here you can provide destination url
sr: Овде можете навести одредишни URL

en: Here you can provide image url
sr: Овде можете навести URL слике

en: Hex Value
sr: Хексадецимална вредност

en: Hide Author Box
sr: Сакриј поље аутора

en: Hide Featured Image on Post
sr: Сакриј истакнуту слику у објави

en: Hide Logo Image
sr: Сакриј слику логотипа

en: Hide Navigation Until Scroll
sr: Сакриј навигацију до померања

en: Hide Post Rating
sr: Сакриј оцену објаве

en: Hide Project Categories
sr: Сакриј категорије пројекта

en: Hide Project Titles
sr: Сакриј наслове пројекта

en: Hide Related Posts
sr: Сакриј повезане постове

en: Hide Title &amp; Meta on Post
sr: Сакриј наслов и мета у објави

en: Hide empty categories
sr: Сакриј празне категорије

en: Highest Rated
sr: Највише рангиран

en: Home
sr: Кућа

en: Homepage
sr: Почетна страница

en: Homepage Basic
sr: Почетна страница Басиц

en: Homepage SEO
sr: Хомепаге СЕО

en: Homepage custom title (if enabled)
sr: Прилагођени наслов почетне странице (ако је омогућен)

en: Homepage meta description (if enabled)
sr: Мета опис почетне странице (ако је омогућен)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
sr: Мета кључне речи за почетну страницу (ако су омогућене)

en: Hover Overlay Color
sr: Боја преклапања мишем

en: Hover Overlay Icon Color
sr: Боја иконе за преклапање

en: Hover Overlay Icon Picker
sr: Бирач икона за преклапање

en: Hover/Active Link Color
sr: Ховер/Боја активне везе

en: Icon
sr: Икона

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
sr: Ако су прилагођени наслови онемогућени, изаберите метод аутоматског генерисања

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sr: Ако не користите наслове кратких постова, и даље можете имати контролу над начином на који се ваши наслови генеришу. Овде можете да изаберете редослед којим желите да се прикаже наслов вашег поста и име блога, или можете потпуно уклонити име блога из наслова.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sr: Ако не користите цутсом наслове постова, и даље можете имати контролу над начином генерисања ваших наслова. Овде можете да изаберете редослед којим желите да се прикаже наслов вашег поста и име блога, или можете потпуно уклонити име блога из наслова.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
sr: Ако сте омогућили прилагођене наслове, можете додати свој прилагођени наслов овде. Шта год да унесете овде биће постављено између ознака < титле >< /титле > у хеадер.пхп

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
sr: Ако сте омогућили мета описе, овде можете додати свој прилагођени опис.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
sr: Ако сте омогућили мета кључне речи, овде можете додати своје прилагођене кључне речи. Кључне речи треба одвојити зарезима. На пример: вордпресс, теме, шаблони, елегантно

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
sr: Ако желите да се на вашој навигационој траци приказују категорије које немају постове, онемогућите ову опцију. Празне категорије су подразумевано скривене

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
sr: Ако желите да додате мета опис свом посту, то можете учинити помоћу прилагођених поља. Ова опција мора бити омогућена да би се описи приказивали на страницама са објавама. Можете додати свој мета опис користећи прилагођена поља на основу имена прилагођеног поља које дефинишете у наставку.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
sr: Ако желите да додате мета кључне речи у свој пост, то можете учинити помоћу прилагођених поља. Ова опција мора бити омогућена да би кључне речи биле приказане на страницама са објавама. Можете додати своје мета кључне речи користећи прилагођена поља на основу имена прилагођеног поља које дефинишете у наставку.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
sr: Ако желите да уклоните падајуће меније са траке за навигацију категорија, онемогућите ову функцију.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
sr: Ако желите да уклоните падајуће меније са траке за навигацију страница, онемогућите ову функцију.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
sr: Ако желите да користите сопствену прилагођену слику икона, кликните на дугме Отпреми слику.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
sr: Ако желите да користите сопствену слику логотипа, кликните на дугме Отпреми слику.

en: Ignore Displayed Posts
sr: Занемари приказане постове

en: Image
sr: Слика

en: Image Alt Text
sr: Имаге Алт Тект

en: Image Alt Text:
sr: Алтернативни текст слике:

en: Image Height
sr: Висина слике

en: Image URL
sr: URL слике

en: Image Url
sr: URL слике

en: Image Url:
sr: URL слике:

en: Image Width
sr: Имаге Видтх

en: Image doesn't exist
sr: Слика не постоји

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
sr: У неким случајевима корисници ће желети да креирају родитељске категорије или везе као чуваре места за чување листе подређених веза или категорија. У овом случају није пожељно да родитељске везе воде било где, већ само служе организационој функцији. Омогућавање ове опције ће уклонити везе са свих родитељских страница/категорија тако да не воде нигде када се кликну.

