Extra 2.22.2 - en to hu translation catalogue (1056 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
hu: Az összes szükséges hitelesítő adat beszerzésével kapcsolatos összes információt itt talál: %s

en: %d Items
hu: %d elem

en: %d Items in Cart
hu: %d tétel a kosárban

en: %d%%
hu: %d %%

en: %s Theme Options
hu: %s témabeállítások

en: %s ago
hu: %s ezelőtt

en: &hellip;
hu: …

en: &laquo; Previous
hu: « Előző

en: + Add One More Tab
hu: + Adjon hozzá még egy lapot

en: 0 Comments
hu: 0 megjegyzés

en: 1 Column
hu: 1 oszlop

en: 1 Comment
hu: 1 megjegyzés

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
hu: 1/2 + 1/4 + 1/4 oszlopok

en: 1/3 + 2/3 Columns
hu: 1/3 + 2/3 oszlopok

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
hu: 1/4 + 1/2 + 1/4 oszlopok

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
hu: 1/4 + 1/4 + 1/2 oszlopok

en: 1/4 + 3/4 Columns
hu: 1/4 + 3/4 oszlopok

en: 2 Columns
hu: 2 oszlop

en: 2/3 + 1/3 Columns
hu: 2/3 + 1/3 oszlopok

en: 3 Columns
hu: 3 oszlop

en: 3/4 + 1/4 Columns
hu: 3/4 + 1/4 oszlopok

en: 4 Columns
hu: 4 oszlop

en: 404 Not Found
hu: 404 nem található

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
hu: <div class="updated"><p>Ez a %1$s téma friss telepítése. Ne felejtsen el belépni az <a href="%2$s">ePanel</a> a beállításhoz. Ez az üzenet eltűnik, ha rákattint a Mentés gombra a <a href="%2$s">téma beállítási oldala</a>.</p></div>

en: <span class="button" title="%title"></span>
hu: <span class="button" title="%cím"></span>

en: <span class="button">Next Entries</span>
hu: <span class="button">Következő bejegyzések</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
hu: <span class="button">Következő</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
hu: <span class="button">Régebbi Bejegyzések</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
hu: <span class="button">Előző</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
hu: <span class="meta-nav">←</span> Régebbi hozzászólások

en: A static page
hu: Statikus oldal

en: API Key
hu: API kulcs

en: About The Author
hu: A szerzőről

en: Above Post
hu: Posta felett

en: Accent color
hu: Kiemelt szín

en: Access Token
hu: Hozzáférési token

en: Access Token Secret:
hu: Hozzáférési token titkos:

en: Access token:
hu: Hozzáférési token:

en: Accordion
hu: Harmonika

en: Active Tab Background Color
hu: Aktív lap háttérszíne

en: Active Tab Text Color
hu: Aktív lap szövegének színe

en: Ad
hu: Hirdetés

en: Ad #
hu: hirdetés száma

en: Ad #%d
hu: Hirdetés #%d

en: Ad HTML
hu: Hirdetés HTML

en: Ad HTML:
hu: Hirdetés HTML-je:

en: Ad Image
hu: Hirdetés képe

en: Ad Link
hu: Hirdetés linkje

en: Add API Key
hu: API-kulcs hozzáadása

en: Add Ad
hu: Hirdetés hozzáadása

en: Add Another Video URL
hu: Adjon hozzá egy másik videó URL

en: Add Audio File
hu: Hangfájl hozzáadása

en: Add Author Bio
hu: Szerző Bio hozzáadása

en: Add Breakdown
hu: Lebontás hozzáadása

en: Add ET Box
hu: Adja hozzá ET Boxot

en: Add ET Button
hu: Add ET gomb

en: Add ET Learn more block
hu: ET További információ blokk hozzáadása

en: Add ET Tabs
hu: ET Tabs hozzáadása

en: Add Gallery Images
hu: Galériaképek hozzáadása

en: Add Images
hu: Képek hozzáadása elemre

en: Add New Ad
hu: Új hirdetés hozzáadása

en: Add New Category Layout
hu: Új kategóriaelrendezés hozzáadása

en: Add New Project
hu: Új projekt hozzáadása

en: Add New Project Skill
hu: Új projektkészség hozzáadása

en: Add New Tab
hu: Új lap hozzáadása

en: Add a Tooltip Text
hu: Adjon hozzá egy elemleírás szöveget

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
hu: Adjon hozzá kódot a < body >-hoz (jó a követőkódokhoz, például a Google Analyticshez)

en: Add code to the < head > of your blog
hu: Adjon hozzá kódot blogja < fejéhez >

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
hu: Adjon hozzá kódot a bejegyzések aljához, a megjegyzések elé

en: Add code to the top of your posts
hu: Adj hozzá kódot a bejegyzéseid tetejéhez

en: Add or Remove Skills
hu: Készségek hozzáadása vagy eltávolítása

en: Additional Info
hu: További információ

en: Address
hu: Cím

en: Admin Label
hu: Admin címke

en: Ads
hu: Hirdetések

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
hu: Az Adsense adaptív hirdetési egységeihez a hirdetések tárolójának rögzített szélességűnek kell lennie. Ennek az opciónak az engedélyezése rögzített szélességet alkalmaz a hirdetés tárolójában.

en: Advertisement
hu: Hirdetés

en: All
hu: Minden

en: All Category Layouts
hu: Minden kategória elrendezés

en: All Project Skills
hu: Minden projektkészség

en: All Projects
hu: Minden projekt

en: Alternative text for image
hu: Alternatív szöveg a képhez

en: Amount of archive months to display.
hu: A megjelenítendő archív hónapok száma.

en: Amount of recent posts to display.
hu: A megjelenítendő legutóbbi bejegyzések száma.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
hu: <a href="%s">Extra téma elrendezés</a> (válasszon lent)

en: An Extra Category Layout
hu: Extra kategória elrendezés

en: Animation
hu: Élénkség

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
hu: Az itt elhelyezett kódok megjelennek a blogod összes oldalának törzsrészében. Ez akkor hasznos, ha követési képpontot kell megadnia egy állapotszámlálóhoz, például a Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
hu: Az itt elhelyezett kódok a blogod minden oldalának fejrészében megjelennek. Ez akkor hasznos, ha JavaScript vagy CSS-t kell hozzáadnia az összes oldalhoz.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
hu: Az itt elhelyezett kódok az összes bejegyzés tetejére kerülnek. Ez akkor hasznos, ha olyan dolgokat szeretne integrálni, mint például a közösségi könyvjelző linkek.

en: App ID
hu: Alkalmazásazonosító

en: Archive Heading Text Color
hu: Archívum címsor szöveg színe

en: Archives
hu: Levéltár

en: Ascending
hu: Emelkedő

en: Aside
hu: Félre

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Audio
hu: Hang

en: Audio File Subtitle
hu: Hangfájl Felirat

en: Audio File Title
hu: Hangfájl címe

en: Audio File URL
hu: Hangfájl URL-címe

en: Audio Format Options
hu: Hangformátum-beállítások

en: Author
hu: Szerző

en: Author Image URL
hu: Szerző kép URL-je

en: Authorize
hu: Engedélyezze

en: Authors Page Template Options
hu: Szerzői oldal sablon beállításai

en: Authors to display
hu: Megjelenítendő szerzők

en: Auto Speed
hu: Automatikus sebesség

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
hu: Automatikus csúszka sebessége (csak akkor működik, ha az Auto értéke igen)

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Autoplay Speed
hu: Automatikus lejátszási sebesség

en: Back To Top
hu: Vissza a tetejére

en: Back To Top Button
hu: Vissza a tetejére gomb

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Settings
hu: Háttérbeállítások

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Bar Counter
hu: Bárpult

en: Bar Padding
hu: Bárpárnázás

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
hu: Mielőtt megkapná a termékfrissítéseket, először hitelesítenie kell az Elegant Themes előfizetését. Ehhez meg kell adnia Elegant Themes felhasználónevét és Elegant Themes API kulcsát. Az API-kulcs megkereséséhez <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">Belépés</a> Elegant Themes-fiókjába, és lépjen a <strong>Fiók > API-kulcs</strong> oldalra.

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
hu: Mielőtt megkapná a termékfrissítéseket, először hitelesítenie kell az Elegant Themes előfizetését. Ehhez meg kell adnia Elegant Themes felhasználónevét és Elegant Themes API kulcsát. A felhasználónév ugyanaz, mint az <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a> való bejelentkezéskor

