Extra 2.22.2 - en to he translation catalogue (1079 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
he: אתה יכול למצוא את כל המידע כיצד להשיג את כל האישורים הנדרשים כאן: %s

en: %d Items
he: %d פריטים

en: %d Items in Cart
he: %d פריטים בעגלה

en: %d%%
he: %d %%

en: %s Theme Options
he: %s אפשרויות ערכת נושא

en: %s URL
he: URL %s

en: %s ago
he: לפני %s

en: &hellip;
he: …

en: &laquo; Previous
he: " קודם

en: + Add One More Tab
he: + הוסף עוד כרטיסייה אחת

en: 0 Comments
he: 0 תגובות

en: 1 Column
he: עמודה 1

en: 1 Comment
he: תגובה 1

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
he: 1/2 + 1/4 + 1/4 עמודות

en: 1/3 + 2/3 Columns
he: 1/3 + 2/3 עמודות

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
he: 1/4 + 1/2 + 1/4 עמודות

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
he: 1/4 + 1/4 + 1/2 עמודות

en: 1/4 + 3/4 Columns
he: 1/4 + 3/4 עמודות

en: 2 Columns
he: 2 עמודות

en: 2/3 + 1/3 Columns
he: 2/3 + 1/3 עמודות

en: 3 Columns
he: 3 עמודות

en: 3/4 + 1/4 Columns
he: 3/4 + 1/4 עמודות

en: 4 Columns
he: 4 עמודות

en: 404 Not Found
he: 404 לא נמצא

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
he: <div class="updated" style=";text-align:right;direction:rtl"><p style=";text-align:right;direction:rtl">זוהי התקנה חדשה של ערכת הנושא %1$s. אל תשכח ללכת ל- <a href="%2$s">ePanel</a> כדי להגדיר אותו. הודעה זו תיעלם לאחר שתלחץ על הלחצן שמור <a href="%2$s">דף האפשרויות של ערכת הנושא</a>.</p></div>

en: <span class="button" title="%title"></span>
he: <span class="button" title="%כותרת"></span>

en: <span class="button">Next Entries</span>
he: <span class="button">הערכים הבאים</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
he: <span class="title">%title</span><span class="button">הַבָּא</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
he: <span class="button">ערכים ישנים יותר</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
he: <span class="title">%title</span><span class="button">קודם</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
he: <span class="meta-nav">←</span> הערות ישנות יותר

en: A static page
he: עמוד סטטי

en: API Key
he: מפתח API

en: About The Author
he: על הסופר

en: Above Post
he: מעל פוסט

en: Accent color
he: צבע הדגשה

en: Access Token
he: אסימון גישה

en: Access Token Secret
he: גישה לסוד אסימון

en: Access Token Secret:
he: סוד אסימון הגישה:

en: Access token:
he: אסימון גישה:

en: Accordion
he: אַקוֹרדִיוֹן

en: Active Tab Background Color
he: צבע רקע של כרטיסייה פעילה

en: Active Tab Text Color
he: צבע טקסט בכרטיסייה פעילה

en: Ad
he: מוֹדָעָה

en: Ad #
he: מודעה #

en: Ad #%d
he: מודעה #%d

en: Ad HTML
he: מודעה HTML

en: Ad HTML:
he: מודעה HTML:

en: Ad Image
he: תמונת מודעה

en: Ad Link
he: קישור למודעה

en: Add API Key
he: הוסף מפתח API

en: Add Ad
he: הוסף מודעה

en: Add Another Video URL
he: הוסף URL נוספת של סרטון

en: Add Audio File
he: הוסף קובץ שמע

en: Add Author Bio
he: הוסף ביו מחבר

en: Add Breakdown
he: הוסף פירוט

en: Add ET Box
he: הוסף ET Box

en: Add ET Button
he: הוסף כפתור ET

en: Add ET Learn more block
he: הוסף בלוק ET למידע נוסף

en: Add ET Tabs
he: הוסף ET Tabs

en: Add Gallery Images
he: הוסף תמונות גלריה

en: Add Images
he: הוסף תמונות

en: Add New Ad
he: הוסף מודעה חדשה

en: Add New Category Layout
he: הוסף פריסת קטגוריה חדשה

en: Add New Project
he: הוסף פרויקט חדש

en: Add New Project Skill
he: הוסף מיומנות פרויקט חדשה

en: Add New Tab
he: הוסף כרטיסייה חדשה

en: Add a Tooltip Text
he: הוסף טקסט כלים

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
he: הוסף קוד ל-< body > (טוב לקודי מעקב כגון google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
he: הוסף קוד ל-< head > של הבלוג שלך

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
he: הוסף קוד לתחתית הפוסטים שלך, לפני ההערות

en: Add code to the top of your posts
he: הוסף קוד לראש הפוסטים שלך

en: Add or Remove Skills
he: הוסף או הסר מיומנויות

en: Additional Info
he: מידע נוסף

en: Address
he: כתובת

en: Admin Label
he: תווית מנהל

en: Ads
he: מודעות

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
he: יחידות המודעות הרספונסיביות של Adsense מחייבות את המיכל של המודעות ברוחב קבוע. הפעלת אפשרות זו מחילה רוחב קבוע על המאגר של מודעה זו.

en: Advertisement
he: פרסומת

en: All
he: את כל

en: All Category Layouts
he: כל פריסות הקטגוריות

en: All Project Skills
he: כל כישורי הפרויקט

en: All Projects
he: כל הפרויקטים

en: Alternative text for image
he: טקסט חלופי לתמונה

en: Amount of archive months to display.
he: כמות חודשי הארכיון להצגה.