en: Inactive Footer Sidebar
sr: Неактивна бочна трака подножја

en: Inactive Tab Background Color
sr: Боја позадине неактивне картице

en: Index Page SEO
sr: Индексна страница СЕО

en: Input Field Padding
sr: Паддинг поља за унос

en: Input Font Size
sr: Величина фонта уноса

en: Input Font Style
sr: Стил фонта уноса

en: Input adsense code
sr: Унесите адсенсе код

en: Input advertisement destination url
sr: Унесите одредишни URL огласа

en: Input advertisement image
sr: Унесите слику огласа

en: Inset
sr: Инсет

en: Instagram Profile Url
sr: URL Instagram профила

en: Invalid post
sr: Неважећи пост

en: Italic
sr: Курзив

en: Join Now
sr: Придружи се сад

en: Latest
sr: Најновије

en: Layout
sr: Лаиоут

en: Layout Settings
sr: Подешавања изгледа

en: Layout Usage
sr: Лаиоут Усаге

en: Leave a Reply to %s
sr: Оставите одговор за %s

en: Leave a reply
sr: Оставите одговор

en: Left
sr: Лево

en: Left to Right
sr: С лева надесно

en: Left/Right
sr: Лево десно

en: Left/Right or Centered?
sr: Лево/десно или у средини?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
sr: Дужина наслова мора бити ограничена како би се спречила неприкладна висина наслова у уској колони

en: Letter Spacing
sr: Размак између слова

en: Limit
sr: Лимит

en: Link
sr: Линк

en: Link Format Options
sr: Опције формата везе

en: Link Title
sr: Линк Титле

en: Link URL
sr: URL линка

en: Link Url:
sr: URL линка:

en: Link text
sr: Текст везе

en: List Meta
sr: Лист Мета

en: List Title
sr: Лист Титле

en: Loading
sr: Лоадинг

en: Loading...
sr: Учитавање...

en: Login
sr: Пријавите се

en: Logo
sr: Лого

en: Logo Height
sr: Лого Хеигхт

en: Logout
sr: Одјавити се

en: Lost my Password
sr: Изгубио сам лозинку

en: Magazine Homepage
sr: Почетна страница часописа

en: Main Body
sr: Главни део

en: Main Meta
sr: Маин Мета

en: Main Post Area
sr: Главна поштанска област

en: Main Post Entry
sr: Маин Пост Ентри

en: Main Post Excerpt
sr: Извод из главног поста

en: Main Post Meta
sr: Главна порука Мета

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
sr: Мета иконе главне објаве (оцењивање и коментар)

en: Main Post Overlay
sr: Преклапање главног поста

en: Main Post Overlay Icon
sr: Икона преклапања главног поста

en: Main Post Title
sr: Наслов главног поста

en: Main Sidebar
sr: Главна бочна трака

en: Main Title
sr: Главни наслов

en: Make Fullwidth
sr: Направите пуну ширину

en: Map
sr: Мапа

en: Map Format Options
sr: Опције формата карте

en: Map Pin Address
sr: Мап Пин Адреса

en: Masonry
sr: Зидарство

en: Masonry Blog Category
sr: Масонри Блог Цатегори

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
sr: Категорија масонског блога са истакнутим објавама

en: Masonry Blog Homepage
sr: Масонри Блог Почетна страница

en: Max Width
sr: Мак Видтх

en: Max. Title Characters
sr: Макс. Наслов знакова

en: Maximum 200
sr: Максимално 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
sr: Мега мени 2 Истакнута и недавна листа

en: Mega Menu 3 Featured
sr: Мега мени 3 Истакнуто

en: Mega Menu List
sr: Листа мега менија

en: Menu Height
sr: Висина менија

en: Message
sr: Порука

en: Meta
sr: Мета

en: Meta Font Size
sr: Величина мета фонта

en: Meta Font Style
sr: Мета стил фонта

en: Minify And Combine CSS Files
sr: Умањите и комбинујте CSS датотеке

en: Minify And Combine Javascript Files
sr: Умањите и комбинујте Јавасцрипт датотеке

en: Module Customizer
sr: Модуле Цустомизер

en: Module Head
sr: Модуле Хеад

en: Module Header
sr: Заглавље модула

en: Module Subheader
sr: Подзаглавље модула

en: Most Popular
sr: Најпопуларнији

en: Most Recent
sr: Најновији

en: Name
sr: Име

en: Name Font Style
sr: Стил фонта имена

en: Name displayed internally in builder for this ad
sr: Име приказано интерно у креатору за овај оглас

en: Name field cannot be empty.
sr: Поље за назив не може бити празно.