en: Below Header
hu: Fejléc alatt

en: Below Post
hu: Hozzászólás alatt

en: Blog Feed Masonry
hu: Blog Feed Kőműves

en: Blog Feed Page Template Options
hu: Bloghírcsatorna-oldalsablon beállításai

en: Blog Feed Standard
hu: Blog feed szabvány

en: Blog Feed Title
hu: Blog feed címe

en: Blurb
hu: Fülszöveg

en: Body
hu: Test

en: Body Line Height
hu: Testvonal magassága

en: Body Text Color
hu: Törzsszöveg színe

en: Body Text Size
hu: Törzsszöveg mérete

en: Body/Link Font Style
hu: Törzs/Link betűtípus

en: Body/Link Line Height
hu: Test/Link vonal magassága

en: Body/Link Text Size
hu: Törzs/Link szöveg mérete

en: Bold
hu: Bátor

en: Border
hu: Határ

en: Border Color
hu: Szegély színe

en: Border Radius
hu: Határsugár

en: Border Width
hu: Határ szélessége

en: Bottom
hu: Alsó

en: Bottom Bar
hu: Alsó sáv

en: Bottom to Top
hu: Alulról felfelé

en: Boxed Layout - Background color
hu: Dobozos elrendezés - Háttérszín

en: Breakdown #
hu: Bontás #

en: Breakdown #%d
hu: Lebontás #%d

en: Button Font Style
hu: Gomb Betűstílus

en: Button Hover Styles
hu: Gomb Lebegő stílusok

en: Button Styles
hu: Gombstílusok

en: Buttons
hu: Gombok

en: Buttons Font
hu: Gombok betűtípusa

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
hu: Alapértelmezés szerint a megjegyzések nem jelennek meg az oldalakon, de ha engedélyezni szeretné, hogy mások megjegyzéseket fűzzenek oldalaihoz, egyszerűen engedélyezze ezt a lehetőséget.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
hu: Alapértelmezés szerint az oldalak név szerint vannak rendezve. Ha azonban inkább azonosító szerint szeretné rendezni őket, módosíthatja ezt a beállítást.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
hu: Alapértelmezés szerint a navigációs sáv mindig a képernyő tetején marad. Javasoljuk, hogy tiltsa le ezt az opciót, ha az alapértelmezettnél magasabb logót kell használnia.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
hu: Alapértelmezés szerint a téma létrehoz egy Kezdőlap hivatkozást az alapértelmezett létrehozott menüben, amelyre kattintva visszavezet a blog kezdőlapjára. Ha azonban statikus kezdőlapot használ, és már létrehozott egy Kezdőlap nevű oldalt a használatához, akkor ez duplikált hivatkozást eredményez. Ebben az esetben a hivatkozás eltávolításához kapcsolja ki ezt a funkciót.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
hu: Alapértelmezés szerint a téma bejegyzéscímeket hoz létre a bejegyzés címe és a blog neve alapján. Ha azt szeretné, hogy a metacím eltérjen a bejegyzés tényleges címétől, egyéni mezők használatával egyéni címet adhat meg minden bejegyzéshez. Ezt az opciót engedélyezni kell az egyéni címek működéséhez, és az alábbiakban egyéni mezőnevet kell választania a címhez.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
hu: Alapértelmezés szerint a téma nem ad hozzá kulcsszavakat a fejléchez. A legtöbb keresőmotor már nem használ kulcsszavakat a webhely rangsorolásához, de vannak, akik minden esetre mégis meghatározzák őket. Ha metakulcsszavakat szeretne hozzáadni a fejléchez, engedélyezze ezt az opciót, és töltse ki az alábbi egyéni kulcsszavak mezőt.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
hu: Alapértelmezés szerint a téma a blogod nevének és a blogod leírásának kombinációját használja a blog létrehozásakor meghatározottak szerint a kezdőlap címeinek létrehozásához. Ha azonban egyéni címet szeretne létrehozni, egyszerűen engedélyezze ezt az opciót, és töltse ki az alábbi egyéni cím mezőt.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
hu: Alapértelmezés szerint a téma a blogod létrehozásakor meghatározott leírását használja a meta leírási mező kitöltéséhez. Ha más leírást szeretne használni, engedélyezze ezt a lehetőséget, és töltse ki az alábbi egyéni leírás mezőt.

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: CSS ID
hu: CSS azonosító

en: Call To Action
hu: Cselekvésre ösztönzés

en: Callback function: "%s" doesnt exist
hu: Visszahívási funkció: " %s " nem létezik

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
hu: A kanonizálás segít megakadályozni, hogy a keresőmotorok indexeljék az ismétlődő tartalmakat, és ennek eredményeként elkerülhető az ismétlődő tartalom szankciói és a laprangsorok romlása. Egyes oldalak eltérő URL-címmel rendelkezhetnek, amelyek ugyanarra a helyre vezetnek. Például a domain.com, a domain.com/index.html és a www.domain.com mind különböző URL-ek, amelyek az Ön kezdőlapjára vezetnek. A keresőmotor szempontjából ezek az ismétlődő URL-ek, amelyek gyakran előfordulnak az egyéni állandó hivatkozások miatt is, egyenként kezelhetők, nem pedig egyetlen célhelyként. A kanonikus URL megadása közli a keresőmotorral, hogy melyik URL-t szeretné hivatalosan használni. A téma kanonikus URL-címeit az Ön állandó hivatkozásaira és a wp-admin beállítások lapján megadott domainnévre alapozza.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
hu: A kanonizálás segít megakadályozni, hogy a keresőmotorok indexeljék az ismétlődő tartalmakat, és ennek eredményeként elkerülhető az ismétlődő tartalom szankciói és a laprangsorok romlása. Előfordulhat, hogy egyes oldalaknak eltérő URL-jeik vannak, amelyek ugyanarra a helyre vezetnek. Például a domain.com, a domain.com/index.html és a www.domain.com mind különböző URL-ek, amelyek az Ön kezdőlapjára vezetnek. A keresőmotor szempontjából ezek az ismétlődő URL-ek, amelyek gyakran előfordulnak az egyéni állandó hivatkozások miatt is, egyenként kezelhetők, nem pedig egyetlen célhelyként. A kanonikus URL megadása közli a keresőmotorral, hogy melyik URL-t szeretné hivatalosan használni. A téma kanonikus URL-címeit az Ön állandó hivatkozásaira és a wp-admin beállítások lapján megadott domainnévre alapozza.

en: Captcha Font Size
hu: Captcha betűméret

en: Captcha Font Style
hu: Captcha betűstílus

en: Caption
hu: Felirat

en: Caption Background Color
hu: Felirat háttérszíne

en: Caption Font Size
hu: Felirat betűmérete

en: Caption Font Style
hu: Felirat betűstílusa

en: Caption goes here
hu: A felirat ide kerül

en: Caption title goes here
hu: A felirat címe ide kerül

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Categories:
hu: Kategóriák:

en: Category
hu: Kategória

en: Category Builder
hu: Kategóriaépítő

en: Centered
hu: Középre állított

en: Change Your API Key
hu: Módosítsa az API-kulcsot

en: Channel Name
hu: Csatorna neve

en: Chat
hu: Csevegés

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
hu: Jelölje be és rendezze azokat a webhelytérkép-szakaszokat, amelyeket meg szeretne jeleníteni.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
hu: Jelölje be ezt a négyzetet, ha meta leírásokat szeretne megjeleníteni a kategória/archívum oldalakon. A leírás azon a kategórialeíráson alapul, amelyet a kategória létrehozásakor/szerkesztésekor választott a wp-admin alkalmazásban.

en: Choose Categories.
hu: Válassza a Kategóriák lehetőséget.

en: Choose From the Most Used Skills
hu: Válasszon a leggyakrabban használt készségek közül

en: Choose Sidebar/Widget Area
hu: Válassza az Oldalsáv/modul területet

en: Choose a category.
hu: Válasszon kategóriát.

en: Choose a heading style.
hu: Válasszon egy címsor stílust.

en: Choose a sort method.
hu: Válasszon rendezési módot.

en: Choose a sort order.
hu: Válasszon rendezési sorrendet.

en: Choose an Image
hu: Válasszon egy képet

en: Choose button color
hu: Válassza ki a gomb színét

en: Choose button type
hu: Válassza ki a gomb típusát

en: Choose categories.
hu: Válasszon kategóriákat.

en: Choose title autogeneration method
hu: Válassza ki a cím automatikus generálásának módszerét

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
hu: Válassza ki, hogy szabványos vagy falazott megjelenítési stílus a címkék, szerzői bejegyzések és keresési eredmények archív oldalain.

en: Choose which items to display in the postinfo section
hu: Válassza ki, hogy mely elemek jelenjenek meg a postinfo részben

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
hu: Válassza az Igen lehetőséget, ha automatikus csúszka-animációt szeretne használni

en: Circle Counter
hu: Kör számláló

en: Click here to learn more
hu: Kattints ide hogy többet megtudj

en: Closed Title Font Style
hu: Zárt cím betűstílus

en: Code Integration
hu: Kód integráció

en: Color
hu: Szín

en: Column Layout
hu: Oszlopelrendezés

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Consumer Key
hu: Fogyasztói kulcs

en: Consumer Key:
hu: Fogyasztói kulcs:

en: Consumer Secret
hu: Fogyasztói titok

en: Consumer Secret:
hu: Fogyasztói titok:

en: Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Contact Form Map
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap térkép

en: Contact Form Title
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap címe

en: Contact Page Template Options
hu: Kapcsolatfelvételi oldal sablon beállításai

en: Content
hu: Tartalom

en: Content Font Size
hu: Tartalom betűmérete

en: Content Font Style
hu: Tartalom betűstílusa

en: Content goes here
hu: A tartalom ide kerül

en: Content text or html
hu: Tartalmi szöveg vagy html

en: Countdown
hu: Visszaszámlálás

en: Current Category / Tag / Taxonomy
hu: Jelenlegi kategória / Címke / Taxonómia

en: Current Color
hu: Aktuális szín

en: Currently viewing archives from %1$s
hu: Jelenleg a %1$s archívumainak megtekintése

en: Custom CSS
hu: Egyedi CSS

en: Custom Title
hu: Egyéni cím

en: Custom field Name to be used for description
hu: Egyéni mező A leíráshoz használandó név

en: Custom field Name to be used for keywords
hu: Egyéni mező A kulcsszavakhoz használandó név

en: Custom field Name to be used for title
hu: Egyéni mező Címként használandó név

en: Dashed
hu: Szaggatott

en: Date
hu: Dátum

en: Date Format
hu: Dátum formátum

en: Date format
hu: Dátum formátum

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default (%s)
hu: Alapértelmezett (%s)

en: Default Category
hu: Alapértelmezett kategória

en: Default Post Format
hu: Alapértelmezett bejegyzésformátum

en: Define a character to separate BlogName and Post title
hu: Határozzon meg egy karaktert a Blognév és a bejegyzés címének elválasztásához

en: Delicious
hu: Finom

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
hu: Tervezte: %1$s | Üzemeltető: %2$s

en: Details Font Style
hu: Részletek Betűstílus

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
hu: Tiltsa le ezt a lehetőséget, ha el szeretné távolítani a Google Maps API-szkriptet az oldaláról. Megjegyzés: A Google Maps API-szkriptre támaszkodó modulok, például a Térképek és a Fullwidth Maps továbbra is betöltődnek, de nem működnek, hacsak manuálisan nem adja hozzá a Google Maps API-szkriptet.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
hu: Tiltsa le ezt a lehetőséget, ha eltávolítja a Google Fonts-ot a Divi Builder oldalairól.