en: Amount of recent posts to display.
he: כמות הפוסטים האחרונים להצגה.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
he: <a href="%s">פריסת ערכת נושא Extra</a> (בחר למטה)

en: An Extra Category Layout
he: פריסת קטגוריה Extra

en: Animation
he: אנימציה

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
he: כל קוד שתציב כאן יופיע בחלק הגוף של כל דפי הבלוג שלך. זה שימושי אם אתה צריך להזין פיקסל מעקב עבור מונה מצבים כגון Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
he: כל קוד שתציב כאן יופיע בחלק הראשי של כל עמוד בבלוג שלך. זה שימושי כאשר אתה צריך להוסיף JavaScript או CSS לכל הדפים.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
he: כל קוד שתציב כאן ימוקם בראש כל הפוסטים הבודדים. זה שימושי אם אתה מחפש לשלב דברים כגון קישורי סימניות חברתיות.

en: App ID
he: מזהה אפליקציה

en: App Secret
he: סוד האפליקציה

en: Archive Heading Text Color
he: צבע טקסט כותרת בארכיון

en: Archives
he: אַרְכִיוֹן

en: Ascending
he: עולה

en: Aside
he: בַּצַד

en: Attributes
he: תכונות

en: Audio
he: שֶׁמַע

en: Audio File Subtitle
he: כתובית קובץ שמע

en: Audio File Title
he: כותרת קובץ השמע

en: Audio File URL
he: URL של קובץ אודיו

en: Audio Format Options
he: אפשרויות פורמט שמע

en: Author
he: מְחַבֵּר

en: Author Image URL
he: URL של תמונת המחבר

en: Authorize
he: לְאַשֵׁר

en: Authors Page Template Options
he: אפשרויות תבנית דף מחברים

en: Authors to display
he: מחברים להציג

en: Auto
he: אוטומטי

en: Auto Speed
he: מהירות אוטומטית

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
he: מהירות המחוון האוטומטית (פועל רק אם אוטומטי מוגדר ל-yes)

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Autoplay Speed
he: מהירות הפעלה אוטומטית

en: Back To Top
he: חזרה למעלה

en: Back To Top Button
he: כפתור חזרה למעלה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background Settings
he: הגדרות רקע

en: Background color
he: צבע רקע

en: Bar Border Radius
he: רדיוס גבול בר

en: Bar Counter
he: דלפק בר

en: Bar Padding
he: ריפוד בר

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
he: לפני שתוכל לקבל עדכוני מוצרים, תחילה עליך לאמת את המנוי Elegant Themes שלך. כדי לעשות זאת, עליך להזין את שם המשתמש Elegant Themes שלך ואת מפתח Elegant Themes API של Elegant Themes. כדי לאתר את מפתח ה-API שלך, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">התחברות</a> לחשבון Elegant Themes שלך ונווט אל הדף <strong>חשבון > מפתח API</strong>.

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
he: לפני שתוכל לקבל עדכוני מוצרים, תחילה עליך לאמת את המנוי Elegant Themes שלך. כדי לעשות זאת, עליך להזין את שם המשתמש Elegant Themes שלך ואת מפתח Elegant Themes API של Elegant Themes. שם המשתמש שלך הוא אותו שם משתמש שבו אתה משתמש בעת הכניסה ל- <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
he: מתחת לכותרת