en: Nav
sr: Нав

en: Nav Arrow Background Color
sr: Боја позадине стрелице за навигацију

en: Nav Arrow Color
sr: Боја стрелице за навигацију

en: Nav Hover
sr: Нав Ховер

en: Nav Icon
sr: Икона Нав

en: Nav Icon Hover
sr: Нав Икона Ховер

en: Navigation
sr: Навигација

en: New Category Layout
sr: Нови изглед категорије

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
sr: Нова порука од %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
sr: Нови пројекат

en: New Skill Name
sr: Ново име вештине

en: New Tab
sr: Нови прозор

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Новији коментари <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
sr: Следећи

en: Next &raquo;
sr: Следећи "

en: Next Tab
sr: Нект Таб

en: No
sr: Не

en: No Animation
sr: Но Аниматион

en: No Mega Menu
sr: Нема мега менија

en: No Sidebar
sr: Нема бочне траке

en: No Skills Found
sr: Нису пронађене вештине

en: No Video Found
sr: Није пронађен ниједан видео

en: No available options.
sr: Нема доступних опција.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
sr: Нема бочне траке, приказ у једној колони са оквиром са детаљима о пројекту испод садржаја

en: Nothing found
sr: Ништа није пронађено

en: Nothing found in Trash
sr: Ништа није пронађено у Отпаду

en: Number Counter
sr: Бројач бројева

en: Number Font Size
sr: Величина фонта броја

en: Number Font Style
sr: Стил фонта бројева

en: Number of Posts displayed on Archive pages
sr: Број постова приказаних на страницама архиве

en: Number of Posts displayed on Category page
sr: Број постова приказаних на страници категорије

en: Number of Posts displayed on Search pages
sr: Број постова приказаних на страницама претраге

en: Number of Posts displayed on Tag pages
sr: Број постова приказаних на страницама са ознакама

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
sr: Број производа приказаних на страницама WooCommerce архиве

en: Number of comments to show:
sr: Број коментара за приказ:

en: Number of dropdown tiers shown
sr: Број приказаних нивоа падајућег менија

en: Number of posts to show:
sr: Број постова за приказ:

en: OR
sr: ИЛИ

en: Only display featured posts.
sr: Прикажи само истакнуте постове.

en: Open Project URL in new window
sr: Отворите URL пројекта у новом прозору

en: Open link in new window
sr: Отворите везу у новом прозору

en: Options
sr: Опције

en: Order Category Links by Ascending/Descending
sr: Поручите везе ка категоријама по растућем/опадајућем

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
sr: Редослед линкова страница према растућем/опадајућем

en: Our Authors
sr: Наши аутори

en: Outset
sr: Почетак

en: Overlay
sr: Оверлаи

en: PASSWORD
sr: ЛОЗИНКА

en: Padding
sr: Паддинг

en: Page IDs, separated by commas.
sr: ИД-ови страница, одвојени зарезима.

en: Page Name
sr: Име странице

en: Page not found
sr: Страница није пронађена

en: Pages
sr: Пагес

en: Pages:
sr: Странице:

en: Pagination
sr: Пагинација

en: Pagination Active Background Color
sr: Пагинација Активна боја позадине

en: Pagination Active Color
sr: Пагинација Активна боја

en: Pagination Background
sr: Позадина пагинације

en: Pagination Background Color
sr: Боја позадине пагинације

en: Pagination Color
sr: Боја пагинације

en: Pagination Item
sr: Ставка пагинације

en: Pagination Item Active
sr: Ставка пагинације је активна

en: Parent Skill
sr: Парент Скилл

en: Parent Skill:
sr: Вештина родитеља:

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
sr: Овде налепите URL слике ако сте изабрали тип клизача "слике".

en: Percent Font Size
sr: Проценат величине фонта

en: Percent Font Style
sr: Процентни стил фонта

en: Person
sr: Особа

en: Picassa
sr: Пицасса

en: Pinterest Profile Url
sr: Pinterest профил URL

en: Place your adsense code here.
sr: Поставите свој АдСенсе код овде.

en: Please enter a valid email address.
sr: Унесите исправну е-маил адресу.

en: Popular
sr: Популарно

en: Popular Skills
sr: Популарне вештине

en: Portfolio Page Template Options
sr: Опције шаблона странице портфолиа

en: Portrait Border Radius
sr: Портрет Бордер Радиус

en: Post
sr: пошта

en: Post Background Color
sr: Боја позадине поста

en: Post Caption
sr: Пост Цаптион

en: Post Comment
sr: Постави коментар

en: Post Entry
sr: Пост Ентри

en: Post Excerpt
sr: Пост Екцерпт

en: Post Featured Image
sr: Објавите истакнуту слику

en: Post Format Audio Player
sr: Аудио плејер за пост формат

en: Post Format Audio Wrapper
sr: Пост Формат Аудио Враппер

en: Post Format Gallery Nav
sr: Пост Формат Галерија Нав

en: Post Format Gallery Nav Hover
sr: Пост Формат Галерија Нав

en: Post Format Gallery Nav Icon
sr: Икона за навигацију у галерији формата поста