en: Disable top tier dropdown menu links
hu: A legfelső szintű legördülő menü hivatkozásainak letiltása

en: Disabled
hu: Tiltva

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek az opciónak a letiltása eltávolítja az alábbi törzskódot a blogodból. Ez lehetővé teszi a kód eltávolítását, miközben későbbi használatra menti.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek az opciónak a letiltása eltávolítja az alábbi fejléckódot a blogodból. Ez lehetővé teszi a kód eltávolítását, miközben későbbi használatra menti.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek az opciónak a letiltása eltávolítja az alábbi egyetlen alsó kódot a blogodból. Ez lehetővé teszi a kód eltávolítását, miközben későbbi használatra menti.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek az opciónak a letiltása eltávolítja az alábbi egyetlen felső kódot a blogodból. Ez lehetővé teszi a kód eltávolítását, miközben későbbi használatra menti.

en: Display # of Tweets:
hu: Tweetek számának megjelenítése:

en: Display Featured Posts Only
hu: Csak a kiemelt bejegyzések megjelenítése

en: Display Home link
hu: Kezdőlap hivatkozás megjelenítése

en: Display Style
hu: Megjelenítési stílus

en: Display a list of authors.
hu: Jelenítse meg a szerzők listáját.

en: Display a login form.
hu: Jelenítsen meg egy bejelentkezési űrlapot.

en: Display ads.
hu: Vizuális hirdetések.

en: Display comment date?
hu: Megjeleníti a megjegyzés dátumát?

en: Display method
hu: Megjelenítési mód

en: Display post categories?
hu: Megjeleníti a bejegyzés kategóriáit?

en: Display post count
hu: Bejegyzések számának megjelenítése

en: Display post date?
hu: Megjeleníti a bejegyzés dátumát?

en: Display post thumbnail?
hu: Megjeleníti a bejegyzés indexképét?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
hu: Jelenítse meg a bejegyzés teljes tartalmát vagy kivételét. Ha teljes tartalom, akkor használat esetén a több címkére csonkolódik.

en: Display your follower counts from top social networks
hu: Jelenítse meg követői számát a legnépszerűbb közösségi hálózatokról

en: Display your recent tweets.
hu: Jelenítse meg legutóbbi tweetjeit.

en: Divi Library
hu: Divi Könyvtár

en: Divider
hu: Osztó

en: Divider Height
hu: Elválasztó magasság

en: Divider Position
hu: Elválasztó pozíció

en: Divider Style
hu: Elválasztó stílus

en: Divider Weight
hu: Osztó súlya

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
hu: Ne jelenítsen meg olyan bejegyzéseket, amelyek a korábbi modulokban megjelentek.

en: Don't Show Author
hu: Ne mutasd a szerzőt

en: Don't Show Categories
hu: Ne mutasson kategóriákat

en: Don't Show Comment Count
hu: Ne mutasd a megjegyzések számát

en: Don't Show Date
hu: Ne mutasd a dátumot

en: Don't Show Featured Image
hu: Ne jelenjen meg a kiemelt kép

en: Don't Show Ratings
hu: Ne mutasson értékeléseket

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Double
hu: Kettős

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
hu: Húzza el a jelölőt, és a cím automatikusan frissül. Módosítsa a nagyítást, és a nagyítási szint is mentésre kerül.

en: Dribbble
hu: Csepelj

en: Dribbble Profile Url
hu: Dribbble profil URL-je

en: Dropdown Menu Animation
hu: Legördülő menü animációja

en: Dropdown Menu Background Color
hu: Legördülő menü háttérszíne

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
hu: Legördülő menü Hover/Active Link Color

en: Dropdown Menu Line Color
hu: Legördülő menüsor színe

en: Dropdown Menu Text Color
hu: Legördülő menü szövegének színe

en: Edit Category Layout
hu: Kategória elrendezés szerkesztése

en: Edit Default Layout
hu: Alapértelmezett elrendezés szerkesztése

en: Edit Home Layout
hu: Az otthoni elrendezés szerkesztése

en: Edit Layout
hu: Elrendezés szerkesztése

en: Edit Project
hu: Projekt szerkesztése

en: Edit Skill
hu: Készség szerkesztése

en: Effect
hu: Hatás

en: Elements
hu: Elemek

en: Email field cannot be empty.
hu: Az E-mail mező nem lehet üres.

en: Enable Above Footer - Ad
hu: Lábléc felett engedélyezése – hirdetés

en: Enable Autoplay
hu: Automatikus lejátszás engedélyezése

en: Enable Below Header - Ad
hu: Engedélyezés Fejléc alatt – Hirdetés

en: Enable Boxed Layout
hu: Dobozos elrendezés engedélyezése

en: Enable Header Ad
hu: Fejléchirdetés engedélyezése

en: Enable Responsive Adsense Ad
hu: Reszponzív Adsense hirdetés engedélyezése

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
hu: Egyetlen bejegyzés engedélyezése – bejegyzés felett – hirdetés

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
hu: Egyetlen bejegyzés engedélyezése – Bejegyzés alatt – Hirdetés

en: Enable body code
hu: Törzskód engedélyezése

en: Enable canonical URL's
hu: Kanonikus URL-ek engedélyezése

en: Enable custom description
hu: Egyéni leírás engedélyezése

en: Enable custom keywords
hu: Egyéni kulcsszavak engedélyezése

en: Enable custom title
hu: Egyéni cím engedélyezése

en: Enable custom titles
hu: Egyéni címek engedélyezése

en: Enable header code
hu: Fejléckód engedélyezése

en: Enable meta description
hu: Meta leírás engedélyezése

en: Enable meta descriptions
hu: Meta leírások engedélyezése

en: Enable meta keywords
hu: Meta kulcsszavak engedélyezése

en: Enable single bottom code
hu: Egy alsó kód engedélyezése

en: Enable single top code
hu: Egyetlen felső kód engedélyezése

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
hu: Engedélyezze ezt az opciót a Vissza a tetejére gomb megjelenítéséhez görgetés közben

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
hu: Engedélyezze ezt az opciót, hogy egyenletes görgetési hatást érjen el az egérgörgővel

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
hu: Engedélyezze ezt a lehetőséget, hogy a rövid kódok különböző képernyőméretekre reagáljanak

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Enabled?
hu: Engedélyezve?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu: Ha engedélyezi ezt az opciót, egy hirdetés jelenik meg a lábléc felett. Ha engedélyezve van, ki kell töltenie a szalaghirdetés képét és a cél URL-t alább.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu: Ha engedélyezi ezt az opciót, egy hirdetés jelenik meg a fejléc alatt. Ha engedélyezve van, ki kell töltenie a szalaghirdetés képét és a cél URL-t alább.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu: Ha engedélyezi ezt az opciót, hirdetés jelenik meg a fejlécben. Ha engedélyezve van, ki kell töltenie a szalaghirdetés képét és a cél URL-t alább.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu: Ha engedélyezi ezt az opciót, egy hirdetés jelenik meg a bejegyzés oldalainak alján, az egyetlen bejegyzés tartalma alatt. Ha engedélyezve van, ki kell töltenie a szalaghirdetés képét és a cél URL-t alább.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu: Ha engedélyezi ezt az opciót, hirdetés jelenik meg a bejegyzés oldalainak tetején, az egyetlen bejegyzés tartalma felett. Ha engedélyezve van, ki kell töltenie a szalaghirdetés képét és a cél URL-t alább.

en: Enqueue Google Maps Script
hu: Állítsa sorba a Google Maps Scriptet

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
hu: Adja meg a modulhoz használandó opcionális CSS-azonosítót. Az azonosító használható egyéni CSS-stílus létrehozására, vagy az oldal bizonyos szakaszaira mutató hivatkozások létrehozására.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
hu: Adja meg az ehhez a modulhoz használandó opcionális CSS-osztályokat. Egy CSS-osztály használható egyéni CSS-stílus létrehozására. Több osztályt is hozzáadhat, szóközzel elválasztva.

en: Enter the App ID
hu: Adja meg az alkalmazásazonosítót

en: Enter the App Secret
hu: Adja meg az App Secret-et

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
hu: Adja meg Dribbble-profiljának URL-jét.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
hu: Adja meg Facebook-profiljának URL-jét.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
hu: Adja meg Google +-profilja URL-jét.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
hu: Adja meg Instagram-profiljának URL-jét.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
hu: Adja meg Pinterest-profiljának URL-jét.

en: Enter the URL of your RSS feed.
hu: Írja be az RSS-hírcsatorna URL-jét.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
hu: Adja meg Stumbleupon-profiljának URL-jét.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
hu: Írja be a Tumblr-profil URL-jét.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
hu: Adja meg Twitter-profilja URL-jét.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
hu: Adja meg Youtube-profilja URL-jét.

en: Every 1 Day
hu: 1 naponként

en: Every 12 Hours
hu: 12 óránként

en: Every 3 Days
hu: 3 naponta

en: Every 3 Hours
hu: 3 óránként

en: Every 7 Days
hu: 7 naponként

en: Every Hour
hu: Minden órában

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Exclude categories from the navigation bar
hu: Kategóriák kizárása a navigációs sávból

en: Exclude pages from the navigation bar
hu: Oldalak kizárása a navigációs sávból

en: Extra Category Layout
hu: Extra kategória elrendezés

en: Extra Customizer Settings
hu: Extra testreszabási beállítások

en: Extra Mega Menu
hu: Extra Mega menü

en: Extra Settings
hu: Extra beállítások

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
hu: Az Extra nem kombinált és tömörítetlen CSS-fájlokat használ, mivel a wp-config.php "SCRIPT_DEBUG" állandója "true"-ra van állítva. Más beépülő modulok az "et_load_unminified_styles" szűrővel is kényszeríthetik az Extra a nem kombinált és nem tömörített CSS-fájlok használatára.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
hu: Az Extra nem kombinált és nem kicsinyített JavaScript fájlokat használ, mivel a wp-config.php "SCRIPT_DEBUG" állandója "true"-ra van állítva. Más beépülő modulok az "et_load_unminified_scripts" szűrővel is kényszeríthetik az Extra a nem kombinált és nem tömörített JavaScript-fájlok használatára.