en: Below Post
he: מתחת לפוסט

en: Blog
he: בלוג

en: Blog Feed Masonry
he: בניית בנייה בהזנת בלוג

en: Blog Feed Page Template Options
he: אפשרויות תבנית דף הזנת בלוג

en: Blog Feed Standard
he: תקן עדכון בלוגים

en: Blog Feed Title
he: כותרת עדכון הבלוג

en: Blogger
he: בלוגר

en: Blurb
he: פִּרסוֹמֶת

en: Body
he: גוּף

en: Body Font
he: גופן גוף

en: Body Line Height
he: גובה קו הגוף

en: Body Link Color
he: צבע קישור גוף

en: Body Text Color
he: צבע טקסט גוף

en: Body Text Size
he: גודל טקסט גוף

en: Body/Link Font Style
he: סגנון גופן גוף/קישור

en: Body/Link Line Height
he: גובה קו גוף/קישור

en: Body/Link Text Size
he: גודל טקסט גוף/קישור

en: Bold
he: נוֹעָז

en: Border
he: גבול

en: Border Color
he: צבע גבול

en: Border Radius
he: רדיוס הגבול

en: Border Width
he: רוחב גבול

en: Bottom
he: תַחתִית

en: Bottom Bar
he: בר תחתון

en: Bottom to Top
he: מלמטה למעלה

en: Boxed Layout - Background color
he: פריסת קופסה - צבע רקע

en: Breakdown #
he: התקלקל #

en: Breakdown #%d
he: פירוט #%d

en: Button Font Style
he: סגנון גופן כפתור

en: Button Hover Styles
he: סגנונות ריחוף עם כפתור

en: Button Styles
he: סגנונות כפתורים

en: Buttons
he: כפתורים

en: Buttons Font
he: גופן לחצנים

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
he: כברירת מחדל, הערות אינן מוצבות בדפים, עם זאת, אם תרצה לאפשר לאנשים להגיב על הדפים שלך פשוט הפעל את האפשרות הזו.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
he: כברירת מחדל, הדפים ממוינים לפי שם. עם זאת, אם אתה מעדיף למיין אותם לפי מזהה אתה יכול לשנות הגדרה זו.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
he: כברירת מחדל, סרגל הניווט נשאר על גבי המסך כל הזמן. אנו מציעים להשבית אפשרות זו, אם אתה צריך להשתמש בלוגו גבוה יותר מברירת המחדל.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
he: כברירת מחדל, ערכת הנושא יוצרת קישור בית בתפריט שנוצר כברירת מחדל, שכאשר לוחצים עליו מוביל חזרה לדף הבית של הבלוג שלך. אם עם זאת, אתה משתמש בדף בית סטטי וכבר יצרת דף שנקרא בית לשימוש, זה יביא לקישור כפול. במקרה זה עליך להשבית תכונה זו כדי להסיר את הקישור.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
he: כברירת מחדל, הנושא יוצר כותרות לפוסטים על סמך כותרת הפוסט שלך ושם הבלוג שלך. אם תרצה להפוך את כותרת המטא שלך לשונה מכותרת הפוסט שלך בפועל, תוכל להגדיר כותרת מותאמת אישית עבור כל פוסט באמצעות שדות מותאמים אישית. אפשרות זו חייבת להיות מופעלת כדי שכותרות מותאמות אישית יפעלו, ואתה חייב לבחור שם שדה מותאם אישית עבור הכותרת שלך למטה.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
he: כברירת מחדל, הנושא אינו מוסיף מילות מפתח לכותרת שלך. רוב מנועי החיפוש כבר לא משתמשים במילות מפתח כדי לדרג את האתר שלך, אבל יש אנשים שמגדירים אותן בכל מקרה לכל מקרה. אם ברצונך להוסיף מילות מפתח מטא לכותרת שלך, הפעל אפשרות זו ומלא את שדה מילות המפתח המותאמות אישית למטה.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
he: כברירת מחדל, הנושא משתמש בשילוב של שם הבלוג שלך ותיאור הבלוג שלך, כפי שהוגדר כאשר יצרת את הבלוג שלך, כדי ליצור את כותרות דף הבית שלך. עם זאת, אם ברצונך ליצור כותרת מותאמת אישית, פשוט הפעל אפשרות זו ומלא את שדה הכותרת המותאמת אישית למטה.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
he: כברירת מחדל, ערכת הנושא משתמשת בתיאור הבלוג שלך, כפי שהוגדר כאשר יצרת את הבלוג שלך, כדי למלא את שדה המטא תיאור. אם תרצה להשתמש בתיאור אחר, הפעל אפשרות זו ומלא את שדה התיאור המותאם אישית למטה.

en: CSS Class
he: כיתת CSS

en: CSS ID
he: מזהה CSS

en: Call To Action
he: קריאה לפעולה

en: Callback function: "%s" doesnt exist
he: פונקציית התקשרות חוזרת: " %s " לא קיימת

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
he: Canonicalization עוזר למנוע אינדקס של תוכן משוכפל על ידי מנועי חיפוש, וכתוצאה מכך, עשוי לסייע במניעת עונשים כפולים של תוכן וירידה בדירוג הדף. לחלק מהדפים עשויים להיות URL שונות שכולן מובילות לאותו מקום. לדוגמה domain.com, domain.com/index.html ו-www.domain.com הם כולם URL שונות המובילות לדף הבית שלך. מנקודת מבטו של מנוע חיפוש, כתובות האתרים הכפולות הללו, המתרחשות לעתים קרובות גם עקב קישורים קבועים מותאמים אישית, עשויות להיות מטופלות בנפרד במקום כיעד יחיד. הגדרת כתובת URL קנונית אומרת למנוע החיפוש באיזו URL תרצה להשתמש באופן רשמי. הנושא מבסס את כתובות ה-URL הקנוניות שלו על הקישורים הקבועים שלך ועל שם הדומיין שהוגדר בכרטיסיית ההגדרות של wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
he: Canonicalization עוזר למנוע אינדקס של תוכן משוכפל על ידי מנועי חיפוש, וכתוצאה מכך, עשוי לסייע במניעת עונשים כפולים של תוכן וירידה בדירוג הדף. לחלק מהדפים עשויים להיות URL שונות שכולן מובילות לאותו מקום. לדוגמה domain.com, domain.com/index.html ו-www.domain.com הם כולם כתובות אתרים שונות המובילות לדף הבית שלך. מנקודת מבטו של מנוע חיפוש, כתובות האתרים הכפולות הללו, המתרחשות לעתים קרובות גם עקב קישורים קבועים מותאמים אישית, עשויות להיות מטופלות בנפרד במקום כיעד יחיד. הגדרת כתובת URL קנונית אומרת למנוע החיפוש באיזו URL תרצה להשתמש באופן רשמי. הנושא מבסס את כתובות ה-URL הקנוניות שלו על הקישורים הקבועים שלך ועל שם הדומיין שהוגדר בכרטיסיית ההגדרות של wp-admin.

en: Captcha Font Size
he: גודל גופן Captcha

en: Caption
he: כּוֹתֶרֶת

en: Caption Background Color
he: כיתוב צבע רקע

en: Caption Font Size
he: כיתוב גודל גופן

en: Caption Font Style
he: כיתוב סגנון גופן

en: Caption goes here
he: הכיתוב הולך כאן

en: Caption title goes here
he: כותרת הכיתוב מופיעה כאן

en: Categories
he: קטגוריות

en: Categories:
he: קטגוריות:

en: Category
he: קטגוריה

en: Category Builder
he: בונה קטגוריות

en: Centered
he: מְרוּכָּז

en: Change Your API Key
he: שנה את מפתח ה-API שלך

en: Channel Name
he: שם הערוץ

en: Chat
he: לְשׂוֹחֵחַ

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
he: בדוק ומיין את קטעי מפת האתר שתרצה שיוצגו.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
he: סמן תיבה זו אם ברצונך להציג תיאורי מטא בדפי קטגוריות/ארכיון. התיאור מבוסס על תיאור הקטגוריה שתבחר בעת יצירת/עריכת הקטגוריה שלך ב- wp-admin.

en: Choose Categories.
he: בחר קטגוריות.

en: Choose From the Most Used Skills
he: בחר מבין הכישורים הנפוצים ביותר

en: Choose Sidebar/Widget Area
he: בחר סרגל צד/אזור ווידג'ט

en: Choose a category.
he: בחר קטגוריה.

en: Choose a heading style.
he: בחר סגנון כותרת.

en: Choose a sort method.
he: בחר שיטת מיון.

en: Choose a sort order.
he: בחר סדר מיון.

en: Choose an Image
he: בחר תמונה

en: Choose button color
he: בחר צבע כפתור

en: Choose button type
he: בחר סוג לחצן

en: Choose categories.
he: בחר קטגוריות.