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
sr: Пост Формат Галлери Нав Ицон Ховер

en: Post Format Icon
sr: Икона формата поста

en: Post Format Icon Background Color
sr: Боја позадине иконе формата поста

en: Post Format Link Background
sr: Позадина везе у формату поста

en: Post Format Quote Background
sr: Позадина цитата формата поста

en: Post Meta
sr: Пост Мета

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
sr: Објавите мета иконе (оцењивање и коментар)

en: Post Overlay
sr: Пост Оверлаи

en: Post Overlay Icon
sr: Икона преклапања поста

en: Post Read More
sr: Пост Реад Море

en: Post Read More Icon
sr: Пост Реад Море Ицон

en: Post Review Score Bar
sr: Трака за оцене након прегледа

en: Post Title
sr: Наслов поста

en: Post Title Font Size
sr: Величина фонта наслова поста

en: Post Title Font Style
sr: Стил фонта наслова поста

en: Post info section
sr: Одељак са информацијама о објави

en: Post not found
sr: Пост није пронађен

en: Posted by %s
sr: Објавио %s

en: Posts
sr: Постови

en: Posts By: %s
sr: Постови: %s

en: Posts Carousel
sr: Постс Цароусел

en: Posts Limit
sr: Ограничење постова

en: Posts List Area
sr: Подручје листе постова

en: Posts List Entry
sr: Унос листе постова

en: Posts List Meta
sr: Листа постова Мета

en: Posts List Meta Icon
sr: Мета икона листе постова

en: Posts List Thumbnail
sr: Сличица листе постова

en: Posts List Title
sr: Наслов листе постова

en: Posts Per Page
sr: Постс Пер Паге

en: Posts by %s
sr: Постови од %s

en: Previous
sr: Претходна

en: Previous Tab
sr: Превиоус Таб

en: Price Font Size
sr: Величина фонта за цену

en: Price Font Style
sr: Прице Фонт Стиле

en: Pricing Table
sr: Табела цена

en: Primary Heading
sr: Примарни наслов

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
sr: Примарни наслов: Назив категорије, Поднаслов: Филтер

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
sr: Примарни наслов: филтер, поднаслов: назив категорије

en: Primary Menu
sr: Примари Мену

en: Primary Menu Bar Settings
sr: Подешавања примарне траке менија

en: Print
sr: Принт

en: Product Name Font Size
sr: Назив производа Величина фонта

en: Product Name Font Style
sr: Стил фонта имена производа

en: Project Categories
sr: Категорије пројекта

en: Project Description:
sr: Опис пројекта:

en: Project Details
sr: Детаљи пројекта

en: Project Details Location
sr: Локација Детаљи пројекта

en: Project Details Title
sr: Детаљи пројекта Наслов

en: Project Details box as sidebar
sr: Оквир Детаљи пројекта као бочна трака

en: Project Details:
sr: Детаљи пројекта:

en: Project Gallery
sr: Галерија пројеката

en: Project Sidebar
sr: Пројектна бочна трака

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
sr: Пројектне вештине

en: Project Skills
sr: Пројектне вештине

en: Project URL
sr: URL пројекта

en: Project URL Text
sr: Текст URL пројекта

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
sr: Пројецт Скилл

en: Quote
sr: Цитат

en: Quote Attribution
sr: Куоте Аттрибутион

en: Quote Format Options
sr: Опције формата цитата

en: Quote Text
sr: Куоте Тект

en: RSS Icon Url
sr: URL иконе RSS

en: Rate:
sr: Рате:

en: Rating (%):
sr: Оцена (%):

en: Rating: %0.2f
sr: Оцена: %0.2ф

en: Ratings
sr: Оцене

en: Re-Authorize
sr: Поново овласти

en: Read Extra Documentation
sr: Прочитајте Extra документацију

en: Read More
sr: Опширније

en: Read More Button
sr: Дугме Реад Море

en: Recent
sr: Скорашњи

en: Recent Comments
sr: Недавни коментари

en: Recent Posts
sr: Недавне објаве

en: Recent Reviews
sr: Недавне рецензије

en: Recent Tweets
sr: Недавни твитови

en: Recent Videos
sr: Недавни видео снимци

en: Related Posts
sr: Релатед Постс

en: Remove Drop Shadow
sr: Уклоните сенку

en: Remove Vertical Divider
sr: Уклоните вертикални разделник

en: Reply
sr: Одговорити

en: Reset
sr: Ресетовати

en: Reset to Defaults
sr: Ресетуј до почетног

en: Responsive shortcodes
sr: Респонсиве схортцодес

en: Retweet
sr: Ретвеет

en: Review
sr: Преглед

en: Review Box Contents
sr: Прегледајте садржај кутије

en: Review Box Title
sr: Наслов оквира за рецензије

en: Ridge
sr: гребен

en: Right
sr: Јел тако

en: Right to Left
sr: Десна на лево

en: Role Editor
sr: Уредник улога

en: Sale Badge Font Size
sr: Величина фонта значке за продају

en: Sale Badge Font Style
sr: Стил фонта за значку за продају

en: Sale Price Font Size
sr: Величина фонта продајне цене

en: Sale Price Font Style
sr: Стил фонта са продајном ценом

en: Sample Post Title
sr: Пример наслова поста

en: Save Changes
sr: Сачувај измене

en: Scale In From Center
sr: Сцале Ин Фром Центер

en: Scale In From Left
sr: Сцале ин фром лефт

en: Scale In From Right
sr: Сцале Ин витх Ригхт

en: Score %1$d%%
sr: Резултат %1$d %%

en: Score: %1$s
sr: Резултат: %1$s

en: Search & Cart Font
sr: Фонт за претрагу и корпе

en: Search & Cart Font Style
sr: Сеарцх & Царт Фонт Стиле

en: Search Layouts
sr: Сеарцх Лаиоутс

en: Search Project Skills
sr: Сеарцх Пројецт Скиллс

en: Search Projects
sr: Сеарцх Пројецтс

en: Search Results for: %s
sr: Резултати претраге за: %s

en: Search results for "%s"
sr: Резултати претраге за " %s "

en: Search, Cart, & Icon Background Color
sr: Претрага, корпа и боја позадине иконе