en: Facebook Profile Url
hu: Facebook profil URL

en: Fade In From Bottom
hu: Elhalványul Alulról

en: Fade In From Left
hu: Elhalványul balról

en: Fade In From Right
hu: Fade In jobbról

en: Fade In From Top
hu: Fade In Top

en: Favorite
hu: Kedvenc

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Featured Post
hu: Kiemelt bejegyzés

en: Featured Posts Slider
hu: Kiemelt bejegyzések csúszkája

en: Filter Font Size
hu: Szűrő betűméret

en: Filter Font Style
hu: Betűstílus szűrője

en: Filterable Portfolio
hu: Szűrhető portfólió

en: Find
hu: megtalálja

en: Fixed Navigation Bar
hu: Javítva a navigációs sáv

en: Fixed Navigation Settings
hu: Javított navigációs beállítások

en: Flip In Horizontally
hu: Hajtsa be vízszintesen

en: Flip In Vertically
hu: Függőlegesen behajtva

en: Follow @%s
hu: Kövesse @ %s

en: Follow Font & Icon Size
hu: Kövesse a betű- és ikonméretet

en: Follow Us
hu: Kövess minket

en: Font
hu: Betűtípus

en: Font Style
hu: Betű stílus

en: Footer
hu: Lábléc

en: Footer Credit Font Style
hu: Footer Credit betűtípus stílus

en: Footer Credit Text Color
hu: Lábléc hitelszöveg színe

en: Footer Credit Text Size
hu: Lábléc hitelszöveg mérete

en: Footer Elements
hu: Lábléc elemek

en: Footer Menu
hu: Lábléc menü

en: Footer Menu Active Link Color
hu: Lábléc menü Aktív hivatkozás színe

en: Footer Menu Font Style
hu: Lábléc menü Betűstílus

en: Footer Menu Letter Spacing
hu: Lábléc menü Betűköz

en: Footer Menu Link Color
hu: Lábléc menü hivatkozás színe

en: Footer Menu Text Size
hu: A lábléc menü szövegének mérete

en: Footer Settings
hu: Lábléc beállításai

en: Footer Sidebar
hu: Lábléc oldalsáv

en: Footer Sidebar Left
hu: Lábléc oldalsáv bal

en: Footer Sidebar Middle
hu: Lábléc Sidebar Közép

en: Footer Sidebar Middle Left
hu: Lábléc oldalsáv bal középső

en: Footer Sidebar Middle Right
hu: Lábléc oldalsáv Jobb középső

en: Footer Sidebar Right
hu: Lábléc oldalsáv jobb

en: Form submission error, please refresh and try again.
hu: Űrlapküldési hiba. Kérjük, frissítse, és próbálja újra.

en: Format
hu: Formátum

en: Front page displays
hu: Megjelenik a kezdőlap

en: Fullwidth Slider
hu: Teljes szélességű csúszka

en: Gallery
hu: Képtár

en: Gallery Format Options
hu: Galéria formátumbeállításai

en: General
hu: Tábornok

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Global Accent Color
hu: Globális kiemelő szín

en: Google +
hu: Google

en: Google API Key
hu: Google API kulcs

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
hu: Google API kulcs. Itt talál minden információt, hogyan szerezheti be: %s

en: Google Fonts subsets
hu: Google Fonts részhalmazok

en: Google+
hu: Google

en: Google+ Profile Url
hu: Google + profil URL

en: Google+ User Id
hu: Google + felhasználói azonosító

en: Groove
hu: Horony

en: Header
hu: Fejléc

en: Header & Navigation Settings
hu: Fejléc és navigációs beállítások

en: Header Elements Settings
hu: Fejléc elemek beállításai

en: Header Font Size
hu: Fejléc betűmérete

en: Header Font Style
hu: Fejléc betűstílusa

en: Header Format Settings
hu: Fejlécformátum beállításai

en: Header Text
hu: Fejléc

en: Header Text Color
hu: Fejléc szövegének színe

en: Heading Font
hu: Címsor betűtípus

en: Heading Font Style
hu: Címsor Betűstílus

en: Heading Line Height
hu: Irányvonal magassága

en: Heading Style
hu: Címsor stílusa

en: Heading Text Color
hu: Címsor szöveg színe

en: Heading Text Size
hu: Címsor szöveg mérete

en: Help
hu: Segítség

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
hu: Itt egyéni CSS-t adhat hozzá az alapértelmezett stílusok felülbírálásához vagy kiterjesztéséhez.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
hu: Itt módosíthatja a webhely összes oldalán használt globális ékezetes színt.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
hu: Itt módosíthatja, hogy melyik karakter választja el a blog címét és az indexoldal nevét, ha automatikusan generált bejegyzéscímeket használ. A közös értékek | vagy -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
hu: Itt módosíthatja, hogy melyik karakter választja el a blog címét és a bejegyzés nevét, ha automatikusan generált bejegyzéscímeket használ. A közös értékek | vagy -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu: Itt választhatja ki, hogy az indexoldalakon a címek hogyan jönnek létre. Módosíthatja, hogy a blog neve és az index címe milyen sorrendben jelenjen meg, vagy teljesen eltávolíthatja a blog nevét a címből.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
hu: Itt választhatja ki a WooCommerce oldalak alapértelmezett oldalsávját/widgetterületét.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
hu: Itt választhatja ki az alapértelmezett oldalsávot/widget területet.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
hu: Itt választhatja ki a WooCommerce oldalak oldalsávjának alapértelmezett helyét.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
hu: Itt választhatja ki az oldalsáv alapértelmezett helyét.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
hu: Itt választhatja ki a közösségi hálózat követőinek száma widget frissítési időszakát.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a Dribbble ikon megjelenjen a kezdőlapján.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a Facebook ikon megjelenjen a kezdőlapján.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a Google ikon megjelenjen a kezdőlapján.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy az Instagram ikon megjelenjen a kezdőlapján.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a Pinterest ikon megjelenjen a kezdőlapján.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
hu: Itt választhatja ki az RSS ikon megjelenítését.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a Stumbleupon ikon megjelenjen a kezdőlapján.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a Tumblr ikon megjelenjen a kezdőlapján.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
hu: Itt kiválaszthatja a Twitter ikon megjelenítését.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a Youtube ikon megjelenjen a kezdőlapján.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
hu: Itt választhat bizonyos kategóriák eltávolítását a navigációs menüből. Az X-szel jelölt kategória nem jelenik meg a navigációs sávban.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
hu: Itt választhat bizonyos oldalak eltávolítását a navigációs menüből. Az X-szel jelölt oldalak nem jelennek meg a navigációs sávban.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
hu: Itt választhatja meg a kategóriahivatkozások megjelenítési sorrendjének megfordítását. Választhat a növekvő és a csökkenő között.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy megfordítja az oldalak hivatkozásainak megjelenítési sorrendjét. Választhat a növekvő és a csökkenő között.

en: Here you can choose to sort your pages links.
hu: Itt választhatja ki az oldalak hivatkozásainak rendezését.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
hu: Itt választhatja ki, hogy mely elemek jelenjenek meg az archív oldalak postinfo részében. Ez az a terület, általában a bejegyzés címe alatt, amely alapvető információkat jelenít meg a bejegyzésedről. Megjelennek az alább látható kiemelt elemek.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
hu: Itt választhatja ki, hogy az egyes bejegyzések oldalain mely elemek jelenjenek meg a postinfo részben. Ez az a terület, általában a bejegyzés címe alatt, amely alapvető információkat jelenít meg a bejegyzésedről. Megjelennek az alább látható kiemelt elemek.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
hu: Itt választhatja ki, hogy mely megosztási ikonok/opciók jelenjenek meg. Az X-szel jelölt opciók nem jelennek meg.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
hu: Itt határozhatja meg, hogy megjelenjen-e a "további információ" hivatkozás a részletek után vagy sem.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt megadhatja, hogy hány WooCommerce termék jelenjen meg az archív oldalon. Ez az opció a wp-admin Beállítások > Olvasási beállítások részétől függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt adhatja meg, hogy hány friss cikk jelenjen meg az Archívum oldalakon. Ez az opció a wp-admin Beállítások > Olvasási beállítások részétől függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt adhatja meg, hogy hány friss cikk jelenjen meg a Kategória oldalon. Ez az opció a wp-admin Beállítások > Olvasási beállítások részétől függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt adhatja meg, hogy hány friss cikk jelenjen meg a keresési eredményoldalakon. Ez az opció a wp-admin Beállítások > Olvasási beállítások részétől függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt adhatja meg, hogy hány friss cikk jelenjen meg a Címke oldalakon. Ez az opció a wp-admin Beállítások > Olvasási beállítások részétől függetlenül működik.

en: Here you can provide destination url
hu: Itt adhatja meg a cél URL t

en: Here you can provide image url
hu: Itt adhatja meg a kép URL

en: Hex Value
hu: Hex érték

en: Hide Author Box
hu: Szerzői mező elrejtése

en: Hide Featured Image on Post
hu: Kiemelt kép elrejtése a bejegyzésben

en: Hide Logo Image
hu: Logo kép elrejtése

en: Hide Navigation Until Scroll
hu: Navigáció elrejtése görgetésig

en: Hide Post Rating
hu: Bejegyzés értékelésének elrejtése

en: Hide Project Categories
hu: Projekt kategóriák elrejtése

en: Hide Project Titles
hu: Projektcímek elrejtése

en: Hide Related Posts
hu: Kapcsolódó bejegyzések elrejtése

en: Hide Title &amp; Meta on Post
hu: Cím és meta elrejtése a bejegyzésben

en: Hide empty categories
hu: Üres kategóriák elrejtése

en: Highest Rated
hu: Legmagasabbra értékelt

en: Home
hu: itthon

en: Homepage
hu: Kezdőlap

en: Homepage Basic
hu: Kezdőlap Basic

en: Homepage SEO
hu: Kezdőlap SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
hu: Kezdőlap egyéni címe (ha engedélyezve van)

en: Homepage meta description (if enabled)
hu: Kezdőlap meta leírása (ha engedélyezve van)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
hu: Kezdőlap metakulcsszavai (ha engedélyezve vannak)

en: Hover Overlay Color
hu: Lebegtető fedőszín

en: Hover Overlay Icon Color
hu: Hour Overlay Ikon Színe

en: Hover Overlay Icon Picker
hu: Mutasson ráfedő ikonválasztóra

en: Hover/Active Link Color
hu: Lebegő/aktív link színe

en: Icon
hu: Ikon

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
hu: Ha az egyéni címek le vannak tiltva, válassza az automatikus generálás módszerét