en: Choose title autogeneration method
he: בחר שיטת יצירה אוטומטית של כותרת

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
he: בחר אם סגנון תצוגה רגיל או בנייה עבור דפי ארכיון עבור תגים, פוסטים של מחבר, תוצאות חיפוש.

en: Choose which items to display in the postinfo section
he: בחר אילו פריטים להציג בקטע מידע פוסטים

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
he: בחר כן אם אתה רוצה להנפשת מחוון אוטומטית

en: Circle Counter
he: מונה מעגלים

en: Click here to learn more
he: לחץ כאן בשביל ללמוד עוד

en: Closed Title Font Style
he: סגנון גופן כותרת סגורה

en: Code Integration
he: שילוב קוד

en: Color
he: צֶבַע

en: Column Layout
he: פריסת עמודה

en: Comments
he: הערות

en: Consumer Key
he: מפתח צרכן

en: Consumer Key:
he: מפתח צרכן:

en: Consumer Secret
he: סוד הצרכן

en: Consumer Secret:
he: סוד הצרכן:

en: Contact Form
he: טופס יצירת קשר

en: Contact Form Map
he: מפת טופס יצירת קשר

en: Contact Form Title
he: כותרת טופס יצירת קשר

en: Contact Page Template Options
he: אפשרויות תבנית דף יצירת קשר

en: Content
he: תוֹכֶן

en: Content Font Size
he: גודל גופן תוכן

en: Content Font Style
he: סגנון גופן תוכן

en: Content goes here
he: התוכן מגיע לכאן

en: Content text or html
he: טקסט תוכן או HTML

en: Countdown
he: ספירה לאחור

en: Current Category / Tag / Taxonomy
he: קטגוריה נוכחית / תג / טקסונומיה

en: Current Color
he: צבע נוכחי

en: Currently viewing archives from %1$s
he: צופה כעת בארכיונים מ- %1$s

en: Custom CSS
he: CSS מותאם אישית

en: Custom Title
he: כותרת מותאמת אישית

en: Custom field Name to be used for description
he: שם שדה מותאם אישית שישמש לתיאור

en: Custom field Name to be used for keywords
he: שם שדה מותאם אישית לשימוש עבור מילות מפתח

en: Custom field Name to be used for title
he: שם שדה מותאם אישית שישמש לכותרת

en: Dashed
he: מקווקו

en: Date
he: תַאֲרִיך

en: Date Format
he: פורמט תאריך

en: Date format
he: פורמט תאריך

en: Default
he: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Default (%s)
he: ברירת מחדל (%s)

en: Default Category
he: קטגוריית ברירת מחדל

en: Default Post Format
he: פורמט פוסט ברירת מחדל

en: Define a character to separate BlogName and Post title
he: הגדר דמות כדי להפריד בין BlogName לבין כותרת הפוסט

en: Delicious
he: טָעִים מְאוֹד

en: Descending
he: יורד

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
he: עוצב על ידי %1$s | מופעל על ידי %2$s

en: Details Font Style
he: פרטים סגנון גופן

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
he: השבת אפשרות זו כדי להסיר סקריפט של Google Maps API מהדף שלך. הערה: מודולים המסתמכים על סקריפט Google Maps API, כגון מפות ומפות ברוחב מלא, עדיין נטענים, אך לא יפעלו אלא אם תוסיף ידנית את סקריפט Google Maps API.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
he: השבת אפשרות זו כדי להסיר את Google Fonts מדפי Divi Builder שלך.

en: Disable top tier dropdown menu links
he: השבת את קישורי התפריט הנפתח של השכבה העליונה

en: Disabled
he: נָכֶה

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: השבתת אפשרות זו תסיר את קוד הגוף למטה מהבלוג שלך. זה מאפשר לך להסיר את הקוד תוך שמירתו לשימוש מאוחר יותר.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: השבתת אפשרות זו תסיר את קוד הכותרת למטה מהבלוג שלך. זה מאפשר לך להסיר את הקוד תוך שמירתו לשימוש מאוחר יותר.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: השבתת אפשרות זו תסיר את הקוד התחתון היחיד למטה מהבלוג שלך. זה מאפשר לך להסיר את הקוד תוך שמירתו לשימוש מאוחר יותר.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: השבתת אפשרות זו תסיר את הקוד העליון היחיד למטה מהבלוג שלך. זה מאפשר לך להסיר את הקוד תוך שמירתו לשימוש מאוחר יותר.

en: Display # of Tweets:
he: הצג מספר ציוצים:

en: Display Featured Posts Only
he: הצג פוסטים מומלצים בלבד

en: Display Home link
he: הצג קישור דף הבית

en: Display Style
he: סגנון תצוגה

en: Display a list of authors.
he: הצג רשימה של מחברים.

en: Display a login form.
he: הצג טופס התחברות.

en: Display ads.
he: מודעות לתצוגה.

en: Display comment date?
he: להציג את תאריך התגובה?

en: Display method
he: שיטת תצוגה

en: Display post categories?
he: להציג קטגוריות פוסטים?

en: Display post count
he: הצג ספירת פוסטים

en: Display post date?
he: להציג את תאריך הפרסום?

en: Display post thumbnail?
he: להציג את התמונה הממוזערת של הפוסט?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
he: הצג את קטע הפוסט או את התוכן המלא. אם תוכן מלא, הוא יקצץ לתג more אם נעשה בו שימוש.

en: Display your follower counts from top social networks
he: הצג את ספירת העוקבים שלך מהרשתות החברתיות המובילות

en: Display your recent tweets.
he: הצג את הציוצים האחרונים שלך.

en: Divi Library
he: ספריית Divi

en: Divider
he: מחיצה

en: Divider Height
he: גובה מחלק

en: Divider Position
he: עמדת מפריד

en: Divider Style
he: סגנון מפריד

en: Divider Weight
he: משקל מחלק

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
he: אל תציג פוסטים שהוצגו במודולים קודמים.