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
sr: Претрага, корпа и размак између слова икона

en: Search, Cart, & Icon Text Color
sr: Боја текста претраге, корпе и иконе

en: Search, Cart, & Icon Text Size
sr: Величина текста претраге, корпе и иконе

en: Secondary Menu
sr: Секундарни мени

en: Secondary Menu Bar Settings
sr: Секундарна подешавања траке менија

en: Select
sr: Изаберите

en: Select Animation Effect
sr: Изаберите Ефекат анимације

en: Select Page
sr: Изаберите Страница

en: Select Slider Type here
sr: Овде изаберите Тип клизача

en: Select between expanded and closed state
sr: Изаберите између проширеног и затвореног стања

en: Select yes if the link should be opened in a new window
sr: Изаберите да ако везу треба отворити у новом прозору

en: Send
sr: Пошаљи

en: Send Email to
sr: Пошаљите е-пошту на

en: Separate Skills with Commas
sr: Вештине одвојите зарезима

en: Set as Image
sr: Постави као слику

en: Share "%s" via %s
sr: Поделите „ %s “ преко %s

en: Share:
sr: Објави:

en: Sharing Icons to Display
sr: Дељење икона за приказ

en: Shop
sr: Схоп

en: Short description
sr: Кратак опис

en: Shortcodes
sr: Схортцодес

en: Show Author
sr: Прикажи аутора

en: Show Author Box
sr: Прикажи поље аутора

en: Show Categories
sr: Прикажи категорије

en: Show Comment Count
sr: Прикажи број коментара

en: Show Comments
sr: Прикажи коментаре

en: Show Date
sr: Прикажи датум

en: Show Divider
sr: Схов Дивидер

en: Show Dribbble Icon
sr: Прикажи икону Дрибббле

en: Show Excerpt
sr: Прикажи извод

en: Show Facebook Icon
sr: Прикажи Facebook икону

en: Show Featured Image
sr: Прикажи истакнуту слику

en: Show Full Content
sr: Прикажи цео садржај

en: Show Google+ Icon
sr: Прикажи Google + икону

en: Show Instagram Icon
sr: Прикажи Instagram икону

en: Show Pagination
sr: Прикажи пагинацију

en: Show Pinterest Icon
sr: Прикажи икону Pinterest

en: Show Post Count
sr: Прикажи број постова

en: Show Posts Count
sr: Прикажи број постова

en: Show RSS Icon
sr: Прикажи RSS икону

en: Show Rating
sr: Прикажи оцену

en: Show Ratings
sr: Прикажи оцене

en: Show Read More Button
sr: Прикажи дугме за читање више

en: Show Related Posts
sr: Прикажи повезане постове

en: Show Search Bar
sr: Прикажи траку за претрагу

en: Show Social Icons
sr: Прикажи друштвене иконе

en: Show Stumbleupon Icon
sr: Прикажи икону Стумблеупон

en: Show Top Border?
sr: Прикажи горњу ивицу?

en: Show Trending Bar
sr: Прикажи траку трендова

en: Show Tumblr Icon
sr: Прикажи Тумблр икону

en: Show Twitter Icon
sr: Прикажи Twitter икону

en: Show WooCommerce Cart
sr: Прикажи WooCommerce корпу

en: Show Youtube Icon
sr: Прикажи Youtube икону

en: Show author box
sr: Прикажи поље аутора

en: Show comments on pages
sr: Прикажи коментаре на страницама

en: Show comments on posts
sr: Прикажи коментаре на постове

en: Show dropdown menus
sr: Прикажи падајуће меније

en: Show related posts
sr: Прикажи повезане постове

en: Sidebar
sr: Бочна трака

en: Sidebar Location
sr: Локација бочне траке

en: Sidebar Width
sr: Сидебар Видтх

en: Sidebar location
sr: Локација бочне траке

en: Sidebar, Project Details box below content
sr: Бочна трака, оквир са детаљима о пројекту испод садржаја

en: Sidebar/Widget Area
sr: Бочна трака/Област виџета

en: Single Page Layout
sr: Изглед једне странице

en: Single Post Layout
sr: Изглед једног поста

en: Single Post Page SEO
sr: СЕО за једну пост страницу

en: Sitemap Page Template Options
sr: Опције шаблона странице мапе сајта

en: Sitemap Sections Display
sr: Приказ одељака мапе сајта

en: Sizing
sr: Одређивање величине

en: Skills:
sr: вештине:

