Extra 2.22.2 - en to sk translation catalogue (1054 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
sk: Všetky informácie o tom, ako získať všetky požadované prihlasovacie údaje, nájdete tu: %s

en: %d Items
sk: %d položiek

en: %d Items in Cart
sk: %d položiek v košíku

en: %d%%
sk: %d %%

en: %s Theme Options
sk: %s Možnosti motívu

en: %s ago
sk: pred %s

en: &hellip;
sk: …

en: &laquo; Previous
sk: « Predchádzajúce

en: + Add One More Tab
sk: + Pridať ešte jednu kartu

en: 0 Comments
sk: 0 komentárov

en: 1 Column
sk: 1 stĺpec

en: 1 Comment
sk: 1 komentár

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
sk: 1/2 + 1/4 + 1/4 stĺpcov

en: 1/3 + 2/3 Columns
sk: 1/3 + 2/3 stĺpcov

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
sk: 1/4 + 1/2 + 1/4 stĺpcov

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
sk: 1/4 + 1/4 + 1/2 stĺpcov

en: 1/4 + 3/4 Columns
sk: 1/4 + 3/4 stĺpcov

en: 2 Columns
sk: 2 stĺpce

en: 2/3 + 1/3 Columns
sk: 2/3 + 1/3 stĺpcov

en: 3 Columns
sk: 3 stĺpce

en: 3/4 + 1/4 Columns
sk: 3/4 + 1/4 stĺpcov

en: 4 Columns
sk: 4 stĺpce

en: 404 Not Found
sk: 404 nenájdené

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
sk: <div class="updated"><p>Toto je nová inštalácia motívu %1$s. Nezabudnite prejsť na <a href="%2$s">ePanel</a> a nastaviť ho. Táto správa zmizne po kliknutí na tlačidlo Uložiť na <a href="%2$s">stránka možností témy</a>.</p></div>

en: <span class="button">Next Entries</span>
sk: <span class="button">Ďalšie záznamy</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
sk: <span class="button">Ďalšie</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
sk: <span class="button">Staršie záznamy</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
sk: <span class="button">Predchádzajúce</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sk: <span class="meta-nav">←</span> Staršie komentáre

en: A static page
sk: Statická stránka

en: API Key
sk: API kľúč

en: About The Author
sk: O autorovi

en: Above Post
sk: Nad príspevkom

en: Accent color
sk: Farba akcentu

en: Access Token
sk: Prístupový token

en: Access Token Secret
sk: Tajný prístupový token

en: Access Token Secret:
sk: Tajný prístupový token:

en: Access token:
sk: Prístupový token:

en: Accordion
sk: Akordeón

en: Active Tab Background Color
sk: Farba pozadia aktívnej karty

en: Active Tab Text Color
sk: Farba textu aktívnej karty

en: Ad #
sk: reklama č.

en: Ad #%d
sk: Reklama č. %d

en: Ad HTML
sk: HTML reklamy

en: Ad HTML:
sk: HTML reklamy:

en: Ad Image
sk: Obrázok reklamy

en: Ad Link
sk: Odkaz na reklamu

en: Add API Key
sk: Pridať kľúč API

en: Add Ad
sk: Pridať inzerát

en: Add Another Video URL
sk: Pridať ďalšiu URL videa

en: Add Audio File
sk: Pridať zvukový súbor

en: Add Author Bio
sk: Pridať životopis autora

en: Add Breakdown
sk: Pridať členenie

en: Add ET Box
sk: Pridajte ET Box

en: Add ET Button
sk: Pridať tlačidlo ET

en: Add ET Learn more block
sk: Pridať blok ET Ďalšie informácie

en: Add ET Tabs
sk: Pridajte karty ET

en: Add Gallery Images
sk: Pridať obrázky do galérie

en: Add Images
sk: Pridať obrázky

en: Add New Ad
sk: Pridať nový inzerát

en: Add New Category Layout
sk: Pridať nové rozloženie kategórie

en: Add New Project
sk: Pridať nový projekt

en: Add New Project Skill
sk: Pridať novú projektovú zručnosť

en: Add New Tab
sk: Pridať novú kartu

en: Add a Tooltip Text
sk: Pridajte text popisu

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
sk: Pridajte kód do < body > (vhodné pre kódy sledovania, ako je google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
sk: Pridajte kód do < head > svojho blogu

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
sk: Pridajte kód na koniec svojich príspevkov pred komentáre

en: Add code to the top of your posts
sk: Pridajte kód na začiatok svojich príspevkov

en: Add or Remove Skills
sk: Pridať alebo odstrániť zručnosti

en: Additional Info
sk: Dodatočné informácie

en: Address
sk: Adresa

en: Admin Label
sk: Menovka správcu

en: Ads
sk: Reklamy

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
sk: Responzívne reklamné jednotky AdSense vyžadujú, aby kontajner reklám mal pevnú šírku. Povolením tejto možnosti sa na kontajner tejto reklamy použije pevná šírka.

en: Advertisement
sk: Reklama

en: All
sk: Všetky

en: All Category Layouts
sk: Všetky rozloženia kategórií

en: All Project Skills
sk: Všetky projektové zručnosti

en: All Projects
sk: Všetky projekty

en: Alternative text for image
sk: Alternatívny text k obrázku

en: Amount of archive months to display.
sk: Počet archívnych mesiacov na zobrazenie.

en: Amount of recent posts to display.
sk: Počet nedávnych príspevkov na zobrazenie.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
sk: <a href="%s">Extra rozloženie témy</a> (vyberte nižšie)

en: An Extra Category Layout
sk: Rozloženie Extra kategórie

en: Animation
sk: Animácia

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
sk: Akýkoľvek kód, ktorý sem umiestnite, sa zobrazí v časti tela všetkých stránok vášho blogu. Je to užitočné, ak potrebujete zadať sledovací pixel pre počítadlo stavu, ako je napríklad Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
sk: Každý kód, ktorý sem umiestnite, sa zobrazí v hlavičke každej stránky vášho blogu. To je užitočné, keď potrebujete pridať JavaScript alebo CSS na všetky stránky.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
sk: Akýkoľvek kód, ktorý sem umiestnite, bude umiestnený v hornej časti všetkých jednotlivých príspevkov. To je užitočné, ak hľadáte integráciu vecí, ako sú odkazy na sociálne záložky.

en: App ID
sk: ID aplikácie

en: App Secret
sk: Tajomstvo aplikácie

en: Archive Heading Text Color
sk: Farba textu nadpisu archívu

en: Archives
sk: Archívy

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Aside
sk: Nabok

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Audio
sk: Zvuk

en: Audio File Subtitle
sk: Titulky zvukového súboru

en: Audio File Title
sk: Názov zvukového súboru

en: Audio File URL
sk: URL zvukového súboru

en: Audio Format Options
sk: Možnosti formátu zvuku

en: Author
sk: Autor

en: Author Image URL
sk: URL obrázka autora

en: Authorize
sk: Povoliť

en: Authors Page Template Options
sk: Možnosti šablóny stránky autorov

en: Authors to display
sk: Autori na zobrazenie

en: Auto Speed
sk: Automatická rýchlosť

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
sk: Automatická rýchlosť posúvača (funguje, iba ak je Auto nastavené na áno)

en: Autoplay
sk: Automatické prehrávanie

en: Autoplay Speed
sk: Rýchlosť automatického prehrávania

en: Back To Top
sk: Späť na začiatok

en: Back To Top Button
sk: Tlačidlo Späť na začiatok

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Settings
sk: Nastavenia pozadia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Bar Border Radius
sk: Polomer okraja tyče

en: Bar Counter
sk: Barový pult

en: Bar Padding
sk: Barové polstrovanie

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
sk: Skôr ako budete môcť dostávať aktualizácie produktov, musíte najprv overiť svoje predplatné Elegant Themes. Ak to chcete urobiť, musíte zadať svoje používateľské meno Elegant Themes Themes aj kľúč Elegant Themes API. Ak chcete nájsť svoj kľúč API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">Prihlásiť sa</a> do svojho účtu Elegant Themes a prejdite na stránku <strong>Účet > Kľúč API</strong>.

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
sk: Skôr ako budete môcť dostávať aktualizácie produktov, musíte najprv overiť svoje predplatné Elegant Themes. Ak to chcete urobiť, musíte zadať svoje používateľské meno Elegant Themes Themes aj kľúč Elegant Themes API. Vaše používateľské meno je rovnaké, aké používate pri prihlasovaní na <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
sk: Pod hlavičkou

en: Below Post
sk: Pod príspevkom

en: Blog Feed Masonry
sk: Blog Feed Murivo

en: Blog Feed Page Template Options
sk: Možnosti šablóny stránky informačného kanála blogu