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu: Ha nem használ egyszerű bejegyzéscímeket, akkor is irányíthatja a címek létrehozásának módját. Itt választhatja ki, hogy milyen sorrendben szeretné megjeleníteni a bejegyzés címét és a blog nevét, vagy teljesen eltávolíthatja a blog nevét a címből.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu: Ha nem használ kifinomult bejegyzéscímeket, továbbra is szabályozhatja a címek létrehozásának módját. Itt választhatja ki, hogy milyen sorrendben szeretné megjeleníteni a bejegyzés címét és a blog nevét, vagy teljesen eltávolíthatja a blog nevét a címből.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
hu: Ha engedélyezte az egyéni címeket, itt hozzáadhatja egyéni címét. Amit ide írsz, az a < title >< /title > címkék közé kerül a header.php fájlban

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
hu: Ha engedélyezte a meta leírásokat, itt hozzáadhatja egyéni leírását.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
hu: Ha engedélyezte a metakulcsszavakat, itt adhatja hozzá egyéni kulcsszavait. A kulcsszavakat vesszővel kell elválasztani. Például: wordpress,témák,sablonok,elegáns

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
hu: Ha azt szeretné, hogy olyan kategóriák jelenjenek meg a navigációs sávon, amelyekben nincsenek bejegyzések, akkor kapcsolja ki ezt az opciót. Alapértelmezés szerint az üres kategóriák el vannak rejtve

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
hu: Ha meta leírást szeretne hozzáadni a bejegyzéséhez, ezt egyéni mezők használatával teheti meg. Ezt az opciót engedélyezni kell ahhoz, hogy a leírások megjelenjenek a bejegyzési oldalakon. A metaleírást egyéni mezők használatával adhatja hozzá az alábbiakban megadott egyéni mezőnév alapján.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
hu: Ha metakulcsszavakat szeretne hozzáadni a bejegyzéséhez, ezt egyéni mezők használatával teheti meg. Ezt az opciót engedélyezni kell ahhoz, hogy a kulcsszavak megjelenjenek a bejegyzési oldalakon. A metakulcsszavakat egyéni mezők használatával adhatja hozzá az alábbiakban megadott egyéni mezőnév alapján.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
hu: Ha el szeretné távolítani a legördülő menüket a kategóriák navigációs sávjáról, kapcsolja ki ezt a funkciót.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
hu: Ha el szeretné távolítani a legördülő menüket az oldalak navigációs sávjáról, tiltsa le ezt a funkciót.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
hu: Ha saját egyéni kedvenc képét szeretné használni, kattintson a Kép feltöltése gombra.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
hu: Ha saját egyéni logóképet szeretne használni, kattintson a Kép feltöltése gombra.

en: Ignore Displayed Posts
hu: A megjelenített bejegyzések figyelmen kívül hagyása

en: Image
hu: Kép

en: Image Alt Text
hu: Kép alternatív szövege

en: Image Alt Text:
hu: Kép alternatív szövege:

en: Image Height
hu: Kép magassága

en: Image URL
hu: Kép URL-je

en: Image Url
hu: Kép URL

en: Image Url:
hu: Kép URL:

en: Image Width
hu: Kép szélessége

en: Image doesn't exist
hu: A kép nem létezik

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
hu: Egyes esetekben a felhasználók szülőkategóriákat vagy hivatkozásokat szeretnének létrehozni helyőrzőként, hogy tárolják az alárendelt hivatkozások vagy kategóriák listáját. Ebben az esetben nem kívánatos, hogy a szülő linkek sehova vezessenek, hanem csupán szervezeti funkciót töltsenek be. Ennek az opciónak az engedélyezése eltávolítja a linkeket az összes szülőoldalról/kategóriáról, így azok nem vezetnek sehova, ha rájuk kattintanak.

en: Inactive Footer Sidebar
hu: Inaktív lábléc oldalsáv

en: Inactive Tab Background Color
hu: Inaktív lap háttérszíne

en: Index Page SEO
hu: Indexoldal SEO

en: Input Field Padding
hu: Beviteli mező kitöltése

en: Input Font Size
hu: Beviteli betűméret

en: Input Font Style
hu: Beviteli betűstílus

en: Input adsense code
hu: Adja meg az adsense kódot

en: Input advertisement destination url
hu: Adja meg a hirdetés cél URL

en: Input advertisement image
hu: Adja meg a hirdetés képét

en: Inset
hu: Betét

en: Instagram Profile Url
hu: Instagram profil URL-je

en: Invalid post
hu: Érvénytelen bejegyzés

en: Italic
hu: Dőlt

en: Join Now
hu: Csatlakozz most

en: Latest
hu: Legújabb

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Layout Settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Layout Usage
hu: Elrendezés használat

en: Leave a Reply to %s
hu: Hagyjon választ %s számára

en: Leave a reply
hu: Válaszolj

en: Left
hu: Bal

en: Left to Right
hu: Balról jobbra

en: Left/Right
hu: Bal jobb

en: Left/Right or Centered?
hu: Balra/jobbra vagy középre?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
hu: A cím hosszát korlátozni kell, hogy elkerüljük a nem megfelelő feliratmagasságot a keskeny oszlopban

en: Letter Spacing
hu: Betűtávolságok

en: Limit
hu: Határ

en: Link Format Options
hu: Link formátum beállításai

en: Link Title
hu: Link címe

en: Link Url:
hu: Link URL:

en: Link text
hu: Link szövege

en: List Meta
hu: Meta listázása

en: List Title
hu: Lista címe

en: Loading
hu: Betöltés

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Login
hu: Belépés

en: Logo
hu: Logó

en: Logo Height
hu: Logó magassága

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Lost my Password
hu: Elvesztettem a jelszavamat

en: Magazine Homepage
hu: Magazin honlapja

en: Main Body
hu: Főtest

en: Main Meta
hu: Fő meta

en: Main Post Area
hu: Fő postaterület

en: Main Post Entry
hu: Fő bejegyzés

en: Main Post Excerpt
hu: Főbejegyzés kivonat

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
hu: Fő bejegyzés metaikonjai (értékelés és megjegyzés)

en: Main Post Overlay
hu: Fő bejegyzés fedvénye

en: Main Post Overlay Icon
hu: Fő bejegyzés fedvény ikon

en: Main Post Title
hu: Fő bejegyzés címe

en: Main Sidebar
hu: Fő oldalsáv

en: Main Title
hu: Főcím

en: Make Fullwidth
hu: Teljes szélességben

en: Map
hu: Térkép

en: Map Format Options
hu: Térképformátum-beállítások

en: Map Pin Address
hu: Térkép Pin Cím

en: Masonry
hu: Kőművesség

en: Masonry Blog Category
hu: Kőműves Blog kategória

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
hu: Kőműves blog kategória kiemelt bejegyzésekkel

en: Masonry Blog Homepage
hu: Kőműves Blog kezdőlapja

en: Max Width
hu: Max szélesség

en: Max. Title Characters
hu: Max. Cím karakterek

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
hu: Mega Menu 2 Kiemelt és legutóbbi lista

en: Mega Menu 3 Featured
hu: Mega Menu 3 Kiemelt

en: Mega Menu List
hu: Mega menülista

en: Menu Height
hu: Menü magassága

en: Message
hu: Üzenet

en: Meta Font Size
hu: Meta betűméret

en: Meta Font Style
hu: Meta betűstílus

en: Minify And Combine CSS Files
hu: CSS-fájlok kicsinyítése és kombinálása

en: Minify And Combine Javascript Files
hu: Javascript-fájlok csökkentése és kombinálása

en: Module Customizer
hu: Modul testreszabó

en: Module Head
hu: Modul fej

en: Module Header
hu: Modul fejléce

en: Module Subheader
hu: Modul alfeje

en: Most Popular
hu: Legnepszerubb

en: Most Recent
hu: Legfrissebb

en: Name
hu: Név

en: Name Font Style
hu: Név Betűstílus

en: Name displayed internally in builder for this ad
hu: A hirdetéshez a builderben belül megjelenített név

en: Name field cannot be empty.
hu: A név mező nem lehet üres.

en: Nav Arrow Background Color
hu: Nav nyíl háttérszín

en: Nav Arrow Color
hu: Nav nyíl színe

en: Nav Icon
hu: Nav ikon

en: Nav Icon Hover
hu: Nav Icon Lebegő

en: Navigation
hu: Navigáció

en: New Category Layout
hu: Új kategória elrendezés

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
hu: Új üzenet a következőtől: %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
hu: Új projekt

en: New Skill Name
hu: Új készségnév

en: New Tab
hu: Új lap

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb hozzászólások <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
hu: Következő

en: Next &raquo;
hu: Következő "

en: Next Tab
hu: Következő lap

en: No
hu: Nem

en: No Animation
hu: Nincs animáció

en: No Mega Menu
hu: Nincs Mega Menü

en: No Sidebar
hu: Nincs oldalsáv

en: No Skills Found
hu: Nincsenek készségek

en: No Video Found
hu: Nem található videó

en: No available options.
hu: Nincsenek elérhető opciók.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
hu: Nincs oldalsáv, egyetlen oszlopos nézet, a tartalom alatt a Projekt részletei mezővel

en: Nothing found
hu: Nincs találat

en: Nothing found in Trash
hu: Semmi sem található a Kukában

en: Number Counter
hu: Számszámláló

en: Number Font Size
hu: Szám betűmérete

en: Number Font Style
hu: Szám betűstílus

en: Number of Posts displayed on Archive pages
hu: Az archív oldalakon megjelenő bejegyzések száma

en: Number of Posts displayed on Category page
hu: A Kategória oldalon megjelenő bejegyzések száma

en: Number of Posts displayed on Search pages
hu: A keresési oldalakon megjelenő bejegyzések száma

en: Number of Posts displayed on Tag pages
hu: A Címkeoldalakon megjelenő bejegyzések száma