en: Don't Show Author
he: אל תראה מחבר

en: Don't Show Categories
he: אל תראה קטגוריות

en: Don't Show Comment Count
he: אל תראה ספירת תגובות

en: Don't Show Date
he: אל תציג תאריך

en: Don't Show Featured Image
he: אל תציג תמונה מוצגת

en: Don't Show Ratings
he: אל תציג דירוגים

en: Dotted
he: מְנוּקָד

en: Double
he: לְהַכפִּיל

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
he: גרור את הסמן והכתובת תתעדכן אוטומטית. שנה את הזום ורמת הזום תישמר גם כן.

en: Dribbble
he: כדרור

en: Dribbble Profile Url
he: כתובת אתר של פרופיל URL

en: Dropdown Menu Animation
he: הנפשה של תפריט נפתח

en: Dropdown Menu Background Color
he: תפריט נפתח צבע רקע

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
he: תפריט נפתח רחף/צבע קישור פעיל

en: Dropdown Menu Line Color
he: צבע שורת התפריט הנפתח

en: Dropdown Menu Text Color
he: צבע טקסט בתפריט הנפתח

en: Edit Category Layout
he: ערוך פריסת קטגוריה

en: Edit Default Layout
he: ערוך פריסת ברירת מחדל

en: Edit Home Layout
he: ערוך פריסת בית

en: Edit Layout
he: ערוך פריסה

en: Edit Project
he: ערוך פרויקט

en: Edit Skill
he: ערוך מיומנות

en: Effect
he: השפעה

en: Elements
he: אלמנטים

en: Email
he: אימייל

en: Email field cannot be empty.
he: שדה דוא"ל לא יכול להיות ריק.

en: Enable Above Footer - Ad
he: הפעל כותרת תחתונה מעל - מודעה

en: Enable Autoplay
he: הפעל הפעלה אוטומטית

en: Enable Below Header - Ad
he: הפעל מתחת לכותרת - מודעה

en: Enable Boxed Layout
he: אפשר פריסת קופסה

en: Enable Header Ad
he: הפעל מודעת כותרת

en: Enable Responsive Adsense Ad
he: הפעל מודעת AdSense רספונסיבית

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
he: אפשר פוסט בודד - פוסט מעל - מודעה

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
he: אפשר פוסט בודד - מתחת לפוסט - מודעה

en: Enable body code
he: אפשר קוד גוף

en: Enable canonical URL's
he: אפשר URL קנוניות

en: Enable custom description
he: אפשר תיאור מותאם אישית

en: Enable custom keywords
he: הפעל מילות מפתח מותאמות אישית

en: Enable custom title
he: אפשר כותרת מותאמת אישית

en: Enable custom titles
he: אפשר כותרות מותאמות אישית

en: Enable header code
he: אפשר קוד כותרת

en: Enable meta description
he: אפשר מטא תיאור

en: Enable meta descriptions
he: אפשר תיאורי מטא

en: Enable meta keywords
he: אפשר מטא מילות מפתח

en: Enable single bottom code
he: אפשר קוד תחתון יחיד

en: Enable single top code
he: אפשר קוד עליון יחיד

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
he: אפשר אפשרות זו כדי להציג את לחצן חזרה למעלה בזמן הגלילה

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
he: אפשר אפשרות זו כדי לקבל את אפקט הגלילה החלק עם גלגל העכבר

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
he: אפשר אפשרות זו כדי לגרום לקודים קצרים להגיב לגדלי מסך שונים

en: Enabled
he: מופעל

en: Enabled?
he: מופעל?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he: הפעלת אפשרות זו תציג מודעה מעל הכותרת התחתונה. אם מופעל עליך למלא את תמונת הבאנר ואת URL היעד למטה.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he: הפעלת אפשרות זו תציג מודעה מתחת לכותרת. אם מופעל עליך למלא את תמונת הבאנר ואת URL היעד למטה.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he: הפעלת אפשרות זו תציג מודעה בכותרת. אם מופעל עליך למלא את תמונת הבאנר ואת URL היעד למטה.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he: הפעלת אפשרות זו תציג מודעה בתחתית דפי הפוסטים שלך מתחת לתוכן הפוסט היחיד. אם מופעל עליך למלא את תמונת הבאנר ואת URL היעד למטה.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he: הפעלת אפשרות זו תציג מודעה בחלק העליון של דפי הפוסטים שלך מעל תוכן הפוסט היחיד. אם מופעל עליך למלא את תמונת הבאנר ואת URL היעד למטה.

en: Enqueue Google Maps Script
he: עמיד בתור סקריפט Google Maps

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
he: הזן מזהה CSS אופציונלי שישמש עבור מודול זה. ניתן להשתמש במזהה ליצירת סגנון CSS מותאם אישית, או ליצירת קישורים לחלקים מסוימים בדף שלך.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
he: הזן שיעורי CSS אופציונליים לשימוש עבור מודול זה. ניתן להשתמש במחלקת CSS ליצירת עיצוב CSS מותאם אישית. אתה יכול להוסיף מחלקות מרובות, מופרדות ברווח.

en: Enter the App ID
he: הזן את מזהה האפליקציה

en: Enter the App Secret
he: הזן את סוד האפליקציה

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
he: הזן את URL של פרופיל הדריבל שלך.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
he: הזן את URL של פרופיל Facebook שלך.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
he: הזן את URL של פרופיל Google + שלך.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
he: הזן את URL של פרופיל Instagram שלך.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
he: הזן את URL של פרופיל Pinterest שלך.

en: Enter the URL of your RSS feed.
he: הזן את URL של הזנת ה- RSS שלך.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
he: הזן את URL של פרופיל Stumbleupon שלך.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
he: הזן את URL של פרופיל ה-Tumblr שלך.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
he: הזן את URL של פרופיל Twitter שלך.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
he: הזן את URL של פרופיל Youtube שלך.