en: Blog Feed Title
sk: Názov zdroja blogu

en: Body
sk: Telo

en: Body Font
sk: Písmo tela

en: Body Line Height
sk: Výška línie tela

en: Body Link Color
sk: Farba odkazu na telo

en: Body Text Color
sk: Farba textu tela

en: Body Text Size
sk: Veľkosť textu tela

en: Body/Link Font Style
sk: Štýl písma tela/odkazu

en: Body/Link Line Height
sk: Výška tela/linky

en: Body/Link Text Size
sk: Veľkosť textu/textu odkazu

en: Bold
sk: Tučné

en: Border
sk: Hranica

en: Border Color
sk: Farba okraja

en: Border Radius
sk: Polomer okraja

en: Border Width
sk: Šírka okraja

en: Bottom
sk: Spodná časť

en: Bottom Bar
sk: Spodná lišta

en: Bottom to Top
sk: Zdola nahor

en: Boxed Layout - Background color
sk: Boxed Layout - Farba pozadia

en: Breakdown #
sk: Zlomiť #

en: Breakdown #%d
sk: Rozdelenie #%d

en: Button Font Style
sk: Štýl písma tlačidla

en: Button Hover Styles
sk: Štýly kurzora tlačidla

en: Button Styles
sk: Štýly tlačidiel

en: Buttons
sk: Tlačidlá

en: Buttons Font
sk: Tlačidlá Písmo

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
sk: Komentáre sa predvolene neumiestňujú na stránky, ak však chcete ľuďom umožniť komentovať vaše stránky, jednoducho povoľte túto možnosť.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
sk: Štandardne sú stránky zoradené podľa názvu. Ak ich však chcete radšej triediť podľa ID, môžete toto nastavenie upraviť.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
sk: V predvolenom nastavení zostáva navigačná lišta vždy v hornej časti obrazovky. Ak potrebujete použiť vyššie logo, ako je predvolené, odporúčame túto možnosť vypnúť.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
sk: V predvolenom nastavení motív vytvorí v predvolenej vytvorenej ponuke odkaz Domov, ktorý po kliknutí vedie späť na domovskú stránku blogu. Ak však používate statickú domovskú stránku a už ste vytvorili stránku s názvom Domov na použitie, výsledkom bude duplicitný odkaz. V takom prípade by ste mali túto funkciu vypnúť, aby ste odstránili prepojenie.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
sk: V predvolenom nastavení téma vytvára názvy príspevkov na základe názvu vášho príspevku a názvu vášho blogu. Ak by ste chceli, aby sa váš meta názov líšil od skutočného názvu príspevku, môžete pre každý príspevok definovať vlastný názov pomocou vlastných polí. Táto možnosť musí byť povolená, aby vlastné názvy fungovali, a nižšie si musíte vybrať vlastný názov poľa pre svoj názov.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
sk: V predvolenom nastavení téma nepridáva kľúčové slová do hlavičky. Väčšina vyhľadávačov už nepoužíva kľúčové slová na hodnotenie vašich stránok, no niektorí ľudia ich aj tak definujú pre každý prípad. Ak chcete do hlavičky pridať meta kľúčové slová, povoľte túto možnosť a vyplňte pole vlastných kľúčových slov nižšie.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
sk: V predvolenom nastavení motív používa na vytváranie názvov domovskej stránky kombináciu názvu vášho blogu a popisu blogu, ako bolo definované pri vytváraní blogu. Ak však chcete vytvoriť vlastný názov, jednoducho povoľte túto možnosť a vyplňte pole vlastného názvu nižšie.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
sk: V predvolenom nastavení motív používa na vyplnenie poľa meta popisu váš popis blogu, ako bol definovaný pri vytváraní blogu. Ak by ste chceli použiť iný popis, povoľte túto možnosť a vyplňte pole vlastného popisu nižšie.

en: CSS Class
sk: CSS trieda

en: Call To Action
sk: Výzva do akcie

en: Callback function: "%s" doesnt exist
sk: Funkcia spätného volania: " %s " neexistuje

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
sk: Kanonikalizácia pomáha predchádzať indexovaniu duplicitného obsahu vyhľadávacími nástrojmi a v dôsledku toho môže pomôcť vyhnúť sa penalizácii za duplicitný obsah a zníženiu hodnotenia stránky. Niektoré stránky môžu mať rôzne URL, ktoré vedú na rovnaké miesto. Napríklad domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com sú rôzne URL vedúce na vašu domovskú stránku. Z pohľadu vyhľadávača sa tieto duplicitné adresy URL, ktoré sa často vyskytujú aj vďaka vlastným trvalým odkazom, môžu používať individuálne namiesto jedného cieľa. Definovanie kanonickej adresy URL informuje vyhľadávač, ktorú URL by ste chceli oficiálne použiť. Téma zakladá svoje kanonické adresy URL na vašich trvalých odkazoch a názve domény definovanom na karte nastavení wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
sk: Kanonikalizácia pomáha predchádzať indexovaniu duplicitného obsahu vyhľadávacími nástrojmi a v dôsledku toho môže pomôcť vyhnúť sa penalizácii za duplicitný obsah a zníženiu hodnotenia stránky. Niektoré stránky môžu mať rôzne URL, ktoré vedú na rovnaké miesto. Napríklad domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com sú rôzne adresy URL vedúce na vašu domovskú stránku. Z pohľadu vyhľadávača sa tieto duplicitné adresy URL, ktoré sa často vyskytujú aj vďaka vlastným trvalým odkazom, môžu používať individuálne namiesto jedného cieľa. Definovanie kanonickej adresy URL informuje vyhľadávač, ktorú URL by ste chceli oficiálne použiť. Téma zakladá svoje kanonické adresy URL na vašich trvalých odkazoch a názve domény definovanom na karte nastavení wp-admin.

en: Captcha Font Size
sk: Veľkosť písma captcha

en: Captcha Font Style
sk: Štýl písma Captcha

en: Caption
sk: Popis

en: Caption Background Color
sk: Farba pozadia titulku

en: Caption Font Size
sk: Veľkosť písma titulkov

en: Caption Font Style
sk: Štýl písma titulkov

en: Caption goes here
sk: Titulok je tu

en: Caption title goes here
sk: Názov titulku je tu

en: Categories
sk: Kategórie

en: Categories:
sk: Kategórie:

en: Category
sk: Kategória

en: Category Builder
sk: Tvorca kategórií

en: Centered
sk: Vycentrované

en: Change Your API Key
sk: Zmeňte svoj kľúč API

en: Channel Name
sk: Názov kanála

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
sk: Začiarknite a zoraďte časti mapy webu, ktoré chcete zobraziť.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
sk: Začiarknite toto políčko, ak chcete na stránkach kategórie/archívu zobrazovať metapopisy. Popis je založený na popise kategórie, ktorý si vyberiete pri vytváraní/úprave kategórie v wp-admin.

en: Choose Categories.
sk: Vyberte Kategórie.

en: Choose From the Most Used Skills
sk: Vyberte si z najpoužívanejších zručností

en: Choose Sidebar/Widget Area
sk: Vyberte bočný panel/oblasť miniaplikácií

en: Choose a category.
sk: Vyberte kategóriu.

en: Choose a heading style.
sk: Vyberte štýl nadpisu.

en: Choose a sort method.
sk: Vyberte spôsob triedenia.

en: Choose a sort order.
sk: Vyberte poradie zoradenia.

en: Choose an Image
sk: Vyberte obrázok

en: Choose button color
sk: Vyberte farbu tlačidla

en: Choose button type
sk: Vyberte typ tlačidla

en: Choose categories.
sk: Vyberte kategórie.

en: Choose title autogeneration method
sk: Vyberte metódu automatického generovania názvu

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
sk: Vyberte si, či štandardný alebo murovaný štýl zobrazenia pre archívne stránky pre značky, príspevky autorov, výsledky vyhľadávania.

en: Choose which items to display in the postinfo section
sk: Vyberte, ktoré položky sa majú zobraziť v sekcii postinfo

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
sk: Ak chcete automatickú animáciu posúvača, vyberte áno

en: Circle Counter
sk: Počítadlo kruhov

en: Click here to learn more
sk: Kliknutím sem sa dozviete viac

en: Closed Title Font Style
sk: Štýl písma uzavretého nadpisu

en: Code Integration
sk: Integrácia kódu

en: Color
sk: Farba

en: Column Layout
sk: Rozloženie stĺpcov

en: Comments
sk: Komentáre

en: Consumer Key
sk: Spotrebiteľský kľúč

en: Consumer Key:
sk: Zákaznícky kľúč:

en: Consumer Secret
sk: Tajomstvo spotrebiteľa

en: Consumer Secret:
sk: Tajomstvo spotrebiteľa:

en: Contact Form
sk: Kontaktný formulár

en: Contact Form Map
sk: Mapa kontaktného formulára

en: Contact Form Title
sk: Názov kontaktného formulára

en: Contact Page Template Options
sk: Možnosti šablóny kontaktnej stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Content Font Size
sk: Veľkosť písma obsahu

en: Content Font Style
sk: Štýl písma obsahu

en: Content goes here
sk: Obsah patrí sem

en: Content text or html
sk: Text obsahu alebo html

en: Countdown
sk: Odpočítavanie

en: Current Category / Tag / Taxonomy
sk: Aktuálna kategória / značka / taxonómia

en: Current Color
sk: Aktuálna farba

en: Currently viewing archives from %1$s
sk: Aktuálne sa zobrazujú archívy z %1$s

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: Custom Title
sk: Vlastný názov

en: Custom field Name to be used for description
sk: Vlastné pole Názov, ktorý sa má použiť na popis

en: Custom field Name to be used for keywords
sk: Názov vlastného poľa, ktorý sa má použiť pre kľúčové slová

en: Custom field Name to be used for title
sk: Vlastné pole Názov, ktorý sa má použiť pre názov

en: Dashed
sk: Prerušovaná

en: Date
sk: Dátum

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Default
sk: Predvolené

en: Default (%s)
sk: Predvolené (%s)

en: Default Category
sk: Predvolená kategória

en: Default Post Format
sk: Predvolený formát príspevku

en: Define a character to separate BlogName and Post title
sk: Definujte znak na oddelenie názvu blogu a názvu príspevku

en: Delicious
sk: Chutné

en: Descending
sk: Zostupne

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
sk: Navrhol %1$s | Používa technológiu %2$s

en: Details Font Style
sk: Podrobnosti Štýl písma

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
sk: Zakázaním tejto možnosti odstránite zo svojej stránky skript Google Maps API. Poznámka: Moduly, ktoré sa spoliehajú na skript Google Maps API, ako sú Mapy a Mapy s plnou šírkou, sú stále načítané, ale nebudú fungovať, pokiaľ manuálne nepridáte skript Google Maps API.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
sk: Vypnutím tejto možnosti odstránite Google Fonts zo svojich stránok Divi Builder.

en: Disable top tier dropdown menu links
sk: Zakázať odkazy na rozbaľovaciu ponuku najvyššej úrovne