en: Slide In Horizontally
sr: Слиде Ин Хоризонталли

en: Slide In Vertically
sr: Убаците вертикално

en: Slider
sr: Клизач

en: Slider Type
sr: Тип клизача

en: Smooth Scrolling
sr: Смоотх Сцроллинг

en: Social Follow
sr: Социал Фоллов

en: Social Icons Color
sr: Боја друштвених икона

en: Social Icons Size
sr: Величина друштвених икона

en: Social Media Links
sr: Везе друштвених медија

en: Social Media Networks
sr: Мреже друштвених медија

en: Social Network Follower Count Refresh
sr: Освежи број пратилаца на друштвеним мрежама

en: Social Network Icon Size
sr: Величина иконе друштвене мреже

en: Solid
sr: Чврст

en: Sorry, No Posts Found
sr: Жао нам је, нема постова

en: Sorry, no posts found.
sr: Жао нам је, нема постова.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
sr: Сортирај везе ка категоријама по имену/ИД-у/Слуг/Цоунт/Терм Гроуп

en: Sort Method
sr: Метод сортирања

en: Sort Order
sr: Редослед сортирања

en: Sort Pages Links
sr: Сортирај странице веза

en: Standard
sr: Стандард

en: Standard Blog Category
sr: Стандардна категорија блога

en: Standard Blog Category With Featured Posts
sr: Стандардна категорија блога са истакнутим објавама

en: Standard Blog Homepage
sr: Стандардна почетна страница блога

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
sr: Стандардни или зидани стил за архивске странице

en: Star
sr: Звезда

en: Start on New Line
sr: Почните на новој линији

en: Start on New Line?
sr: Почети на новој линији?

en: Start the ad's output on a new line?
sr: Покренути излаз огласа у новом реду?

en: State
sr: Држава

en: Status
sr: Статус

en: Stumbleupon
sr: Наићи на

en: Stumbleupon Profile Url
sr: Стумблеупон профил URL

en: Sub Heading
sr: Поднаслов

en: Subheader
sr: Субхеадер

en: Subheader Font Size
sr: Величина фонта заглавља

en: Subheader Font Style
sr: Стил фонта заглавља

en: Subject
sr: Предмет

en: Subscribe
sr: претплатити се

en: Summary
sr: Резиме

en: Summary Title
sr: Суммари Титле

en: TRENDING:
sr: ТРЕНДОВИ:

en: Tab
sr: Таб

en: Tab Content
sr: Садржај картице

en: Tab Item
sr: Таб Итем

en: Tab Item Active
sr: Ставка картице је активна

en: Tab Item Hover
sr: Таб Ставка лебдећи

en: Tab Settings
sr: Подешавања картице

en: Tab Text
sr: Таб Тект

en: Tabbed Posts
sr: Постови са картицама

en: Tabs
sr: Табс

en: Tabs Background
sr: Табс Бацкгроунд

en: Tags
sr: Ознаке

en: Testimonial
sr: Тестимониал

en: Text
sr: Текст

en: Text Color
sr: Боја текста

en: Text Size
sr: Величина текста

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
sr: Текст за заглавље модула. Оставите празно ако нема заглавља за модул.

en: Thanks for contacting us.
sr: Хвала што сте нас контактирали.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
sr: ХТМЛ огласа, ако не користите URL слике и везу изнад.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
sr: Функција Мапа користи Google Maps API и захтева важећи Google API кључ да би функционисао. Пре употребе функције мапе, уверите се да сте додали свој АПИ кључ унутар панела са Extra опцијама теме. Сазнајте више о томе како да направите свој Google API кључ <a href="%1$s" target="_blank">овде</a>.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
sr: Модул Мапе користи Google Maps API и захтева важећи Google API кључ да би функционисао. Пре употребе модула мапе, уверите се да сте овде додали свој АПИ кључ. Сазнајте више о томе како да направите свој Google API кључ <a target="_blank" href="%1$s">овде</a>.

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
sr: URL видео снимка <a href="%s" target="_blank">Подржани оЕмбед видео провајдер</a> или URL било ког видео снимка. Кликните на „Додај URL видео снимка“ да бисте додали још типова датотека. (.мов, .мп4, .вебм, .огв, итд.)

en: The color used for this category throughout the site.
sr: Боја која се користи за ову категорију на целом сајту.

en: The color used for this user throughout the site.
sr: Боја која се користи за овог корисника на целој веб локацији.

en: The format for the date display in PHP date() format
sr: Формат за приказ датума у PHP формату дате().