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
hu: A WooCommerce archív oldalain megjelenített termékek száma

en: Number of comments to show:
hu: Megjelenítendő megjegyzések száma:

en: Number of dropdown tiers shown
hu: A megjelenített legördülő szintek száma

en: Number of posts to show:
hu: Megjelenítendő bejegyzések száma:

en: OR
hu: VAGY

en: Only display featured posts.
hu: Csak a kiemelt bejegyzések megjelenítése.

en: Open Project URL in new window
hu: Nyissa meg a Projekt URL-címét új ablakban

en: Open link in new window
hu: Link megnyitása új ablakban

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Order Category Links by Ascending/Descending
hu: A kategóriahivatkozások rendezése növekvő/csökkenő sorrendben

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
hu: Az oldalak hivatkozásainak rendezése növekvő/csökkenő sorrendben

en: Our Authors
hu: Szerzőink

en: Outset
hu: Kezdet

en: Overlay
hu: Fedvény

en: PASSWORD
hu: JELSZÓ

en: Padding
hu: Párnázás

en: Page IDs, separated by commas.
hu: Oldalazonosítók, vesszővel elválasztva.

en: Page Name
hu: Oldal neve

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: Pagination
hu: Lapszámozás

en: Pagination Active Background Color
hu: Lapozás aktív háttérszín

en: Pagination Active Color
hu: Lapozás aktív szín

en: Pagination Background
hu: Lapozási háttér

en: Pagination Background Color
hu: Lapozási háttérszín

en: Pagination Color
hu: Lapozás színe

en: Pagination Item
hu: Lapozási tétel

en: Pagination Item Active
hu: Lapozási elem aktív

en: Parent Skill
hu: Szülői készség

en: Parent Skill:
hu: Szülői készség:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
hu: Illessze be ide a kép URL-jét, ha a "képek" csúszka típusát választotta

en: Percent Font Size
hu: Százalékos betűméret

en: Percent Font Style
hu: Százalékos betűstílus

en: Person
hu: Személy

en: Pinterest Profile Url
hu: Pinterest profil URL-je

en: Place your adsense code here.
hu: Ide írd be az AdSense kódodat.

en: Please enter a valid email address.
hu: Kérjük valós e-mail címet adjon meg!

en: Popular
hu: Népszerű

en: Popular Skills
hu: Népszerű készségek

en: Portfolio Page Template Options
hu: Portfólió oldalsablon beállításai

en: Portrait Border Radius
hu: Portré szegély sugara

en: Post
hu: Hozzászólás

en: Post Background Color
hu: Hozzászólás háttérszíne

en: Post Caption
hu: Hozzászólás felirata

en: Post Comment
hu: Üzenet elküldése

en: Post Entry
hu: Bejegyzés után

en: Post Excerpt
hu: Hozzászólás kivonat

en: Post Featured Image
hu: Kiemelt kép közzététele

en: Post Format Audio Player
hu: Post-formátumú audiolejátszó

en: Post Format Audio Wrapper
hu: Post formátumú audio csomagoló

en: Post Format Gallery Nav
hu: Hozzászólás formátuma Galéria Nav

en: Post Format Gallery Nav Hover
hu: Bejegyzés formátuma Galéria Nav Hover

en: Post Format Gallery Nav Icon
hu: Hozzászólás formátuma galéria navigációs ikon

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
hu: Hozzászólás formátuma Galéria Nav Icon Lebeg

en: Post Format Icon
hu: Hozzászólás formátuma ikon

en: Post Format Icon Background Color
hu: Hozzászólás formátuma ikon háttérszíne

en: Post Format Link Background
hu: Bejegyzés formátuma hivatkozás háttér

en: Post Format Quote Background
hu: Hozzászólás formátuma idézet háttér

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
hu: Bejegyzés metaikonjai (értékelés és megjegyzés)

en: Post Overlay
hu: Bejegyzés fedvény

en: Post Overlay Icon
hu: Hozzászólás fedvény ikon

en: Post Read More
hu: Bejegyzés Olvass tovább

en: Post Read More Icon
hu: Hozzászólás További információ ikon

en: Post Review Score Bar
hu: Értékelés utáni pontszámsáv

en: Post Title
hu: Postai cím

en: Post Title Font Size
hu: Bejegyzés címe Betűméret

en: Post Title Font Style
hu: Bejegyzés címe Betűstílus

en: Post info section
hu: Információk közzététele szakasz

en: Post not found
hu: A bejegyzés nem található

en: Posted by %s
hu: Írta: %s

en: Posts
hu: Hozzászólások

en: Posts By: %s
hu: Bejegyzések: %s

en: Posts Carousel
hu: Hozzászólások körhinta

en: Posts List Area
hu: Hozzászólások listája

en: Posts List Entry
hu: Bejegyzések listája

en: Posts List Meta
hu: Hozzászólások listája Meta

en: Posts List Meta Icon
hu: Hozzászólások listája Meta ikon

en: Posts List Thumbnail
hu: Hozzászólások listája miniatűr

en: Posts List Title
hu: Hozzászólások lista címe

en: Posts Per Page
hu: Hozzászólások oldalanként

en: Posts by %s
hu: %s bejegyzései

en: Previous
hu: Előző

en: Previous Tab
hu: Előző lap

en: Price Font Size
hu: Ár Betűméret

en: Price Font Style
hu: Ár Betűstílus

en: Pricing Table
hu: Ártáblázat

en: Primary Heading
hu: Elsődleges címsor

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
hu: Elsődleges címsor: kategória neve, alcím: szűrő

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
hu: Elsődleges címsor: szűrő, alcím: kategória neve

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Primary Menu Bar Settings
hu: Elsődleges menüsor beállításai

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Product Name Font Size
hu: Terméknév Betűméret

en: Product Name Font Style
hu: Terméknév Betűstílus

en: Project Categories
hu: Projekt kategóriák

en: Project Description:
hu: A projekt leírása:

en: Project Details
hu: Projekt részletei

en: Project Details Location
hu: Projekt részletei Hely

en: Project Details Title
hu: Projekt részletei Cím

en: Project Details box as sidebar
hu: Projekt részletei mező oldalsávként

en: Project Details:
hu: Projekt részletei:

en: Project Gallery
hu: Projekt Galéria

en: Project Sidebar
hu: Projekt oldalsáv

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
hu: Projekt készségek

en: Project Skills
hu: Projekt készségek

en: Project URL
hu: Projekt URL

en: Project URL Text
hu: Projekt URL szövege

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
hu: Projektkészség

en: Quote
hu: Idézet

en: Quote Attribution
hu: Idézet Attribution

en: Quote Format Options
hu: Idézet formátum beállításai

en: Quote Text
hu: Idézet szöveg

en: RSS Icon Url
hu: RSS Ikon URL

en: Rate:
hu: Mérték:

en: Rating (%):
hu: Értékelés (%):

en: Rating: %0.2f
hu: Értékelés: %0.2f

en: Ratings
hu: Értékelések

en: Re-Authorize
hu: Engedélyezze újra

en: Read Extra Documentation
hu: Olvassa el Extra dokumentációt

en: Read More
hu: Olvass tovább

en: Read More Button
hu: További információ gomb

en: Recent
hu: Friss

en: Recent Comments
hu: legutóbbi hozzászólások

en: Recent Posts
hu: Legutóbbi hozzászólások

en: Recent Reviews
hu: Friss vélemények

en: Recent Tweets
hu: Legutóbbi tweetek

en: Recent Videos
hu: Legutóbbi videók

en: Related Posts
hu: Kapcsolódó hozzászólások

en: Remove Drop Shadow
hu: Távolítsa el a vetett árnyékot

en: Remove Vertical Divider
hu: Távolítsa el a függőleges elválasztót

en: Reply
hu: Válasz

en: Reset
hu: Visszaállítás

en: Reset to Defaults
hu: Állítsa vissza az alapértelmezett értékeket

en: Responsive shortcodes
hu: Reszponzív rövid kódok

en: Review
hu: Felülvizsgálat

en: Review Box Contents
hu: Áttekintő doboz tartalma

en: Review Box Title
hu: Véleménydoboz címe

en: Ridge
hu: Gerinc

en: Right
hu: Jobb

en: Right to Left
hu: Jobbról balra

en: Role Editor
hu: Szerepszerkesztő

en: Sale Badge Font Size
hu: Eladó jelvény betűmérete

en: Sale Badge Font Style
hu: Eladó jelvény betűtípus stílusa

en: Sale Price Font Size
hu: Akciós ár Betűméret

en: Sale Price Font Style
hu: Akciós ár betűtípus stílus

en: Sample Post Title
hu: Minta bejegyzés címe

en: Save Changes
hu: Változtatások mentése

en: Scale In From Center
hu: Mérete a központból

en: Scale In From Left
hu: Méretezés balról

en: Scale In From Right
hu: Méretezze be jobbról

en: Score %1$d%%
hu: Pontszám %1$d %%

en: Score: %1$s
hu: Pontszám: %1$s

en: Search & Cart Font
hu: Keresés és kosár betűtípus

en: Search & Cart Font Style
hu: Keresés és kosár betűstílus

en: Search Layouts
hu: Keresés az elrendezésekben

en: Search Project Skills
hu: Project Skills keresése

en: Search Projects
hu: Projektek keresése

en: Search Results for: %s
hu: Keresési eredmények erre: %s

en: Search results for "%s"
hu: Keresési eredmények a következőre: " %s "