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto možnosti sa z vášho blogu odstráni kód tela uvedený nižšie. To vám umožní odstrániť kód a zároveň ho uložiť na neskoršie použitie.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto možnosti sa z vášho blogu odstráni kód hlavičky nižšie. To vám umožní odstrániť kód a zároveň ho uložiť na neskoršie použitie.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto možnosti sa z vášho blogu odstráni jediný spodný kód uvedený nižšie. To vám umožní odstrániť kód a zároveň ho uložiť na neskoršie použitie.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto možnosti sa z vášho blogu odstráni jeden hlavný kód uvedený nižšie. To vám umožní odstrániť kód a zároveň ho uložiť na neskoršie použitie.

en: Display # of Tweets:
sk: Zobraziť počet Tweetov:

en: Display Featured Posts Only
sk: Zobraziť iba odporúčané príspevky

en: Display Home link
sk: Zobraziť odkaz Domov

en: Display Style
sk: Štýl zobrazenia

en: Display a list of authors.
sk: Zobraziť zoznam autorov.

en: Display a login form.
sk: Zobrazte prihlasovací formulár.

en: Display ads.
sk: Zobraziť reklamy.

en: Display comment date?
sk: Zobraziť dátum komentára?

en: Display method
sk: Spôsob zobrazenia

en: Display post categories?
sk: Zobraziť kategórie príspevkov?

en: Display post count
sk: Zobraziť počet príspevkov

en: Display post date?
sk: Zobraziť dátum príspevku?

en: Display post thumbnail?
sk: Zobraziť miniatúru príspevku?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
sk: Zobrazte úryvok alebo celý obsah príspevku. Ak je obsah plný, skráti sa na značku more, ak sa použije.

en: Display your follower counts from top social networks
sk: Zobrazte počet svojich sledovateľov z najlepších sociálnych sietí

en: Display your recent tweets.
sk: Zobrazte svoje posledné tweety.

en: Divi Library
sk: Knižnica Divi

en: Divider
sk: Rozdeľovač

en: Divider Height
sk: Výška rozdeľovača

en: Divider Position
sk: Poloha rozdeľovača

en: Divider Style
sk: Štýl rozdeľovača

en: Divider Weight
sk: Hmotnosť rozdeľovača

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
sk: Nezobrazovať príspevky, ktoré boli zobrazené v predchádzajúcich moduloch.

en: Don't Show Author
sk: Nezobrazovať autora

en: Don't Show Categories
sk: Nezobrazovať kategórie

en: Don't Show Comment Count
sk: Nezobrazovať počet komentárov

en: Don't Show Date
sk: Nezobrazovať dátum

en: Don't Show Featured Image
sk: Nezobrazovať odporúčaný obrázok

en: Don't Show Ratings
sk: Nezobrazovať hodnotenia

en: Dotted
sk: Bodkovaný

en: Double
sk: Dvojité

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
sk: Potiahnite značku a adresa sa automaticky aktualizuje. Zmeňte priblíženie a úroveň priblíženia sa tiež uloží.

en: Dribbble
sk: Dribling

en: Dribbble Profile Url
sk: Adresa URL profilu URL

en: Dropdown Menu Animation
sk: Animácia rozbaľovacej ponuky

en: Dropdown Menu Background Color
sk: Farba pozadia rozbaľovacej ponuky

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
sk: Rozbaľovacia ponuka Farba kurzora myši/aktívneho odkazu

en: Dropdown Menu Line Color
sk: Farba čiary rozbaľovacej ponuky

en: Dropdown Menu Text Color
sk: Farba textu rozbaľovacej ponuky

en: Edit Category Layout
sk: Upraviť rozloženie kategórie

en: Edit Default Layout
sk: Upraviť predvolené rozloženie

en: Edit Home Layout
sk: Upraviť rozloženie domova

en: Edit Layout
sk: Upraviť rozloženie

en: Edit Project
sk: Upraviť projekt

en: Edit Skill
sk: Upraviť zručnosť

en: Elements
sk: Prvky

en: Email field cannot be empty.
sk: Pole Email nemôže byť prázdne.

en: Enable Above Footer - Ad
sk: Povoliť nad pätou – reklama

en: Enable Autoplay
sk: Povoliť automatické prehrávanie

en: Enable Below Header - Ad
sk: Povoliť pod hlavičkou – reklama

en: Enable Boxed Layout
sk: Povoliť rozloženie v rámčeku

en: Enable Header Ad
sk: Povoliť hlavičku reklamy

en: Enable Responsive Adsense Ad
sk: Povoliť responzívnu reklamu AdSense

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
sk: Povoliť jeden príspevok – nad príspevkom – reklama

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
sk: Povoliť jeden príspevok – pod príspevkom – reklama

en: Enable body code
sk: Povoliť kód tela

en: Enable canonical URL's
sk: Povoliť kanonické URL

en: Enable custom description
sk: Povoliť vlastný popis

en: Enable custom keywords
sk: Povoliť vlastné kľúčové slová

en: Enable custom title
sk: Povoliť vlastný názov

en: Enable custom titles
sk: Povoliť vlastné názvy

en: Enable header code
sk: Povoliť kód hlavičky

en: Enable meta description
sk: Povoliť meta popis

en: Enable meta descriptions
sk: Povoliť metapopisy

en: Enable meta keywords
sk: Povoliť meta kľúčové slová

en: Enable single bottom code
sk: Povoliť jednoduchý spodný kód

en: Enable single top code
sk: Povoliť jeden vrchný kód

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
sk: Povoľte túto možnosť, ak chcete počas posúvania zobraziť tlačidlo Späť na začiatok

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
sk: Povolením tejto možnosti získate efekt plynulého rolovania pomocou kolieska myši

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
sk: Povoľte túto možnosť, ak chcete, aby krátke kódy reagovali na rôzne veľkosti obrazovky

en: Enabled
sk: Povolené

en: Enabled?
sk: Povolené?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk: Povolením tejto možnosti sa reklama zobrazí nad pätou. Ak je povolené, musíte vyplniť obrázok bannera a cieľovú URL nižšie.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk: Povolením tejto možnosti sa pod hlavičkou zobrazí reklama. Ak je povolené, musíte vyplniť obrázok bannera a cieľovú URL nižšie.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk: Povolením tejto možnosti sa reklama zobrazí v hlavičke. Ak je povolené, musíte vyplniť obrázok bannera a cieľovú URL nižšie.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk: Po povolení tejto možnosti sa reklama zobrazí v spodnej časti stránok s príspevkami pod obsahom jedného príspevku. Ak je povolené, musíte vyplniť obrázok bannera a cieľovú URL nižšie.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk: Povolením tejto možnosti sa reklama zobrazí v hornej časti stránok s príspevkami nad obsahom jedného príspevku. Ak je povolené, musíte vyplniť obrázok bannera a cieľovú URL nižšie.

en: Enqueue Google Maps Script
sk: Zaradiť skript Google Maps Script

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
sk: Zadajte voliteľný identifikátor CSS, ktorý sa má použiť pre tento modul. ID možno použiť na vytvorenie vlastného štýlu CSS alebo na vytvorenie odkazov na konkrétne časti vašej stránky.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
sk: Zadajte voliteľné triedy CSS, ktoré sa majú použiť pre tento modul. Na vytvorenie vlastného štýlu CSS možno použiť triedu CSS. Môžete pridať viacero tried oddelených medzerou.

en: Enter the App ID
sk: Zadajte ID aplikácie

en: Enter the App Secret
sk: Zadajte tajomstvo aplikácie

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
sk: Zadajte URL svojho profilu Dribbble.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
sk: Zadajte URL svojho profilu na Facebook.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
sk: Zadajte URL svojho profilu Google +.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
sk: Zadajte URL svojho profilu na Instagram.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
sk: Zadajte URL svojho profilu Pinterest.

en: Enter the URL of your RSS feed.
sk: Zadajte URL vášho informačného kanála RSS.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
sk: Zadajte URL svojho profilu Stumbleupon.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
sk: Zadajte URL svojho profilu Tumblr.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
sk: Zadajte URL svojho profilu na Twitter.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
sk: Zadajte URL svojho profilu na Youtube.

en: Every 1 Day
sk: Každý 1 deň

en: Every 12 Hours
sk: Každých 12 hodín

en: Every 3 Days
sk: Každé 3 dni

en: Every 3 Hours
sk: Každé 3 hodiny

en: Every 7 Days
sk: Každých 7 dní

en: Every Hour
sk: Každú hodinu

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Exclude categories from the navigation bar
sk: Vylúčte kategórie z navigačného panela

en: Exclude pages from the navigation bar
sk: Vylúčiť stránky z navigačného panela

en: Extra Category Layout
sk: Rozloženie Extra kategórií

en: Extra Customizer Settings
sk: Extra nastavenia prispôsobenia

en: Extra Settings
sk: Extra nastavenia

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
sk: Extra používa nekombinované a neminifikované CSS súbory, pretože konštanta "SCRIPT_DEBUG" na wp-config.php bola nastavená na "true". Iný doplnok môže prinútiť Extra, aby používal nekombinované a neminifikované súbory CSS filtrovaním filtra „et_load_unminified_styles“.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
sk: Extra používa nekombinované a neminifikované súbory JavaScript, pretože konštanta "SCRIPT_DEBUG" na wp-config.php bola nastavená na "true". Iný plugin môže prinútiť Extra používať nekombinované a neminifikované súbory JavaScript filtrovaním filtra „et_load_unminified_scripts“.