en: Every 1 Day
he: כל יום 1

en: Every 12 Hours
he: כל 12 שעות

en: Every 3 Days
he: כל 3 ימים

en: Every 3 Hours
he: כל 3 שעות

en: Every 7 Days
he: כל 7 ימים

en: Every Hour
he: כל שעה

en: Exclude
he: אל תכלול

en: Exclude categories from the navigation bar
he: אל תכלול קטגוריות בסרגל הניווט

en: Exclude pages from the navigation bar
he: אל תכלול דפים בסרגל הניווט

en: Extra Category Layout
he: פריסת קטגוריה Extra

en: Extra Customizer Settings
he: הגדרות התאמה אישית Extra

en: Extra Mega Menu
he: תפריט מגה Extra

en: Extra Settings
he: הגדרות Extra

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
he: Extra משתמש בקבצי CSS לא משולבים ולא ממוזערים מכיוון שהקבוע "SCRIPT_DEBUG" ב- wp-config.php הוגדר ל-"true". תוסף אחר יכול לאכוף את Extra להשתמש בקבצי CSS לא משולבים ובלתי ממוינים על ידי סינון מסנן "et_load_unminified_styles" גם כן.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
he: Extra משתמש בקבצי JavaScript לא משולבים ולא ממוזערים מכיוון שהקבוע "SCRIPT_DEBUG" ב- wp-config.php הוגדר ל-"true". תוסף אחר יכול לאכוף את Extra להשתמש בקבצי JavaScript לא משולבים ובלתי ממוינים על ידי סינון מסנן "et_load_unminified_scripts" גם כן.

en: Facebook Profile Url
he: URL פרופיל Facebook

en: Fade In
he: דועך

en: Fade In From Bottom
he: Fade In מלמטה

en: Fade In From Left
he: Fade In משמאל

en: Fade In From Right
he: Fade In מימין

en: Fade In From Top
he: Fade In מלמעלה

en: Favorite
he: אהוב

en: Featured
he: מומלצים

en: Featured Post
he: פוסט מומלץ

en: Featured Posts Slider
he: מחוון פוסטים מומלצים

en: Filter Font Size
he: גודל גופן מסנן

en: Filter Font Style
he: סגנון גופן מסנן

en: Filterable Portfolio
he: תיק ניתן לסינון

en: Find
he: למצוא

en: Fixed Navigation Bar
he: סרגל ניווט קבוע

en: Fixed Navigation Settings
he: הגדרות ניווט קבועות

en: Flip In Horizontally
he: הפוך פנימה אופקית

en: Flip In Vertically
he: הפוך פנימה אנכית

en: Follow @%s
he: עקוב אחר @ %s

en: Follow Font & Icon Size
he: עקוב אחר גודל גופן וסמל

en: Follow Us
he: לעקוב אחרינו

en: Font
he: גוֹפָן

en: Font Style
he: סיגנון גופן

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Footer Credit Font Style
he: סגנון גופן קרדיט תחתונה

en: Footer Credit Text Color
he: קרדיט כותרת תחתונה צבע טקסט

en: Footer Credit Text Size
he: גודל טקסט קרדיט בכותרת תחתונה

en: Footer Elements
he: אלמנטים תחתונה

en: Footer Menu
he: תפריט תחתון

en: Footer Menu Active Link Color
he: תפריט כותרת תחתונה צבע קישור פעיל

en: Footer Menu Font Style
he: תפריט תחתונה סגנון גופן

en: Footer Menu Letter Spacing
he: תפריט תחתונה מרווח בין אותיות

en: Footer Menu Link Color
he: צבע קישור לתפריט תחתונה

en: Footer Menu Text Size
he: תפריט כותרת תחתונה גודל טקסט

en: Footer Settings
he: הגדרות כותרת תחתונה

en: Footer Sidebar
he: סרגל צד תחתון

en: Footer Sidebar Left
he: סרגל צד תחתון משמאל

en: Footer Sidebar Middle
he: כותרת תחתונה סרגל צד אמצעי

en: Footer Sidebar Middle Left
he: כותרת תחתונה סרגל צד אמצע שמאל

en: Footer Sidebar Middle Right
he: סרגל צד תחתון באמצע ימין

en: Footer Sidebar Right
he: סרגל צד תחתון מימין

en: Form submission error, please refresh and try again.
he: שגיאת שליחת טופס, אנא רענן ונסה שוב.

en: Format
he: פוּרמָט

en: Front page displays
he: העמוד הראשון מוצג

en: Fullwidth Slider
he: מחוון ברוחב מלא

en: Gallery
he: גלריה

en: Gallery Format Options
he: אפשרויות פורמט גלריה

en: General
he: כללי

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Global Accent Color
he: צבע מבטא גלובלי

en: Google API Key
he: מפתח Google API

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
he: מפתח Google API. אתה יכול למצוא את כל המידע על איך להשיג אחד כאן: %s