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
sr: Име ваше Фацебоок странице, а не пуна URL. Ако је ваша фацебоок URL адреса: " http://www.facebook.com/elegantthemes://ввв.фацебоок.цом/елеганттхемес ", онда је име ваше странице: "елеганттхемес"

en: The number of posts shown per page.
sr: Број приказаних постова по страници.

en: The number of posts shown.
sr: Број приказаних постова.

en: The primary heading.
sr: Примарни наслов.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
sr: Брзина, у секундама, у којој ће се аутоматски ротирати на следећи слајд.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
sr: Брзина, у секундама, у којој ће се клизач аутоматски ротирати на следећи слајд. Оставите празно да бисте онемогућили аутоматску репродукцију.

en: The sub heading.
sr: Поднаслов.

en: Theme Customizer
sr: Тхеме Цустомизер

en: Theme Options
sr: Опције теме

en: There was a problem, please try again.
sr: Дошло је до проблема, покушајте поново.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
sr: Ово контролише подразумевани правац анимације одложеног учитавања.

en: This is an optional title to display for this module.
sr: Ово је опциони наслов за приказ за овај модул.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
sr: Ова опција вам омогућава да промените начин на који се ваши датуми приказују. За више информација погледајте WordPress кодекс овде: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Форматирање датума и времена</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
sr: Ова опција вам омогућава да контролишете колико нивоа има падајући мени ваших страница у главном менију креиране подразумеване теме. Повећање броја омогућава да се прикажу додатне ставке менија. Ова поставка није применљива ако користите прилагођени мени, а не главни мени креирану задату тему.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
sr: Ове опције вам омогућавају да контролишете колико теирова има падајући мени ваших страница. Повећање броја омогућава да се прикажу додатне ставке менија.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sr: Овај пост је заштићен лозинком. Унесите лозинку да бисте видели коментаре.

en: This will add a border to the top side of the module.
sr: Ово ће додати ивицу на горњу страну модула.

en: This will be used as the border color for this module.
sr: Ово ће се користити као боја ивице за овај модул.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
sr: Ово ће се користити као боја текста за текст заглавља модула.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
sr: Ово ће променити ознаку модула у буилдеру ради лакше идентификације.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
sr: Ово ће омогућити Google Fonts за језике који нису енглески.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
sr: Ово ће омогућити коришћење извода у објавама или страницама.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
sr: Ово ће вратити сва подешавања на страници са опцијама на њихове подразумеване вредности. <strong>Јесте ли сигурни да желите ово да урадите?</strong>

en: Title
sr: Наслов

en: Title Font Size
sr: Величина фонта наслова

en: Title Font Style
sr: Стил фонта наслова

en: Title:
sr: Наслов:

en: Toggle
sr: Искључи

en: Toggle Icon Size
sr: Пребаци величину иконе

en: Toggle Padding
sr: Тоггле Паддинг

en: Top
sr: Врх

en: Top & Bottom Padding
sr: Горњи и доњи паддинг

en: Top Rated
sr: Најбоље оцењен

en: Top to Bottom
sr: Од врха до дна

en: Trackbacks/Pingbacks
sr: Трацкбацкс/Пингбацкс

en: Trending Font
sr: Фонт у тренду

en: Trending Font Style
sr: Стил фонта у тренду

en: Trending Label Text Color
sr: Боја текста ознаке у тренду

en: Trending Text Size
sr: Величина текста у тренду

en: Trending Title Text Color
sr: Боја текста наслова у тренду

en: Tumblr
sr: Тумблр

en: Tumblr Profile Url
sr: Тумблр профил URL

en: Turn pagination on or off.
sr: Укључите или искључите пагинацију.

en: Turn the autoplay feature on or off.
sr: Укључите или искључите функцију аутоматске репродукције.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
sr: Укључите или искључите приказ датума сваке објаве.

en: Turn the display of each post's author on or off.
sr: Укључите или искључите приказ аутора сваког поста.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
sr: Укључите или искључите приказ категорија сваке објаве.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
sr: Укључите или искључите приказ коментара сваке објаве.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
sr: Укључите или искључите приказ броја коментара сваке објаве.

en: Turn the display of each post's date on or off.
sr: Укључите или искључите приказ датума сваке објаве.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
sr: Укључите или искључите приказ истакнуте слике сваке објаве.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
sr: Укључите или искључите приказ оцене сваке објаве.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
sr: Укључите или искључите приказ звездица за оцењивање сваке објаве.

en: Tweet
sr: Твеет

en: Twitter Profile Url
sr: Twitter профил URL

en: Type
sr: Тип

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
sr: Унесите адресу и кликните на пронађи да бисте поставили маркер на ту адресу.

en: Type of the box
sr: Тип кутије

en: Typography
sr: Типографија

en: Typography Settings
sr: Подешавања типографије

en: URL of the ad image.
sr: URL слике огласа.

en: URL the ad's image links to.
sr: URL до које води слика огласа.

en: USERNAME
sr: КОРИСНИЧКО ИМЕ

en: Underline
sr: Подвући

en: Update Skill
sr: Упдате Скилл

en: Upload
sr: Отпремити

en: Upload A Video File
sr: Отпремите видео датотеку

en: Upload an Image
sr: Отпремите слику

en: Uppercase
sr: Велика слова

en: Use Google Fonts
sr: Користите Google Fonts

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
sr: Користи се као подразумевано за било коју категорију која нема одређени сет изгледа.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
sr: Користите комбиновану и минимизирану CSS датотеку да бисте убрзали учитавање странице вашег сајта.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
sr: Користите комбиновану и минимизирану JavaScript датотеку да бисте убрзали учитавање странице вашег сајта.