en: Facebook Profile Url
sk: URL profilu na Facebook

en: Fade In From Left
sk: Fade In Zľava

en: Fade In From Right
sk: Fade In sprava

en: Fade In From Top
sk: Fade In zhora

en: Favorite
sk: Obľúbené

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Featured Post
sk: Odporúčaný príspevok

en: Featured Posts Slider
sk: Posúvač Odporúčané príspevky

en: Filter Font Size
sk: Veľkosť písma filtra

en: Filter Font Style
sk: Filtrovať štýl písma

en: Filterable Portfolio
sk: Filtrovateľné portfólio

en: Find
sk: Nájsť

en: Fixed Navigation Bar
sk: Pevná navigačná lišta

en: Fixed Navigation Settings
sk: Pevné nastavenia navigácie

en: Flip In Horizontally
sk: Preklopiť vodorovne

en: Flip In Vertically
sk: Vertikálne preklopenie

en: Follow @%s
sk: Sledujte @ %s

en: Follow Font & Icon Size
sk: Postupujte podľa veľkosti písma a ikony

en: Follow Us
sk: Nasleduj nás

en: Font
sk: Písmo

en: Font Style
sk: Štýl písma

en: Footer
sk: Päta

en: Footer Credit Font Style
sk: Štýl písma päty kreditu

en: Footer Credit Text Color
sk: Farba textu päty kreditu

en: Footer Credit Text Size
sk: Veľkosť textu päty kreditu

en: Footer Elements
sk: Prvky päty

en: Footer Menu
sk: Ponuka päty

en: Footer Menu Active Link Color
sk: Ponuka päty Farba aktívneho odkazu

en: Footer Menu Font Style
sk: Štýl písma ponuky päty

en: Footer Menu Letter Spacing
sk: Medzera medzi písmenami ponuky v päte

en: Footer Menu Link Color
sk: Farba odkazu ponuky päty

en: Footer Menu Text Size
sk: Veľkosť textu ponuky päty

en: Footer Settings
sk: Nastavenia päty

en: Footer Sidebar
sk: Bočný panel päty

en: Footer Sidebar Left
sk: Bočný panel päty vľavo

en: Footer Sidebar Middle
sk: Päta Bočný panel Stred

en: Footer Sidebar Middle Left
sk: Päta Bočný panel Vľavo uprostred

en: Footer Sidebar Middle Right
sk: Bočný panel päty Vpravo uprostred

en: Footer Sidebar Right
sk: Bočný panel v päte vpravo

en: Form submission error, please refresh and try again.
sk: Chyba pri odosielaní formulára, obnovte stránku a skúste to znova.

en: Format
sk: Formátovať

en: Front page displays
sk: Zobrazí sa predná strana

en: Fullwidth Slider
sk: Posuvník plnej šírky

en: Gallery
sk: Galéria

en: Gallery Format Options
sk: Možnosti formátu galérie

en: General
sk: generál

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Global Accent Color
sk: Farba globálneho zvýraznenia

en: Google API Key
sk: Google API kľúč

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
sk: Google API kľúč. Všetky informácie o tom, ako ho získať, nájdete tu: %s

en: Google Fonts subsets
sk: Google Fonts

en: Google+
sk: Google +

en: Google+ Profile Url
sk: URL profilu Google +

en: Google+ User Id
sk: Google + ID používateľa

en: Groove
sk: Drážka

en: Header
sk: Hlavička

en: Header & Navigation Settings
sk: Nastavenia hlavičky a navigácie

en: Header Elements Settings
sk: Nastavenia prvkov hlavičky

en: Header Font Size
sk: Veľkosť písma hlavičky

en: Header Font Style
sk: Štýl písma hlavičky

en: Header Format Settings
sk: Nastavenia formátu hlavičky

en: Header Text
sk: Text hlavičky

en: Header Text Color
sk: Farba textu hlavičky

en: Heading Font
sk: Písmo nadpisu

en: Heading Font Style
sk: Štýl písma nadpisu

en: Heading Line Height
sk: Výška riadku nadpisu

en: Heading Style
sk: Štýl nadpisu

en: Heading Text Color
sk: Farba textu nadpisu

en: Heading Text Size
sk: Veľkosť textu nadpisu

en: Help
sk: Pomoc

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
sk: Tu môžete pridať vlastný CSS na prepísanie alebo rozšírenie predvolených štýlov.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
sk: Tu môžete zmeniť farbu globálneho zvýraznenia, ktorá sa používa na všetkých stránkach vašej lokality.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sk: Tu môžete zmeniť, ktorý znak oddeľuje názov vášho blogu a názov stránky indexu, keď používate automaticky generované názvy príspevkov. Spoločné hodnoty sú | alebo -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sk: Tu môžete zmeniť, ktorý znak oddeľuje názov vášho blogu a názov príspevku, keď používate automaticky generované názvy príspevkov. Spoločné hodnoty sú | alebo -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk: Tu si môžete vybrať, ako sa generujú vaše tituly na indexových stránkach. Môžete zmeniť poradie zobrazovania názvu blogu a názvu indexu alebo môžete názov blogu z názvu úplne odstrániť.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
sk: Tu si môžete vybrať predvolenú oblasť bočného panela/widgetu pre stránky WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
sk: Tu si môžete vybrať predvolenú oblasť bočného panela/widgetu.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
sk: Tu si môžete vybrať predvolené umiestnenie bočného panela pre stránky WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
sk: Tu si môžete vybrať predvolené umiestnenie bočného panela.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
sk: Tu si môžete vybrať obdobie obnovenia používané pre miniaplikáciu počtu sledovateľov sociálnej siete.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Dribbble na vašej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Facebook na svojej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Google + na svojej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Instagram na svojej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Pinterest na svojej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
sk: Tu si môžete vybrať zobrazenie ikony RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Stumbleupon na vašej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
sk: Tu si môžete vybrať zobrazenie ikony Tumblr na vašej domovskej stránke.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
sk: Tu si môžete vybrať zobrazenie ikony Twitter.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie ikony Youtube na vašej domovskej stránke.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
sk: Tu sa môžete rozhodnúť odstrániť určité kategórie z navigačnej ponuky. Všetky kategórie označené X sa nezobrazia na vašom navigačnom paneli.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
sk: Tu si môžete vybrať odstránenie určitých stránok z navigačnej ponuky. Všetky stránky označené X sa nezobrazia na vašom navigačnom paneli.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sk: Tu môžete zmeniť poradie, v ktorom sa zobrazujú odkazy na vaše kategórie. Môžete si vybrať medzi vzostupným a zostupným.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sk: Tu si môžete zvoliť obrátenie poradia, v ktorom sa zobrazujú odkazy na vaše stránky. Môžete si vybrať medzi vzostupným a zostupným.

en: Here you can choose to sort your pages links.
sk: Tu si môžete zvoliť triedenie odkazov na stránky.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
sk: Tu si môžete vybrať, ktoré položky sa zobrazia v sekcii postinfo na stránkach archívu. Toto je oblasť, zvyčajne pod názvom príspevku, ktorá zobrazuje základné informácie o vašom príspevku. Zobrazia sa zvýraznené položky zobrazené nižšie.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
sk: Tu si môžete vybrať, ktoré položky sa zobrazia v sekcii postinfo na jednotlivých stránkach príspevkov. Toto je oblasť, zvyčajne pod názvom príspevku, ktorá zobrazuje základné informácie o vašom príspevku. Zobrazia sa zvýraznené položky zobrazené nižšie.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
sk: Tu si môžete vybrať, ktoré ikony/možnosti zdieľania sa majú zobraziť. Všetky možnosti označené X sa nezobrazia.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
sk: Tu môžete definovať, či sa má po úryvkoch zobraziť odkaz „čítať viac“ alebo nie.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko produktov WooCommerce sa zobrazí na stránke archívu. Táto možnosť funguje nezávisle od možností Nastavenia > Možnosti čítania v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na stránkach archívu. Táto možnosť funguje nezávisle od možností Nastavenia > Možnosti čítania v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na stránke Kategória. Táto možnosť funguje nezávisle od možností Nastavenia > Možnosti čítania v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko nedávnych článkov sa zobrazí na stránkach s výsledkami vyhľadávania. Táto možnosť funguje nezávisle od možností Nastavenia > Možnosti čítania v programe wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na stránkach značiek. Táto možnosť funguje nezávisle od možností Nastavenia > Možnosti čítania v programe wp-admin.

en: Here you can provide destination url
sk: Tu môžete zadať cieľovú URL

en: Here you can provide image url
sk: Tu môžete zadať URL obrázka

en: Hex Value
sk: Hexadecimálna hodnota

en: Hide Author Box
sk: Skryť pole autora

en: Hide Featured Image on Post
sk: Skryť odporúčaný obrázok v príspevku

en: Hide Logo Image
sk: Skryť obrázok loga

en: Hide Navigation Until Scroll
sk: Skryť navigáciu do rolovania

en: Hide Post Rating
sk: Skryť hodnotenie príspevku

en: Hide Project Categories
sk: Skryť kategórie projektov

en: Hide Project Titles
sk: Skryť názvy projektov

en: Hide Related Posts
sk: Skryť súvisiace príspevky

en: Hide Title &amp; Meta on Post
sk: Skryť názov a meta v príspevku

en: Hide empty categories
sk: Skryť prázdne kategórie

en: Highest Rated
sk: Najvyššie hodnotené

en: Home
sk: Domov

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Homepage Basic
sk: Hlavná stránka Basic

en: Homepage SEO
sk: SEO na domovskej stránke

en: Homepage custom title (if enabled)
sk: Vlastný názov domovskej stránky (ak je povolený)

en: Homepage meta description (if enabled)
sk: Meta popis domovskej stránky (ak je povolený)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
sk: Meta kľúčové slová na domovskej stránke (ak sú povolené)

en: Hover Overlay Color
sk: Farba prekrytia kurzorom myši

en: Hover Overlay Icon Color
sk: Farba ikony prekrytia kurzorom myši

en: Hover Overlay Icon Picker
sk: Výber ikony prekrytia umiestnením kurzora myši

en: Hover/Active Link Color
sk: Farba kurzora/aktívneho odkazu

en: Icon
sk: Ikona

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
sk: Ak sú vlastné názvy zakázané, vyberte metódu automatického generovania