en: Search, Cart, & Icon Background Color
hu: Keresés, kosár és ikon háttérszíne

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
hu: Keresés, kosár és ikon betűköz

en: Search, Cart, & Icon Text Color
hu: Keresés, kosár és ikonszöveg színe

en: Search, Cart, & Icon Text Size
hu: Keresés, kosár és ikonszöveg mérete

en: Secondary Menu
hu: Másodlagos menü

en: Secondary Menu Bar Settings
hu: Másodlagos menüsor beállításai

en: Select
hu: Válassza ki

en: Select Animation Effect
hu: Válassza az Animációs effektus lehetőséget

en: Select Page
hu: Válassza az Oldal lehetőséget

en: Select Slider Type here
hu: Itt válassza ki a Csúszka típusát

en: Select between expanded and closed state
hu: Válasszon a kibontott és a zárt állapot között

en: Select yes if the link should be opened in a new window
hu: Válassza az igent, ha a hivatkozást új ablakban kell megnyitni

en: Send
hu: Küld

en: Send Email to
hu: E-mail küldése a címre

en: Separate Skills with Commas
hu: A készségeket vesszővel válassza el

en: Set as Image
hu: Beállítás képként

en: Share "%s" via %s
hu: „ %s ” megosztása a következőn keresztül %s

en: Share:
hu: Ossza meg:

en: Sharing Icons to Display
hu: Megjelenítendő ikonok megosztása

en: Shop
hu: Üzlet

en: Short description
hu: Rövid leírás

en: Shortcodes
hu: Rövid kódok

en: Show Author
hu: Szerző megjelenítése

en: Show Author Box
hu: Szerzői doboz megjelenítése

en: Show Categories
hu: Kategóriák megjelenítése

en: Show Comment Count
hu: Megjegyzések számának megjelenítése

en: Show Comments
hu: Megjegyzések megjelenítése

en: Show Date
hu: Dátum megjelenítése

en: Show Divider
hu: Elválasztó megjelenítése

en: Show Dribbble Icon
hu: Csöpögés ikon megjelenítése

en: Show Excerpt
hu: Kivonat megjelenítése

en: Show Facebook Icon
hu: Facebook ikon megjelenítése

en: Show Featured Image
hu: Kiemelt kép megjelenítése

en: Show Full Content
hu: Teljes tartalom megjelenítése

en: Show Google+ Icon
hu: Google Ikon megjelenítése

en: Show Instagram Icon
hu: Instagram ikon megjelenítése

en: Show Pagination
hu: Lapozás megjelenítése

en: Show Pinterest Icon
hu: Mutasd Pinterest ikont

en: Show Post Count
hu: Bejegyzések számának megjelenítése

en: Show Posts Count
hu: Bejegyzések számának megjelenítése

en: Show RSS Icon
hu: RSS ikon megjelenítése

en: Show Rating
hu: Értékelés megjelenítése

en: Show Ratings
hu: Értékelések megjelenítése

en: Show Read More Button
hu: További információ gomb megjelenítése

en: Show Related Posts
hu: Kapcsolódó bejegyzések megjelenítése

en: Show Search Bar
hu: Keresősáv megjelenítése

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok megjelenítése

en: Show Stumbleupon Icon
hu: Mutasd a Stumbleupon ikont

en: Show Top Border?
hu: Megjeleníti a felső szegélyt?

en: Show Trending Bar
hu: Felkapott sáv megjelenítése

en: Show Tumblr Icon
hu: Mutasd a Tumblr ikont

en: Show Twitter Icon
hu: Twitter ikon megjelenítése

en: Show WooCommerce Cart
hu: Mutasd WooCommerce kosarat

en: Show Youtube Icon
hu: Youtube ikon megjelenítése

en: Show author box
hu: Szerző mező megjelenítése

en: Show comments on pages
hu: Megjegyzések megjelenítése az oldalakon

en: Show comments on posts
hu: Megjegyzések megjelenítése a bejegyzésekhez

en: Show dropdown menus
hu: A legördülő menük megjelenítése

en: Show related posts
hu: Kapcsolódó bejegyzések megjelenítése

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Sidebar Location
hu: Oldalsáv helye

en: Sidebar Width
hu: Oldalsáv szélessége

en: Sidebar location
hu: Oldalsáv helye

en: Sidebar, Project Details box below content
hu: Oldalsáv, Projekt részletei mező a tartalom alatt

en: Sidebar/Widget Area
hu: Oldalsáv/Widget terület

en: Single Page Layout
hu: Egyoldalas elrendezés

en: Single Post Layout
hu: Egy bejegyzésű elrendezés

en: Sitemap Page Template Options
hu: Webhelytérkép-oldalsablon beállításai

en: Sitemap Sections Display
hu: Webhelytérkép szakaszok megjelenítése

en: Sizing
hu: Méretezés

en: Skills:
hu: Készségek:

en: Slide In Horizontally
hu: Csúsztassa be vízszintesen

en: Slide In Vertically
hu: Csúsztassa be függőlegesen

en: Slider
hu: Csúszka

en: Slider Type
hu: Csúszka típusa

en: Smooth Scrolling
hu: Sima görgetés

en: Social Follow
hu: Társadalmi követés

en: Social Icons Color
hu: Szociális ikonok színe

en: Social Icons Size
hu: Szociális ikonok mérete

en: Social Media Links
hu: Közösségi média linkek

en: Social Media Networks
hu: Közösségi média hálózatok

en: Social Network Follower Count Refresh
hu: A közösségi hálózat követőinek száma Frissítés

en: Social Network Icon Size
hu: Szociális hálózat ikon mérete

en: Solid
hu: Szilárd

en: Sorry, No Posts Found
hu: Sajnos nem található bejegyzés

en: Sorry, no posts found.
hu: Sajnos nem található bejegyzés.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
hu: A kategóriák hivatkozásainak rendezése név/azonosító/csigák/szám/kifejezéscsoport szerint

en: Sort Method
hu: Rendezési módszer

en: Sort Order
hu: Sorrend

en: Sort Pages Links
hu: Oldalak hivatkozások rendezése

en: Standard
hu: Alapértelmezett

en: Standard Blog Category
hu: Normál blog kategória

en: Standard Blog Category With Featured Posts
hu: Normál blogkategória kiemelt bejegyzésekkel

en: Standard Blog Homepage
hu: Normál blog kezdőlap

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
hu: Normál vagy falazott stílus az archív oldalakhoz

en: Star
hu: Csillag

en: Start on New Line
hu: Kezdje az új sorral

en: Start on New Line?
hu: Új vonalon kezdeni?

en: Start the ad's output on a new line?
hu: Új sorban kezdi a hirdetés kimenetét?

en: State
hu: Állapot

en: Status
hu: Állapot

en: Stumbleupon
hu: Rábukkan

en: Stumbleupon Profile Url
hu: Stumbleupon profil URL-je

en: Sub Heading
hu: Alcím

en: Subheader
hu: Alcím

en: Subheader Font Size
hu: Alfejléc betűmérete

en: Subheader Font Style
hu: Alfejléc betűstílusa

en: Subject
hu: Tantárgy

en: Subscribe
hu: Iratkozz fel

en: Summary
hu: Összegzés

en: Summary Title
hu: Összefoglaló cím

en: Tab Content
hu: Lap Tartalom

en: Tab Item
hu: Tab elem

en: Tab Item Active
hu: Lapelem aktív

en: Tab Item Hover
hu: Lapelem mutató

en: Tab Settings
hu: Lap beállításai

en: Tab Text
hu: Lap Szöveg

en: Tabbed Posts
hu: Lapos bejegyzések

en: Tabs Background
hu: Lapok Háttér

en: Tags
hu: Címkék

en: Testimonial
hu: Ajánlólevél

en: Text
hu: Szöveg

en: Text Color
hu: Szöveg szín

en: Text Size
hu: Szövegméret

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
hu: Szöveg a modul fejlécéhez. Hagyja üresen a modul fejlécét.

en: Thanks for contacting us.
hu: Köszönjük hogy kapcsolatba léptél velünk.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
hu: A hirdetés HTML-kódja, ha nem a fenti kép URL-jét és hivatkozását használja.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
hu: A Térkép funkció a Google Maps API-t használja, és érvényes Google API-kulcs szükséges a működéséhez. A térkép funkció használata előtt győződjön meg arról, hogy hozzáadta az API-kulcsot az Extra témabeállítások panelen. További információ a Google API-kulcs létrehozásáról <a href="%1$s" target="_blank">itt</a>.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
hu: A Térkép modul a Google Maps API-t használja, és működéséhez érvényes Google API-kulcs szükséges. A térképmodul használata előtt győződjön meg arról, hogy itt hozzáadta az API-kulcsot. További információ a Google API-kulcs létrehozásáról <a target="_blank" href="%1$s">itt</a>.