en: Use excerpts when defined
sr: Користите изводе када су дефинисани

en: Use resizing
sr: Користите промену величине

en: Use this layout as the default layout?
sr: Користити овај изглед као подразумевани изглед?

en: Use this layout as the home layout?
sr: Желите ли да користите овај распоред као изглед куће?

en: Use this layout on the categories selected above.
sr: Користите овај изглед на горе изабраним категоријама.

en: Used for icon button type
sr: Користи се за тип дугмета иконе

en: User Name
sr: Корисничко име

en: Username
sr: Корисничко име

en: Username:
sr: Корисничко име:

en: Vertically Centered
sr: Вертицал Центеред

en: Video
sr: Видео

en: Video Format Options
sr: Опције видео формата

en: Video URL
sr: URL видеа

en: View Category Layout
sr: Прикажи изглед категорије

en: View Project
sr: Виев Пројецт

en: View The Project
sr: Погледајте пројекат

en: View all posts by %s
sr: Погледај све постове од %s

en: Website Content Width
sr: Ширина садржаја веб странице

en: Website Gutter Width
sr: Ширина олука веб странице

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
sr: Добродошли у Extra! Пре него што уђете у своју нову тему, посетите страницу <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra документација</a> за приступ десетинама детаљних туторијала.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
sr: Када дефинишете своје кључне речи користећи прилагођена поља, требало би да користите ову вредност за назив прилагођеног поља. Вредност вашег прилагођеног поља треба да буду мета кључне речи које желите да користите, раздвојене зарезима.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
sr: Када дефинишете свој мета опис користећи прилагођена поља, требало би да користите ову вредност за име прилагођеног поља. Вредност вашег прилагођеног поља треба да буде прилагођени опис који желите да користите.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
sr: Када дефинишете свој наслов користећи прилагођена поља, требало би да користите ову вредност за име прилагођеног поља. Вредност вашег прилагођеног поља треба да буде прилагођени наслов који желите да користите.

en: Whether to show the post count.
sr: Да ли да се прикаже број постова.

en: Widget Bullet Color
sr: Видгет Буллет Цолор

en: Widget Header Font Size
sr: Величина фонта заглавља виџета

en: Widget Header Font Style
sr: Стил фонта заглавља виџета

en: Widget Heading Color
sr: Боја наслова виџета

en: Widget Link Color
sr: Боја везе виџета

en: Widget Text Color
sr: Боја текста виџета

en: WooCommerce Sidebar Location
sr: Локација бочне траке WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
sr: WooCommerce бочна трака/област виџета

en: Yes
sr: да

en: You are already logged in.
sr: Већ сте пријављени.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
sr: Ову опцију можете да онемогућите ако желите да уклоните поље аутора са страница са појединачним порукама.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
sr: Можете да онемогућите ову опцију ако желите да уклоните коментаре и формулар за коментаре са страница са једним постом.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
sr: Ову опцију можете да онемогућите ако желите да уклоните повезане постове са страница са једним постом.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
sr: Све информације о томе како да добијете све потребне АПИ акредитиве можете пронаћи овде: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
sr: Кориснички ИД можете пронаћи на крају свог Google + URL-а. На пример, ако је URL била: http://plus.google.com/://плус.гоогле.цом/ +елегенттхемес, ИД корисника би био: +елегенттхемес

en: You don't have pages
sr: Немате странице

en: Your Rating:
sr: Ваша оцјена:

en: Your latest posts
sr: Ваши најновији постови

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
sr: Најновији постови вашег сајта.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
sr: Најновије рецензије вашег сајта (постови који имају рецензију).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
sr: Најновији видео снимци вашег сајта (постови који користе видео формат).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
sr: Најновији коментари вашег сајта.

en: Youtube Profile Url
sr: URL Youtube профила

en: Youtube Username
sr: Youtube корисничко име

en: Zoom Icon Color
sr: Боја иконе зумирања

en: by
sr: од стране

en: by %s
sr: од %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
sr: Јасно

en: comment count
sr: број коментара

[ctx: documentation links]
en: Support
sr: Подршка

[ctx: general options]
en: General
sr: Генерал

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
sr: Интеграција

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
sr: Цатегори Лаиоутс

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
sr: Изглед категорије

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
sr: Навигација

[ctx: noun]
en: COMMENT
sr: КОМЕНТАР

[ctx: page/post]
en: Layout
sr: Лаиоут

[ctx: project item]
en: Add New
sr: Додај нови

[ctx: project type general name]
en: Projects
sr: Пројекти

[ctx: project type singular name]
en: Project
sr: Пројекат

[ctx: search engine optimization]
en: SEO
sr: СЕО

en: settings reset.
sr: ресетовање подешавања.

en: settings saved.
sr: подешавања сачувана.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
sr: Огласи

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
sr: Колоризација

[ctx: theme updates]
en: Updates
sr: Ажурирања

en: you don't have sufficient permissions to access this page
sr: немате довољне дозволе за приступ овој страници