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk: Ak nepoužívate názvy príspevkov cutsom, stále môžete mať kontrolu nad tým, ako sa vaše názvy generujú. Tu si môžete vybrať, v akom poradí chcete zobraziť názov príspevku a názov blogu, alebo môžete názov blogu z nadpisu úplne odstrániť.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk: Ak nepoužívate názvy príspevkov cutsom, stále môžete mať kontrolu nad tým, ako sa vaše tituly generujú. Tu si môžete vybrať, v akom poradí chcete zobraziť názov príspevku a názov blogu, alebo môžete názov blogu z nadpisu úplne odstrániť.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
sk: Ak ste povolili vlastné názvy, môžete sem pridať vlastný názov. Čokoľvek tu napíšete, bude umiestnené medzi značky < title >< /title > v header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
sk: Ak ste povolili metapopisy, môžete sem pridať vlastný popis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
sk: Ak ste povolili meta kľúčové slová, môžete sem pridať svoje vlastné kľúčové slová. Kľúčové slová by mali byť oddelené čiarkami. Napríklad: wordpress,témy,šablóny,elegantné

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
sk: Ak chcete, aby sa na vašom navigačnom paneli zobrazovali kategórie, ktoré neobsahujú žiadne príspevky, vypnite túto možnosť. V predvolenom nastavení sú prázdne kategórie skryté

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
sk: Ak chcete k svojmu príspevku pridať meta popis, môžete tak urobiť pomocou vlastných polí. Táto možnosť musí byť povolená, aby sa popisy zobrazovali na stránkach príspevkov. Svoj meta popis môžete pridať pomocou vlastných polí na základe názvu vlastného poľa, ktorý definujete nižšie.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
sk: Ak chcete do svojho príspevku pridať meta kľúčové slová, môžete tak urobiť pomocou vlastných polí. Táto možnosť musí byť povolená, aby sa kľúčové slová zobrazovali na stránkach príspevkov. Meta kľúčové slová môžete pridať pomocou vlastných polí na základe vlastného názvu poľa, ktorý definujete nižšie.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
sk: Ak chcete odstrániť rozbaľovacie ponuky z navigačnej lišty kategórií, vypnite túto funkciu.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
sk: Ak chcete odstrániť rozbaľovacie ponuky z navigačnej lišty stránok, vypnite túto funkciu.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
sk: Ak chcete použiť svoj vlastný obrázok favicon, kliknite na tlačidlo Nahrať obrázok.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
sk: Ak chcete použiť vlastný obrázok loga, kliknite na tlačidlo Nahrať obrázok.

en: Ignore Displayed Posts
sk: Ignorovať zobrazené príspevky

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Alt Text
sk: Alternatívny text obrázka

en: Image Alt Text:
sk: Alternatívny text obrázka:

en: Image Height
sk: Výška obrázka

en: Image URL
sk: URL obrázka

en: Image Url
sk: URL obrázka

en: Image Url:
sk: URL obrázka:

en: Image Width
sk: Šírka obrázka

en: Image doesn't exist
sk: Obrázok neexistuje

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
sk: V niektorých prípadoch budú používatelia chcieť vytvoriť nadradené kategórie alebo odkazy ako zástupné symboly na uloženie zoznamu podriadených odkazov alebo kategórií. V tomto prípade nie je žiaduce, aby nadradené odkazy viedli kamkoľvek, ale namiesto toho slúžili iba organizačnej funkcii. Povolenie tejto možnosti odstráni odkazy zo všetkých nadradených stránok/kategórií, takže po kliknutí nikam nevedú.

en: Inactive Footer Sidebar
sk: Neaktívny bočný panel päty

en: Inactive Tab Background Color
sk: Farba pozadia neaktívnej karty

en: Index Page SEO
sk: SEO stránky indexu

en: Input Field Padding
sk: Výplň vstupného poľa

en: Input Font Size
sk: Vstupná veľkosť písma

en: Input Font Style
sk: Vstupný štýl písma

en: Input adsense code
sk: Zadajte kód AdSense

en: Input advertisement destination url
sk: Zadajte cieľovú URL reklamy

en: Input advertisement image
sk: Vložte obrázok reklamy

en: Inset
sk: Vložka

en: Instagram Profile Url
sk: URL profilu na Instagram

en: Invalid post
sk: Neplatný príspevok

en: Italic
sk: kurzíva

en: Join Now
sk: Pridať sa teraz

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Layout Settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Layout Usage
sk: Použitie rozloženia

en: Leave a Reply to %s
sk: Nechajte odpoveď %s

en: Leave a reply
sk: Zanechať Odpoveď

en: Left
sk: Vľavo

en: Left to Right
sk: Zľava doprava

en: Left/Right
sk: Vľavo vpravo

en: Left/Right or Centered?
sk: Vľavo/vpravo alebo na stred?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
sk: Dĺžka nadpisu musí byť obmedzená, aby sa zabránilo nevhodnej výške titulku v úzkom stĺpci

en: Letter Spacing
sk: Medzery medzi písmenami

en: Link
sk: Odkaz

en: Link Format Options
sk: Možnosti formátu odkazu

en: Link Title
sk: Názov odkazu

en: Link URL
sk: URL odkazu

en: Link Url:
sk: URL odkazu:

en: Link text
sk: Text odkazu

en: List Meta
sk: Zoznam Meta

en: List Title
sk: Názov zoznamu

en: Loading
sk: Načítava

en: Loading...
sk: Načítava...

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Logo Height
sk: Výška loga

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Lost my Password
sk: Stratil som heslo

en: Magazine Homepage
sk: Domovská stránka časopisu

en: Main Body
sk: Hlavné telo

en: Main Meta
sk: Hlavná meta

en: Main Post Area
sk: Oblasť hlavnej pošty

en: Main Post Entry
sk: Hlavný príspevok

en: Main Post Excerpt
sk: Úryvok z hlavného príspevku

en: Main Post Meta
sk: Hlavný príspevok Meta

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
sk: Meta ikony hlavného príspevku (hodnotenie a komentár)

en: Main Post Overlay
sk: Prekrytie hlavného príspevku

en: Main Post Overlay Icon
sk: Ikona prekrytia hlavného príspevku

en: Main Post Title
sk: Hlavný názov príspevku

en: Main Sidebar
sk: Hlavný bočný panel

en: Main Title
sk: Hlavný názov

en: Make Fullwidth
sk: Urobiť Plnú šírku

en: Map
sk: Mapa

en: Map Format Options
sk: Možnosti formátu mapy

en: Map Pin Address
sk: Adresa špendlíka na mape

en: Masonry
sk: Murárstvo

en: Masonry Blog Category
sk: Kategória blogu Murivo

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
sk: Kategória blogu Murivo s odporúčanými príspevkami

en: Masonry Blog Homepage
sk: Domovská stránka blogu Murárstvo

en: Max Width
sk: Maximálna šírka

en: Max. Title Characters
sk: Max. Titulné znaky

en: Maximum 200
sk: Maximálne 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
sk: Mega Menu 2 Zoznam odporúčaných a posledných

en: Mega Menu 3 Featured
sk: Mega Menu 3 Odporúčané

en: Mega Menu List
sk: Mega zoznam menu

en: Menu Height
sk: Výška menu

en: Message
sk: Správa

en: Meta Font Size
sk: Meta Veľkosť písma

en: Meta Font Style
sk: Meta štýl písma

en: Minify And Combine CSS Files
sk: Minifikujte a kombinujte súbory CSS

en: Minify And Combine Javascript Files
sk: Minifikujte a kombinujte súbory Javascript

en: Module Customizer
sk: Prispôsobovač modulu

en: Module Head
sk: Hlava modulu

en: Module Header
sk: Hlavička modulu

en: Module Subheader
sk: Podnadpis modulu

en: Most Popular
sk: Najpopulárnejší

en: Most Recent
sk: Najnovšie

en: Name
sk: názov

en: Name Font Style
sk: Názov Štýl písma

en: Name displayed internally in builder for this ad
sk: Názov zobrazený interne v nástroji na tvorbu tejto reklamy

en: Name field cannot be empty.
sk: Pole názvu nemôže byť prázdne.

en: Nav Arrow Background Color
sk: Farba pozadia navigačnej šípky

en: Nav Arrow Color
sk: Farba šípky navigácie

en: Nav Icon
sk: Ikona navigácie

en: Nav Icon Hover
sk: Umiestnite kurzor myši na ikonu navigácie

en: Navigation
sk: Navigácia

en: New Category Layout
sk: Nové rozloženie kategórie

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
sk: Nová správa od používateľa %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
sk: Nový projekt

en: New Skill Name
sk: Názov novej zručnosti

en: New Tab
sk: Nová karta

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Novšie komentáre <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
sk: Ďalšie

en: Next &raquo;
sk: Ďalšie "

en: Next Tab
sk: Ďalšia karta

en: No
sk: Nie

en: No Animation
sk: Žiadna animácia

en: No Mega Menu
sk: Žiadne Mega Menu

en: No Sidebar
sk: Žiadny bočný panel

en: No Skills Found
sk: Nenašli sa žiadne zručnosti

en: No Video Found
sk: Nenašlo sa žiadne video

en: No available options.
sk: Žiadne dostupné možnosti.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
sk: Žiadny bočný panel, zobrazenie jedného stĺpca s poľom Podrobnosti projektu pod obsahom

en: Nothing found
sk: Nič nebolo nájdené

en: Nothing found in Trash
sk: V koši sa nič nenašlo

en: Number Counter
sk: Počítadlo čísel

en: Number Font Size
sk: Veľkosť písma čísla

en: Number Font Style
sk: Štýl písma čísla

en: Number of Posts displayed on Archive pages
sk: Počet príspevkov zobrazených na stránkach archívu

en: Number of Posts displayed on Category page
sk: Počet príspevkov zobrazených na stránke kategórie

en: Number of Posts displayed on Search pages
sk: Počet príspevkov zobrazených na stránkach vyhľadávania

en: Number of Posts displayed on Tag pages
sk: Počet príspevkov zobrazených na stránkach značiek