en: Google Fonts subsets
he: קבוצות משנה של Google Fonts

en: Google+
he: Google +

en: Google+ Profile Url
he: URL פרופיל Google +

en: Google+ User Id
he: זיהוי משתמש Google +

en: Groove
he: חָרִיץ

en: Header
he: כּוֹתֶרֶת

en: Header & Navigation Settings
he: הגדרות כותרת וניווט

en: Header Elements Settings
he: הגדרות רכיבי כותרת

en: Header Font Size
he: גודל גופן כותרת

en: Header Font Style
he: סגנון גופן כותרת

en: Header Format Settings
he: הגדרות פורמט כותרת

en: Header Text
he: טקסט כותרת

en: Header Text Color
he: צבע טקסט בכותרת

en: Heading Font
he: גופן כותרת

en: Heading Font Style
he: סגנון גופן כותרת

en: Heading Line Height
he: גובה קו הכותרת

en: Heading Style
he: סגנון כותרת

en: Heading Text Color
he: צבע טקסט כותרת

en: Heading Text Size
he: גודל טקסט של כותרת

en: Help
he: עֶזרָה

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
he: כאן אתה יכול להוסיף CSS מותאם אישית כדי לעקוף או להרחיב סגנונות ברירת מחדל.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
he: כאן אתה יכול לשנות את צבע הדגשה העולמי המשמש בכל דפי האתר שלך.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
he: כאן אתה יכול לשנות איזה תו מפריד בין כותרת הבלוג לבין שם דף האינדקס בעת שימוש בכותרות פוסטים שנוצרו אוטומטית. ערכים נפוצים הם | או -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
he: כאן תוכל לשנות איזו תו מפריד בין כותרת הבלוג לבין שם הפוסט בעת שימוש בכותרות פוסטים שנוצרו אוטומטית. ערכים נפוצים הם | או -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he: כאן תוכל לבחור כיצד הכותרות שלך בדפי אינדקס יופקו. אתה יכול לשנות את הסדר שבו מוצגים שם הבלוג וכותרת האינדקס, או שאתה יכול להסיר את שם הבלוג מהכותרת לחלוטין.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
he: כאן אתה יכול לבחור את ברירת המחדל של סרגל הצד/אזור הווידג'ט עבור דפי WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
he: כאן אתה יכול לבחור את ברירת המחדל של סרגל הצד/אזור הווידג'ט.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
he: כאן אתה יכול לבחור את מיקום ברירת המחדל של סרגל הצד לדפי WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
he: כאן אתה יכול לבחור את מיקום ברירת המחדל של הסרגל הצידי.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
he: כאן תוכל לבחור את תקופת הרענון המשמשת לווידג'ט ספירת העוקבים ברשת החברתית.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
he: כאן תוכל לבחור להציג את סמל הכדרור בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
he: כאן תוכל לבחור להציג את סמל Facebook בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
he: כאן תוכל לבחור להציג את Google Google+ בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
he: כאן תוכל לבחור להציג את סמל Instagram בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
he: כאן תוכל לבחור להציג את סמל Pinterest בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
he: כאן תוכל לבחור להציג את סמל ה- RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
he: כאן אתה יכול לבחור להציג את סמל Stumbleupon בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
he: כאן תוכל לבחור להציג את סמל ה-Tumblr בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
he: כאן תוכל לבחור להציג את סמל Twitter.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
he: כאן תוכל לבחור להציג את סמל Youtube בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
he: כאן תוכל לבחור להסיר קטגוריות מסוימות מתפריט הניווט. כל הקטגוריות המסומנות ב-X לא יופיעו בסרגל הניווט שלך.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
he: כאן תוכל לבחור להסיר דפים מסוימים מתפריט הניווט. כל הדפים המסומנים ב-X לא יופיעו בסרגל הניווט שלך.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
he: כאן אתה יכול לבחור להפוך את הסדר שבו קישורי הקטגוריות שלך מוצגים. ניתן לבחור בין עלייה לירידה.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
he: כאן אתה יכול לבחור להפוך את הסדר שבו קישורי הדפים שלך מוצגים. ניתן לבחור בין עלייה לירידה.

en: Here you can choose to sort your pages links.
he: כאן אתה יכול לבחור למיין את קישורי הדפים שלך.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
he: כאן אתה יכול לבחור אילו פריטים יופיעו בקטע פוסט מידע בדפי ארכיון. זהו האזור, בדרך כלל מתחת לכותרת הפוסט, המציג מידע בסיסי על הפוסט שלך. הפריטים המודגשים המוצגים להלן יופיעו.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
he: כאן אתה יכול לבחור אילו פריטים יופיעו בקטע מידע פוסטים בדפי פוסט בודדים. זהו האזור, בדרך כלל מתחת לכותרת הפוסט, המציג מידע בסיסי על הפוסט שלך. הפריטים המודגשים המוצגים להלן יופיעו.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
he: כאן תוכל לבחור אילו אייקונים/אפשרויות שיתוף להציג. כל האפשרויות המסומנות ב-X לא יופיעו.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
he: כאן תוכל להגדיר אם להציג קישור "קרא עוד" לאחר הקטעים או לא.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכלו לקבוע כמה מוצרי WooCommerce יוצגו בעמוד הארכיון. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מההגדרות > אפשרויות קריאה ב- wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכל לקבוע כמה מאמרים אחרונים יוצגו בדפי הארכיון. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מההגדרות > אפשרויות קריאה ב- wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכל להגדיר כמה מאמרים אחרונים יוצגו בדף הקטגוריה. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מההגדרות > אפשרויות קריאה ב- wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכל לקבוע כמה מאמרים אחרונים יוצגו בדפי תוצאות החיפוש. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מההגדרות > אפשרויות קריאה ב- wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכל להגדיר כמה מאמרים אחרונים יוצגו בדפי התגים. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מההגדרות > אפשרויות קריאה ב- wp-admin.

en: Here you can provide destination url
he: כאן תוכל לספק URL יעד

en: Here you can provide image url
he: כאן אתה יכול לספק URL תמונה

en: Hex Value
he: ערך משושה

en: Hide Author Box
he: הסתר תיבת מחבר

en: Hide Featured Image on Post
he: הסתר תמונה מוצגת בפוסט

en: Hide Logo Image
he: הסתר תמונת לוגו

en: Hide Navigation Until Scroll
he: הסתר ניווט עד לגלילה

en: Hide Post Rating
he: הסתר דירוג פוסטים

en: Hide Project Categories
he: הסתר קטגוריות פרויקט

en: Hide Project Titles
he: הסתר כותרות פרויקטים

en: Hide Related Posts
he: הסתר פוסטים קשורים

en: Hide Title &amp; Meta on Post
he: הסתר כותרת ומטה בפוסט

en: Hide empty categories
he: הסתר קטגוריות ריקות

en: Highest Rated
he: דירוג הגבוה ביותר

en: Home
he: בית

en: Homepage
he: דף הבית

en: Homepage Basic
he: עמוד הבית בסיסי

en: Homepage SEO
he: קידום אתרים בדף הבית

en: Homepage custom title (if enabled)
he: כותרת מותאמת אישית של דף הבית (אם מופעלת)

en: Homepage meta description (if enabled)
he: מטא תיאור של דף הבית (אם מופעל)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
he: מילות מפתח מטא של דף הבית (אם מופעלות)

en: Hover Overlay Color
he: צבע שכבת רחף

en: Hover Overlay Icon Color
he: צבע סמל שכבת רחף

en: Hover Overlay Icon Picker
he: בורר סמלים של שכבת-על

en: Hover/Active Link Color
he: צבע ריחוף/קישור פעיל

en: Icon
he: סמל

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
he: אם כותרות מותאמות אישית מושבתות, בחר בשיטת יצירה אוטומטית