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
hu: A videó URL-je egy <a href="%s" target="_blank">Támogatott oEmbed Video Provider</a> vagy bármely videó URL-je. További fájltípusok hozzáadásához kattintson a "Videó URL hozzáadása" elemre. (.mov, .mp4, .webm, .ogv stb.)

en: The color used for this category throughout the site.
hu: A kategóriához használt szín az egész oldalon.

en: The color used for this user throughout the site.
hu: A felhasználó színe az egész webhelyen.

en: The format for the date display in PHP date() format
hu: A dátum megjelenítési formátuma PHP date() formátumban

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
hu: A Facebook-oldalad neve, nem a teljes URL. Ha a Facebook URL-je: " http://www.facebook.com/elegantthemes ", akkor az oldal neve: "elegantthemes"

en: The number of posts shown per page.
hu: Az oldalanként megjelenített bejegyzések száma.

en: The number of posts shown.
hu: A megjelenített bejegyzések száma.

en: The primary heading.
hu: Az elsődleges címsor.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
hu: Az a sebesség másodpercben, amely alatt automatikusan a következő diára fordul.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
hu: Az a sebesség másodpercben, amellyel a csúszka automatikusan a következő diára ugrik. Hagyja üresen az automatikus lejátszás letiltásához.

en: The sub heading.
hu: Az alcím.

en: Theme Customizer
hu: Téma testreszabó

en: Theme Options
hu: téma beállítások

en: There was a problem, please try again.
hu: Hiba történt. Kérjük, próbálja újra.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
hu: Ez szabályozza a lusta betöltési animáció alapértelmezett irányát.

en: This is an optional title to display for this module.
hu: Ez egy opcionális cím, amelyet ehhez a modulhoz kell megjeleníteni.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
hu: Ezzel az opcióval módosíthatja a dátumok megjelenítési módját. További információkért tekintse meg a WordPress kódexét itt: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Dátum és idő formázása</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
hu: Ezzel az opcióval szabályozhatja, hogy az oldalak legördülő menüjének hány szintje legyen az alapértelmezett téma létrehozásának főmenüjében. A szám növelése további menüpontok megjelenítését teszi lehetővé. Ez a beállítás nem alkalmazható Ha egyéni menüt használ, és nem az alapértelmezett téma által létrehozott főmenüt.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
hu: Ez a beállítás lehetővé teszi annak szabályozását, hogy az oldalak legördülő menüje hány láncot tartalmazzon. A szám növelése további menüpontok megjelenítését teszi lehetővé.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hu: Ez a bejegyzés jelszóval védett. Írja be a jelszót a megjegyzések megtekintéséhez.

en: This will add a border to the top side of the module.
hu: Ez egy szegélyt ad a modul felső oldalához.

en: This will be used as the border color for this module.
hu: Ez lesz a modul keretszíne.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
hu: Ez lesz a modul fejlécszövegének szövegszíne.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
hu: Ez megváltoztatja a modul címkéjét az építőben a könnyebb azonosítás érdekében.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
hu: Ezzel engedélyezi a Google Fonts szolgáltatást a nem angol nyelveken.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
hu: Ez lehetővé teszi kivonatok használatát a bejegyzésekben vagy oldalakon.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
hu: Ezzel a beállítások oldalon az összes beállítás visszaáll az alapértelmezett értékre. <strong>Biztosan ezt akarod csinálni?</strong>

en: Title
hu: Cím

en: Title Font Size
hu: Cím Betűméret

en: Title Font Style
hu: Cím Betűstílus

en: Title:
hu: Cím:

en: Toggle
hu: Váltás

en: Toggle Icon Size
hu: Ikonméret váltása

en: Toggle Padding
hu: Kitöltés váltása

en: Top & Bottom Padding
hu: Felső és alsó párnázás

en: Top Rated
hu: Legjobbnak minősített

en: Top to Bottom
hu: Fentről lefelé

en: Trackbacks/Pingbacks
hu: Trackback/Pingback

en: Trending Font
hu: Felkapott betűtípus

en: Trending Font Style
hu: Felkapott betűstílus

en: Trending Label Text Color
hu: Felkapott címkeszöveg színe

en: Trending Text Size
hu: Felkapott szövegméret

en: Trending Title Text Color
hu: Felkapott cím szövegének színe

en: Tumblr Profile Url
hu: Tumblr profil URL-je

en: Turn pagination on or off.
hu: Az oldalszámozás be- vagy kikapcsolása.

en: Turn the autoplay feature on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az automatikus lejátszás funkciót.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések dátumának megjelenítését.

en: Turn the display of each post's author on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések szerzőjének megjelenítését.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések kategóriáinak megjelenítését.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések megjegyzéseinek megjelenítését.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések megjegyzéseinek megjelenítését.

en: Turn the display of each post's date on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések dátumának megjelenítését.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések kiemelt képeinek megjelenítését.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések értékelésének megjelenítését.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az egyes bejegyzések értékelési csillagainak megjelenítését.

en: Tweet
hu: Csipog

en: Twitter Profile Url
hu: Twitter profil URL

en: Type
hu: típus

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
hu: Írjon be egy címet, és kattintson a Find gombra, hogy jelölőt helyezzen el a címen.

en: Type of the box
hu: A doboz típusa

en: Typography
hu: Tipográfia

en: Typography Settings
hu: Tipográfiai beállítások

en: URL of the ad image.
hu: A hirdetés képének URL-je.

en: URL the ad's image links to.
hu: URL, amelyre a hirdetés képe hivatkozik.

en: USERNAME
hu: FELHASZNÁLÓNÉV

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: Update Skill
hu: Frissítse a készségeket

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload A Video File
hu: Videófájl feltöltése

en: Upload an Image
hu: Kép feltöltése

en: Uppercase
hu: Nagybetűs

en: Use Google Fonts
hu: Használja Google Fonts

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
hu: Használja alapértelmezettként minden olyan kategóriához, amely nem rendelkezik meghatározott elrendezéssel.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
hu: Használjon kombinált és kicsinyített CSS-fájlt webhelye oldalbetöltésének felgyorsításához.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
hu: Használjon kombinált és kicsinyített JavaScript-fájlt webhelye oldalbetöltésének felgyorsításához.

en: Use excerpts when defined
hu: Használjon kivonatokat, ha meghatározták

en: Use resizing
hu: Használjon átméretezést

en: Use this layout as the default layout?
hu: Használja ezt az elrendezést alapértelmezett elrendezésként?

en: Use this layout as the home layout?
hu: Használja ezt az elrendezést otthoni elrendezésként?

en: Use this layout on the categories selected above.
hu: Használja ezt az elrendezést a fent kiválasztott kategóriákban.

en: Used for icon button type
hu: Ikon gomb típushoz használatos

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Vertically Centered
hu: Függőlegesen középre

en: Video
hu: Videó

en: Video Format Options
hu: Videó formátum beállításai

en: Video URL
hu: Videó URL-je

en: View Category Layout
hu: Kategória elrendezés megtekintése

en: View Project
hu: Projekt megtekintése

en: View The Project
hu: Tekintse meg a Projektet

en: View all posts by %s
hu: %s összes bejegyzésének megtekintése

en: Website Content Width
hu: Weboldal tartalom szélessége

en: Website Gutter Width
hu: Weboldal ereszcsatorna szélessége

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
hu: Üdvözöljük az Extra! Mielőtt belevágna az új témába, látogasson el az <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Dokumentáció</a> oldalra, ahol több tucat részletes oktatóanyaghoz férhet hozzá.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
hu: Amikor egyéni mezők használatával határozza meg kulcsszavait, ezt az értéket használja a Név egyéni mezőben. Az egyéni mező értékének a használni kívánt metakulcsszavaknak kell lenniük, vesszővel elválasztva.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
hu: Amikor egyéni mezők használatával határozza meg a meta leírását, ezt az értéket kell használnia a Név egyéni mezőben. Az egyéni mező értékének a használni kívánt egyéni leírásnak kell lennie.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
hu: Amikor egyéni mezők használatával határozza meg a címet, ezt az értéket használja a Név egyéni mezőben. Az egyéni mező értékének a használni kívánt egyéni címnek kell lennie.

en: Whether to show the post count.
hu: Megjelenik-e a bejegyzések száma.

en: Widget Header Font Size
hu: Widget fejléc betűmérete

en: Widget Header Font Style
hu: Widget fejléc betűstílusa

en: Widget Heading Color
hu: Widget címsor színe

en: Widget Link Color
hu: Widget hivatkozás színe

en: Widget Text Color
hu: Widget szöveg színe

en: WooCommerce Sidebar Location
hu: WooCommerce oldalsáv helye

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
hu: WooCommerce oldalsáv/modul terület

en: Yes
hu: Igen

en: You are already logged in.
hu: Ön már bejelentkezett.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
hu: Ezt az opciót letilthatja, ha el szeretné távolítani a szerző mezőt az egyes bejegyzések oldalairól.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
hu: Letilthatja ezt az opciót, ha el kívánja távolítani a megjegyzéseket és a megjegyzés űrlapot az egyes bejegyzések oldalairól.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
hu: Ezt az opciót letilthatja, ha el szeretné távolítani a kapcsolódó bejegyzéseket az egyes bejegyzések oldalairól.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
hu: A szükséges API hitelesítő adatok beszerzésével kapcsolatos összes információt itt találja: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
hu: A felhasználói azonosító a Google URL végén található. Ha például az URL a következő lenne: http://plus.google.com/ +elegentthemes, akkor a felhasználói azonosító a következő lenne: +elegenthemes

en: You don't have pages
hu: Nincsenek oldalai

en: Your Rating:
hu: A te értékelésed:

en: Your latest posts
hu: A legújabb bejegyzéseid

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
hu: Webhelye legutóbbi bejegyzései.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
hu: Webhelyének legfrissebb véleményei (bejegyzések, amelyekhez vélemény tartozik).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
hu: Webhelye legfrissebb videói (videoformátumot használó bejegyzések).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
hu: Webhelyének legutóbbi megjegyzései.

en: Youtube Profile Url
hu: Youtube profil URL

en: Youtube Username
hu: Youtube felhasználónév

en: Zoom Icon Color
hu: Zoom ikon színe

en: by
hu: által

en: by %s
hu: készítette: %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
hu: Egyértelmű

en: comment count
hu: megjegyzések száma

[ctx: documentation links]
en: Support
hu: Támogatás

[ctx: general options]
en: General
hu: Tábornok

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
hu: Integráció

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
hu: Kategória elrendezések

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
hu: Kategória elrendezés

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
hu: Navigáció

[ctx: noun]
en: COMMENT
hu: MEGJEGYZÉS

[ctx: page/post]
en: Layout
hu: Elrendezés

[ctx: project item]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: project type general name]
en: Projects
hu: Projektek

[ctx: project type singular name]
en: Project
hu: Projekt

en: settings reset.
hu: beállítások visszaállítása.

en: settings saved.
hu: Beállítások elmentve.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
hu: Hirdetések

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
hu: Színezés

[ctx: theme updates]
en: Updates
hu: Frissítések

en: you don't have sufficient permissions to access this page
hu: nem rendelkezik elegendő jogosultsággal az oldal eléréséhez