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
sk: Počet produktov zobrazených na stránkach archívu WooCommerce

en: Number of comments to show:
sk: Počet komentárov na zobrazenie:

en: Number of dropdown tiers shown
sk: Počet zobrazených rozbaľovacích úrovní

en: Number of posts to show:
sk: Počet príspevkov na zobrazenie:

en: OR
sk: ALEBO

en: Only display featured posts.
sk: Zobrazovať iba odporúčané príspevky.

en: Open Project URL in new window
sk: Otvorte URL projektu v novom okne

en: Open link in new window
sk: Otvoriť odkaz v novom okne

en: Options
sk: možnosti

en: Order Category Links by Ascending/Descending
sk: Zoradiť odkazy kategórií vzostupne/zostupne

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
sk: Usporiadajte odkazy na stránky vzostupne/zostupne

en: Our Authors
sk: Naši autori

en: Outset
sk: Začiatok

en: Overlay
sk: Prekrytie

en: PASSWORD
sk: HESLO

en: Padding
sk: Vypchávka

en: Page IDs, separated by commas.
sk: ID stránok oddelené čiarkami.

en: Page Name
sk: Názov stránky

en: Page not found
sk: Stránka nenájdená

en: Pages
sk: Stránky

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Pagination Active Background Color
sk: Aktívna farba pozadia stránkovania

en: Pagination Active Color
sk: Aktívna farba stránkovania

en: Pagination Background
sk: Pozadie stránkovania

en: Pagination Background Color
sk: Farba pozadia stránkovania

en: Pagination Color
sk: Farba stránkovania

en: Pagination Item
sk: Položka stránkovania

en: Pagination Item Active
sk: Položka stránkovania je aktívna

en: Parent Skill
sk: Rodičovská zručnosť

en: Parent Skill:
sk: Rodičovská zručnosť:

en: Password:
sk: heslo:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
sk: Ak ste zvolili typ posúvača „obrázky“, sem vložte URL obrázka

en: Percent Font Size
sk: Percentuálna veľkosť písma

en: Percent Font Style
sk: Percentuálny štýl písma

en: Person
sk: Osoba

en: Pinterest Profile Url
sk: URL profilu Pinterest

en: Place your adsense code here.
sk: Sem vložte kód AdSense.

en: Please enter a valid email address.
sk: Prosím zadajte platnú emailovú adresu.

en: Popular
sk: Populárne

en: Popular Skills
sk: Populárne zručnosti

en: Portfolio Page Template Options
sk: Možnosti šablóny stránky portfólia

en: Portrait Border Radius
sk: Polomer okraja na výšku

en: Post
sk: Príspevok

en: Post Background Color
sk: Farba pozadia príspevku

en: Post Caption
sk: Popis príspevku

en: Post Comment
sk: Uverejniť komentár

en: Post Entry
sk: Príspevok na príspevok

en: Post Excerpt
sk: Úryvok z príspevku

en: Post Featured Image
sk: Príspevok Odporúčaný obrázok

en: Post Format Audio Player
sk: Postformátový audio prehrávač

en: Post Format Gallery Nav
sk: Formát príspevku Galéria Nav

en: Post Format Gallery Nav Hover
sk: Formát príspevku Galéria Nav Hover

en: Post Format Gallery Nav Icon
sk: Ikona navigácie v galérii formátu príspevku

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
sk: Formát príspevku Galéria Nav Ikona Umiestnite kurzor myši

en: Post Format Icon
sk: Ikona formátu príspevku

en: Post Format Icon Background Color
sk: Farba pozadia ikony formátu príspevku

en: Post Format Link Background
sk: Pozadie odkazu vo formáte príspevku

en: Post Format Quote Background
sk: Pozadie ponuky vo formáte príspevku

en: Post Meta
sk: Príspevok Meta

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
sk: Uverejniť meta ikony (hodnotenie a komentár)

en: Post Overlay
sk: Prekrytie príspevku

en: Post Overlay Icon
sk: Ikona prekrytia príspevku

en: Post Read More
sk: Príspevok Čítať viac

en: Post Read More Icon
sk: Ikona príspevku Prečítajte si viac

en: Post Review Score Bar
sk: Uverejniť hodnotenie hodnotenia

en: Post Title
sk: Názov príspevku

en: Post Title Font Size
sk: Veľkosť písma názvu príspevku

en: Post Title Font Style
sk: Štýl písma názvu príspevku

en: Post info section
sk: Sekcia s informáciami o príspevku

en: Post not found
sk: Príspevok sa nenašiel

en: Posted by %s
sk: Uverejnil %s

en: Posts
sk: Príspevky

en: Posts By: %s
sk: Príspevky od: %s

en: Posts Carousel
sk: Kolotoč príspevkov

en: Posts Limit
sk: Limit príspevkov

en: Posts List Area
sk: Oblasť zoznamu príspevkov

en: Posts List Entry
sk: Položka zoznamu príspevkov

en: Posts List Meta
sk: Zoznam príspevkov Meta

en: Posts List Meta Icon
sk: Meta ikona zoznamu príspevkov

en: Posts List Thumbnail
sk: Miniatúra zoznamu príspevkov

en: Posts List Title
sk: Názov zoznamu príspevkov

en: Posts Per Page
sk: Počet príspevkov na stránku

en: Posts by %s
sk: Príspevky od %s

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Previous Tab
sk: Predchádzajúca tab

en: Price Font Size
sk: Cena Veľkosť písma

en: Price Font Style
sk: Cena Štýl písma

en: Pricing Table
sk: Tabuľka cien

en: Primary Heading
sk: Primárny nadpis

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
sk: Primárny nadpis: Názov kategórie, Podnadpis: Filter

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
sk: Primárny nadpis: Filter, Podnadpis: Názov kategórie

en: Primary Menu
sk: Primárne menu

en: Primary Menu Bar Settings
sk: Nastavenia hlavného panela s ponukami

en: Print
sk: Tlačiť

en: Product Name Font Size
sk: Názov produktu Veľkosť písma

en: Product Name Font Style
sk: Štýl písma názvu produktu

en: Project Categories
sk: Kategórie projektov

en: Project Description:
sk: Popis projektu:

en: Project Details
sk: Podrobnosti projektu

en: Project Details Location
sk: Podrobnosti o projekte Umiestnenie

en: Project Details Title
sk: Názov projektu Podrobnosti

en: Project Details box as sidebar
sk: Pole Podrobnosti projektu ako bočný panel

en: Project Details:
sk: Podrobnosti projektu:

en: Project Gallery
sk: Galéria projektu

en: Project Sidebar
sk: Bočný panel projektu

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
sk: Projektové zručnosti

en: Project Skills
sk: Projektové zručnosti

en: Project URL
sk: URL projektu

en: Project URL Text
sk: Text URL projektu

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
sk: Projektová zručnosť

en: Quote
sk: Citovať

en: Quote Attribution
sk: Citovať uvedenie zdroja

en: Quote Format Options
sk: Možnosti formátu cenovej ponuky

en: Quote Text
sk: Text citácie

en: RSS Icon Url
sk: URL ikony RSS

en: Rate:
sk: sadzba:

en: Rating (%):
sk: Hodnotenie (%):

en: Rating: %0.2f
sk: Hodnotenie: %0,2f

en: Ratings
sk: hodnotenia

en: Re-Authorize
sk: Znovu autorizovať

en: Read Extra Documentation
sk: Prečítajte si Extra dokumentáciu

en: Read More
sk: Čítaj viac

en: Read More Button
sk: Tlačidlo Čítať viac

en: Recent
sk: Nedávne

en: Recent Comments
sk: Nedávne komentáre

en: Recent Posts
sk: Posledné príspevky

en: Recent Reviews
sk: Najnovšie recenzie

en: Recent Tweets
sk: Nedávne tweety

en: Recent Videos
sk: Najnovšie videá

en: Related Posts
sk: Súvisiace príspevky

en: Remove Drop Shadow
sk: Odstrániť vrhnutý tieň

en: Remove Vertical Divider
sk: Odstráňte vertikálny rozdeľovač

en: Reply
sk: Odpovedzte

en: Reset
sk: Resetovať

en: Reset to Defaults
sk: Obnoviť predvolené nastavenia

en: Responsive shortcodes
sk: Responzívne krátke kódy

en: Review
sk: Preskúmanie

en: Review Box Contents
sk: Obsah rámčeka na kontrolu

en: Review Box Title
sk: Názov poľa recenzie

en: Right
sk: Správny

en: Right to Left
sk: Zprava doľava

en: Role Editor
sk: Editor rolí

en: Sale Badge Font Size
sk: Veľkosť písma výpredaja

en: Sale Badge Font Style
sk: Štýl písma odznaku na predaj

en: Sale Price Font Size
sk: Predajná cena Veľkosť písma

en: Sale Price Font Style
sk: Štýl písma za predajnú cenu

en: Sample Post Title
sk: Ukážkový názov príspevku

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Scale In From Center
sk: Mierka od stredu

en: Scale In From Left
sk: Mierka Zľava

en: Scale In From Right
sk: Škálovať sprava

en: Score %1$d%%
sk: Skóre %1$d %%

en: Score: %1$s
sk: Skóre: %1$s

en: Search & Cart Font
sk: Písmo vyhľadávania a košíka

en: Search & Cart Font Style
sk: Štýl písma vyhľadávania a košíka

en: Search Layouts
sk: Prehľadávať rozloženia

en: Search Project Skills
sk: Hľadajte projektové zručnosti

en: Search Projects
sk: Hľadať projekty

en: Search Results for: %s
sk: Výsledky vyhľadávania pre: %s

en: Search results for "%s"
sk: Výsledky vyhľadávania pre " %s "

en: Search, Cart, & Icon Background Color
sk: Farba pozadia vyhľadávania, košíka a ikony

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
sk: Vyhľadávanie, košík a medzery medzi písmenami

en: Search, Cart, & Icon Text Color
sk: Farba textu vyhľadávania, košíka a ikony

en: Search, Cart, & Icon Text Size
sk: Veľkosť textu vyhľadávania, košíka a ikony

en: Secondary Menu
sk: Sekundárne menu

en: Secondary Menu Bar Settings
sk: Nastavenia sekundárneho panela s ponukami

en: Select
sk: Vyberte

en: Select Animation Effect
sk: Vyberte Efekt animácie

en: Select Page
sk: Vyberte položku Stránka

en: Select Slider Type here
sk: Tu vyberte typ posúvača

en: Select between expanded and closed state
sk: Vyberte medzi rozbaleným a zatvoreným stavom

en: Select yes if the link should be opened in a new window
sk: Vyberte áno, ak sa má odkaz otvoriť v novom okne

en: Send
sk: Odoslať

en: Send Email to
sk: Odoslať email na

en: Separate Skills with Commas
sk: Zručnosti oddeľte čiarkami

en: Set as Image
sk: Nastaviť ako obrázok

en: Share "%s" via %s
sk: Zdieľať „ %s “ cez %s

en: Share:
sk: Zdieľam:

en: Sharing Icons to Display
sk: Zdieľanie ikon na zobrazenie

en: Shop
sk: Obchod

en: Short description
sk: Stručný opis

en: Shortcodes
sk: Krátke kódy

en: Show Author
sk: Zobraziť autora

en: Show Author Box
sk: Zobraziť pole autorov

en: Show Categories
sk: Zobraziť kategórie

en: Show Comment Count
sk: Zobraziť počet komentárov

en: Show Comments
sk: Zobraziť komentáre

en: Show Date
sk: Zobraziť dátum

en: Show Divider
sk: Zobraziť rozdeľovač

en: Show Dribbble Icon
sk: Zobraziť ikonu Dribbble

en: Show Excerpt
sk: Zobraziť úryvok

en: Show Facebook Icon
sk: Zobraziť ikonu Facebook

en: Show Featured Image
sk: Zobraziť odporúčaný obrázok

en: Show Full Content
sk: Zobraziť celý obsah

en: Show Google+ Icon
sk: Zobraziť ikonu Google +

en: Show Instagram Icon
sk: Zobraziť ikonu Instagram

en: Show Pagination
sk: Zobraziť stránkovanie

en: Show Pinterest Icon
sk: Zobraziť ikonu Pinterest

en: Show Post Count
sk: Zobraziť počet príspevkov

en: Show Posts Count
sk: Zobraziť počet príspevkov

en: Show RSS Icon
sk: Zobraziť ikonu RSS

en: Show Rating
sk: Zobraziť hodnotenie

en: Show Ratings
sk: Zobraziť hodnotenia

en: Show Read More Button
sk: Zobraziť tlačidlo Čítať viac

en: Show Related Posts
sk: Zobraziť súvisiace príspevky

en: Show Search Bar
sk: Zobraziť panel vyhľadávania

en: Show Social Icons
sk: Zobraziť ikony sociálnych sietí

en: Show Stumbleupon Icon
sk: Zobraziť ikonu Stumbleupon

en: Show Top Border?
sk: Zobraziť horný okraj?

en: Show Trending Bar
sk: Zobraziť panel trendov

en: Show Tumblr Icon
sk: Zobraziť ikonu Tumblr

en: Show Twitter Icon
sk: Zobraziť ikonu Twitter

en: Show WooCommerce Cart
sk: Zobraziť košík WooCommerce

en: Show Youtube Icon
sk: Zobraziť ikonu Youtube

en: Show author box
sk: Zobraziť pole autora

en: Show comments on pages
sk: Zobraziť komentáre na stránkach

en: Show comments on posts
sk: Zobraziť komentáre k príspevkom

en: Show dropdown menus
sk: Zobraziť rozbaľovacie ponuky

en: Show related posts
sk: Zobraziť súvisiace príspevky

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Sidebar Location
sk: Umiestnenie bočného panela

en: Sidebar Width
sk: Šírka bočného panela

en: Sidebar location
sk: Umiestnenie bočného panela

en: Sidebar, Project Details box below content
sk: Bočný panel, pole Podrobnosti projektu pod obsahom

en: Sidebar/Widget Area
sk: Bočný panel/oblasť miniaplikácií

en: Single Page Layout
sk: Rozloženie jednej strany

en: Single Post Layout
sk: Rozloženie jedného príspevku

en: Single Post Page SEO
sk: SEO pre jednu stránku príspevku

en: Sitemap Page Template Options
sk: Možnosti šablóny stránky mapy webu

en: Sitemap Sections Display
sk: Zobrazenie sekcií mapy webu

en: Sizing
sk: Dimenzovanie

en: Skills:
sk: Zručnosti:

en: Slide In Horizontally
sk: Zasuňte horizontálne

en: Slide In Vertically
sk: Vertikálne zasuňte

en: Slider
sk: Posúvač

en: Slider Type
sk: Typ posúvača

en: Smooth Scrolling
sk: Plynulé rolovanie

en: Social Follow
sk: Sociálne sledovanie

en: Social Icons Color
sk: Farba sociálnych ikon

en: Social Icons Size
sk: Veľkosť sociálnych ikon

en: Social Media Links
sk: Odkazy na sociálne médiá

en: Social Media Networks
sk: Siete sociálnych médií

en: Social Network Follower Count Refresh
sk: Obnovenie počtu sledovateľov sociálnej siete

en: Social Network Icon Size
sk: Veľkosť ikony sociálnej siete

en: Solid
sk: Pevné

en: Sorry, No Posts Found
sk: Ľutujeme, nenašli sa žiadne príspevky

en: Sorry, no posts found.
sk: Ľutujeme, nenašli sa žiadne príspevky.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
sk: Zoradiť kategórie odkazov podľa mena/ID/Slimák/počet/skupina výrazov

en: Sort Method
sk: Spôsob triedenia

en: Sort Order
sk: Poradie zoradenia

en: Sort Pages Links
sk: Zoradiť odkazy na stránky

en: Standard
sk: Štandardné

en: Standard Blog Category
sk: Štandardná kategória blogu

en: Standard Blog Category With Featured Posts
sk: Štandardná kategória blogu s odporúčanými príspevkami

en: Standard Blog Homepage
sk: Štandardná domovská stránka blogu

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
sk: Štandardný alebo murovaný štýl pre stránky archívu

en: Star
sk: Hviezda

en: Start on New Line
sk: Začnite na Novom riadku

en: Start on New Line?
sk: Začať na novej linke?

en: Start the ad's output on a new line?
sk: Chcete spustiť výstup reklamy na novom riadku?

en: State
sk: Štát

en: Status
sk: Postavenie

en: Stumbleupon
sk: Naraziť na

en: Stumbleupon Profile Url
sk: URL profilu Stumbleupon

en: Sub Heading
sk: Podnadpis

en: Subheader
sk: Podnadpis

en: Subheader Font Size
sk: Veľkosť písma podnadpisu

en: Subheader Font Style
sk: Štýl písma podnadpisu

en: Subject
sk: Predmet

en: Subscribe
sk: Prihlásiť sa na odber

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Summary Title
sk: Súhrnný názov

en: Tab Content
sk: Obsah karty

en: Tab Item
sk: Položka karty

en: Tab Item Active
sk: Položka karty je aktívna

en: Tab Item Hover
sk: Umiestnite kurzor myši na položku karty

en: Tab Settings
sk: Nastavenia karty

en: Tab Text
sk: Text karty

en: Tabbed Posts
sk: Príspevky s kartami

en: Tabs
sk: Karty

en: Tabs Background
sk: Pozadie kariet

en: Tags
sk: Tagy

en: Testimonial
sk: Posudok

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Text Size
sk: Veľkosť textu

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
sk: Text pre hlavičku modulu. Ak nechcete, aby bola hlavička modulu žiadna, nechajte pole prázdne.

en: Thanks for contacting us.
sk: Ďakujeme, že ste nás kontaktovali.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
sk: Kód HTML reklamy, ak nepoužívate vyššie uvedenú URL obrázka a odkaz.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
sk: Funkcia mapy používa Google Maps API a na fungovanie vyžaduje platný kľúč Google API. Pred použitím funkcie mapy sa uistite, že ste pridali kľúč API do panela Extra Theme Options. Viac informácií o tom, ako vytvoriť kľúč Google API <a href="%1$s" target="_blank">tu</a>.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
sk: Modul Mapy používa Google Maps API a na fungovanie vyžaduje platný Google API Key. Pred použitím modulu mapy sa uistite, že ste sem pridali kľúč API. Viac informácií o tom, ako vytvoriť kľúč Google API <a target="_blank" href="%1$s">tu</a>.

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
sk: URL videa od <a href="%s" target="_blank">Podporovaný poskytovateľ oEmbed videa</a> alebo URL akéhokoľvek videa. Ak chcete pridať ďalšie typy súborov, kliknite na položku Pridať URL videa. (.mov, .mp4, .webm, .ogv atď.)

en: The color used for this category throughout the site.
sk: Farba použitá pre túto kategóriu na celom webe.

en: The color used for this user throughout the site.
sk: Farba použitá pre tohto používateľa na celom webe.

en: The format for the date display in PHP date() format
sk: Formát pre zobrazenie dátumu vo formáte PHP date().

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
sk: Názov vašej stránky na Facebooku, nie celá URL. Ak je vaša URL na Facebooku: „ http://www.facebook.com/elegantthemes “, potom názov vašej stránky je: „elegantthemes“

en: The number of posts shown per page.
sk: Počet zobrazených príspevkov na stránke.

en: The number of posts shown.
sk: Počet zobrazených príspevkov.

en: The primary heading.
sk: Primárny nadpis.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
sk: Rýchlosť v sekundách, za ktorú sa automaticky otočí na ďalšiu snímku.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
sk: Rýchlosť v sekundách, počas ktorej sa posúvač automaticky otáča na ďalšiu snímku. Ak chcete deaktivovať automatické prehrávanie, ponechajte prázdne.

en: The sub heading.
sk: Podnadpis.

en: Theme Customizer
sk: Prispôsobovač tém

en: Theme Options
sk: Možnosti témy

en: There was a problem, please try again.
sk: Vyskytol sa problém, skúste to znova.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
sk: Toto riadi predvolený smer animácie pomalého načítavania.

en: This is an optional title to display for this module.
sk: Toto je voliteľný názov na zobrazenie pre tento modul.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
sk: Táto možnosť vám umožňuje zmeniť spôsob zobrazenia dátumov. Viac informácií nájdete v kódexe WordPress tu: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formátovanie dátumu a času</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
sk: Táto možnosť vám umožňuje ovládať, koľko úrovní má rozbaľovacia ponuka vašich stránok v predvolenej hlavnej ponuke vytvorenej témy. Zvýšenie čísla umožňuje zobrazenie ďalších položiek ponuky. Toto nastavenie nie je použiteľné, ak používate vlastnú ponuku a nie predvolenú hlavnú ponuku vytvorenú pre tému.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
sk: Táto možnosť vám umožňuje ovládať, koľko úrovní má rozbaľovacia ponuka vašich stránok. Zvýšenie čísla umožňuje zobrazenie ďalších položiek ponuky.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sk: Tento príspevok je chránený heslom. Pre zobrazenie komentárov zadajte heslo.

en: This will add a border to the top side of the module.
sk: Tým sa pridá orámovanie na hornú stranu modulu.

en: This will be used as the border color for this module.
sk: Táto sa použije ako farba okraja pre tento modul.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
sk: Toto sa použije ako farba textu pre text hlavičky modulu.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
sk: Tým sa zmení označenie modulu v nástroji pre jednoduchú identifikáciu.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
sk: Toto povolí Google Fonts pre neanglické jazyky.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
sk: To umožní použitie úryvkov v príspevkoch alebo na stránkach.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
sk: Tým sa vrátia všetky nastavenia na stránke možností na ich predvolené hodnoty. <strong>Naozaj to chcete urobiť?</strong>

en: Title
sk: Názov

en: Title Font Size
sk: Veľkosť písma nadpisu

en: Title Font Style
sk: Štýl písma nadpisu

en: Title:
sk: názov:

en: Toggle
sk: Prepnúť

en: Toggle Icon Size
sk: Prepnúť veľkosť ikony

en: Toggle Padding
sk: Prepnúť odsadenie

en: Top
sk: Hore

en: Top & Bottom Padding
sk: Vrchné a spodné polstrovanie

en: Top Rated
sk: Najlepšie hodnotené

en: Top to Bottom
sk: Zhora nadol

en: Trackbacks/Pingbacks
sk: Spätné odkazy/Pingbacky

en: Trending Font
sk: Populárne písmo

en: Trending Font Style
sk: Populárny štýl písma

en: Trending Label Text Color
sk: Populárna farba textu štítku

en: Trending Text Size
sk: Populárna veľkosť textu

en: Trending Title Text Color
sk: Populárna farba textu nadpisu

en: Tumblr Profile Url
sk: URL profilu Tumblr

en: Turn pagination on or off.
sk: Zapnutie alebo vypnutie stránkovania.

en: Turn the autoplay feature on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite funkciu automatického prehrávania.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite zobrazovanie dátumu každého príspevku.

en: Turn the display of each post's author on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite zobrazenie autora každého príspevku.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite zobrazenie kategórií každého príspevku.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite zobrazenie komentárov každého príspevku.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite zobrazenie počtu komentárov každého príspevku.

en: Turn the display of each post's date on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite zobrazenie dátumu každého príspevku.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite zobrazenie odporúčaného obrázka každého príspevku.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite zobrazenie hodnotenia každého príspevku.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite zobrazenie hviezdičiek hodnotenia každého príspevku.

en: Tweet
sk: Tweetujte

en: Twitter Profile Url
sk: URL profilu na Twitter

en: Type
sk: Typ

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
sk: Zadajte adresu a kliknutím na tlačidlo nájsť umiestnite značku na danú adresu.

en: Type of the box
sk: Typ krabice

en: Typography
sk: Typografia

en: Typography Settings
sk: Nastavenia typografie

en: URL of the ad image.
sk: URL obrázka reklamy.

en: URL the ad's image links to.
sk: URL, na ktorú odkazuje obrázok reklamy.

en: Underline
sk: Zdôrazniť

en: Update Skill
sk: Aktualizovať zručnosť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload A Video File
sk: Nahrajte video súbor

en: Upload an Image
sk: Nahrajte obrázok

en: Uppercase
sk: Veľké písmená

en: Use Google Fonts
sk: Použite Google Fonts

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
sk: Použiť ako predvolenú pre každú kategóriu, ktorá nemá nastavené špecifické rozloženie.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
sk: Na urýchlenie načítania stránky vášho webu použite kombinovaný a miniifikovaný súbor CSS.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
sk: Použite kombinovaný a miniifikovaný súbor JavaScript na zrýchlenie načítania stránky vašej lokality.

en: Use excerpts when defined
sk: Pri definovaní použite úryvky

en: Use resizing
sk: Použite zmenu veľkosti

en: Use this layout as the default layout?
sk: Chcete použiť toto rozloženie ako predvolené?

en: Use this layout as the home layout?
sk: Chcete použiť toto rozloženie ako rozloženie domova?

en: Use this layout on the categories selected above.
sk: Toto rozloženie použite na kategórie vybraté vyššie.

en: Used for icon button type
sk: Používa sa pre typ tlačidla ikony

en: User Name
sk: Používateľské meno

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Vertically Centered
sk: Vertikálne vycentrované

en: Video Format Options
sk: Možnosti formátu videa

en: Video URL
sk: URL videa

en: View Category Layout
sk: Zobraziť rozloženie kategórií

en: View Project
sk: Zobraziť projekt

en: View The Project
sk: Zobraziť projekt

en: View all posts by %s
sk: Zobraziť všetky príspevky od %s

en: Website Content Width
sk: Šírka obsahu webovej stránky

en: Website Gutter Width
sk: Šírka odkvapu webovej stránky

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
sk: Vitajte v Extra! Predtým, ako sa ponoríte do svojej novej témy, navštívte stránku <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra dokumentácia</a>, kde získate prístup k desiatkam podrobných návodov.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
sk: Keď definujete kľúčové slová pomocou vlastných polí, túto hodnotu by ste mali použiť pre názov vlastného poľa. Hodnota vášho vlastného poľa by mala byť meta kľúčové slová, ktoré chcete použiť, oddelené čiarkami.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
sk: Keď definujete svoj meta popis pomocou vlastných polí, mali by ste túto hodnotu použiť pre názov vlastného poľa. Hodnota vášho vlastného poľa by mala byť vlastným popisom, ktorý by ste chceli použiť.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
sk: Keď definujete názov pomocou vlastných polí, mali by ste túto hodnotu použiť pre názov vlastného poľa. Hodnota vášho vlastného poľa by mala byť vlastným názvom, ktorý by ste chceli použiť.

en: Whether to show the post count.
sk: Či sa má zobraziť počet príspevkov.

en: Widget Bullet Color
sk: Farba odrážky widgetu

en: Widget Header Font Size
sk: Veľkosť písma hlavičky miniaplikácie

en: Widget Header Font Style
sk: Štýl písma hlavičky miniaplikácie

en: Widget Heading Color
sk: Farba nadpisu miniaplikácie

en: Widget Link Color
sk: Farba odkazu miniaplikácie

en: Widget Text Color
sk: Farba textu miniaplikácie

en: WooCommerce Sidebar Location
sk: Umiestnenie bočného panela WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
sk: Bočný panel/oblasť miniaplikácií WooCommerce

en: Yes
sk: Áno

en: You are already logged in.
sk: Už ste prihlásený.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
sk: Túto možnosť môžete zakázať, ak chcete odstrániť pole autora zo stránok jednotlivých príspevkov.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
sk: Túto možnosť môžete zakázať, ak chcete odstrániť komentáre a formulár komentárov zo stránok jednotlivých príspevkov.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
sk: Túto možnosť môžete zakázať, ak chcete odstrániť súvisiace príspevky zo stránok jednotlivých príspevkov.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
sk: Všetky informácie o tom, ako získať všetky potrebné poverenia API, nájdete tu: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
sk: ID používateľa nájdete na konci svojej URL v Google Google+. Ak by URL bola napríklad: http://plus.google.com/ +elegentthemes, ID používateľa by bolo: +elegenthemes

en: You don't have pages
sk: Nemáte stránky

en: Your Rating:
sk: Vaše hodnotenie:

en: Your latest posts
sk: Vaše najnovšie príspevky

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
sk: Najnovšie príspevky vašej stránky.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
sk: Najnovšie recenzie vašej lokality (príspevky s recenziou).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
sk: Najnovšie videá vašej stránky (príspevky, ktoré používajú formát videa).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
sk: Najnovšie komentáre vašej stránky.

en: Youtube Profile Url
sk: URL profilu Youtube

en: Youtube Username
sk: Používateľské meno Youtube

en: Zoom Icon Color
sk: Farba ikony priblíženia

en: by
sk: podľa

en: by %s
sk: od %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
sk: jasný

en: comment count
sk: počet komentárov

[ctx: documentation links]
en: Support
sk: podpora

[ctx: general options]
en: General
sk: generál

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
sk: integrácia

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
sk: Rozloženie kategórií

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
sk: Rozloženie kategórie

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
sk: Navigácia

[ctx: noun]
en: COMMENT
sk: KOMENTÁR

[ctx: page/post]
en: Layout
sk: Rozloženie

[ctx: project item]
en: Add New
sk: Pridať nové

[ctx: project type general name]
en: Projects
sk: projekty

[ctx: project type singular name]
en: Project
sk: Projekt

en: settings reset.
sk: resetovanie nastavení.

en: settings saved.
sk: nastavenia uložené.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
sk: Reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
sk: Zafarbenie

[ctx: theme updates]
en: Updates
sk: Aktualizácie

en: you don't have sufficient permissions to access this page
sk: nemáte dostatočné povolenia na prístup k tejto stránke