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he: אם אינך משתמש בכותרות של פוסטים ב-cutsom, עדיין תוכל לשלוט באופן שבו הכותרות שלך נוצרות. כאן אתה יכול לבחור באיזה סדר תרצה שכותרת הפוסט ושם הבלוג שלך יוצגו, או שאתה יכול להסיר את שם הבלוג מהכותרת לחלוטין.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he: אם אינך משתמש בכותרות של פוסטים של cutsom, עדיין תוכל לשלוט באופן שבו הכותרות שלך נוצרות. כאן אתה יכול לבחור באיזה סדר תרצה שכותרת הפוסט ושם הבלוג שלך יוצגו, או שאתה יכול להסיר את שם הבלוג מהכותרת לחלוטין.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
he: אם הפעלת כותרות מותאמות אישית תוכל להוסיף את הכותרת המותאמת אישית שלך כאן. כל מה שתקלידו כאן ימוקם בין התגיות < title >< /title > ב-header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
he: אם הפעלת תיאורי מטא, תוכל להוסיף את התיאור המותאם אישית שלך כאן.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
he: אם הפעלת מילות מפתח מטא, תוכל להוסיף כאן את מילות המפתח המותאמות אישית שלך. יש להפריד בין מילות המפתח באמצעות תרדמת. לדוגמה: וורדפרס, ערכות נושא, תבניות, אלגנטי

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
he: אם תרצה שקטגוריות יוצגו בסרגל הניווט שלך שאין בהן פוסטים, השבת את האפשרות הזו. כברירת מחדל, קטגוריות ריקות מוסתרות

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
he: אם תרצה להוסיף מטא תיאור לפוסט שלך תוכל לעשות זאת באמצעות שדות מותאמים אישית. יש להפעיל אפשרות זו כדי שתיאורים יוצגו בדפי פוסטים. אתה יכול להוסיף את המטא תיאור שלך באמצעות שדות מותאמים אישית המבוססים על שם השדה המותאם אישית שאתה מגדיר למטה.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
he: אם תרצה להוסיף מילות מפתח מטא לפוסט שלך תוכל לעשות זאת באמצעות שדות מותאמים אישית. יש להפעיל אפשרות זו כדי שמילות מפתח יוצגו בדפי פוסטים. אתה יכול להוסיף את מילות המטא שלך באמצעות שדות מותאמים אישית המבוססים על שם השדה המותאם אישית שאתה מגדיר למטה.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
he: אם תרצה להסיר את התפריטים הנפתחים מסרגל הניווט בקטגוריות השבת את התכונה הזו.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
he: אם ברצונך להסיר את התפריטים הנפתחים מסרגל הניווט בדפים השבת את התכונה הזו.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
he: אם תרצה להשתמש בתמונת favicon מותאמת אישית משלך, לחץ על כפתור העלה תמונה.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
he: אם תרצה להשתמש בתמונת לוגו מותאמת אישית משלך, לחץ על כפתור העלה תמונה.

en: Ignore Displayed Posts
he: התעלם מהפוסטים המוצגים

en: Image
he: תמונה

en: Image Alt Text
he: טקסט חלופי של תמונה

en: Image Alt Text:
he: טקסט חלופי של תמונה:

en: Image Height
he: גובה התמונה

en: Image URL
he: URL של התמונה

en: Image Url
he: URL תמונה

en: Image Url:
he: URL תמונה:

en: Image Width
he: רוחב תמונה

en: Image doesn't exist
he: תמונה לא קיימת

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
he: במקרים מסוימים משתמשים ירצו ליצור קטגוריות אב או קישורים כמצייני מיקום כדי להחזיק רשימה של קישורים או קטגוריות צאצא. במקרה זה לא רצוי שקישורי האב יובילו לשום מקום, אלא ישרתו רק תפקיד ארגוני. הפעלת אפשרות זו תסיר את הקישורים מכל דפי האב/קטגוריות, כך שהם לא יובילו לשום מקום בעת לחיצה.

en: Inactive Footer Sidebar
he: סרגל צד של כותרת תחתונה לא פעילה

en: Inactive Tab Background Color
he: צבע רקע לשונית לא פעילה

en: Index Page SEO
he: קידום אתרים בדף אינדקס

en: Input Field Padding
he: ריפוד שדה קלט

en: Input Font Size
he: גודל גופן קלט

en: Input Font Style
he: סגנון גופן קלט

en: Input adsense code
he: הזן קוד אדסנס

en: Input advertisement destination url
he: הזן URL יעד של פרסומת

en: Input advertisement image
he: קלט תמונת פרסומת

en: Inset
he: הַבלָעָה

en: Instagram Profile Url
he: URL האתר של פרופיל Instagram

en: Invalid post
he: פוסט לא חוקי

en: Italic
he: נטוי

en: Join Now
he: הצטרף עכשיו

en: Latest
he: הכי מאוחר

en: Layout
he: מַעֲרָך

en: Layout Settings
he: הגדרות פריסה

en: Layout Usage
he: שימוש בפריסה

en: Leave a Reply to %s
he: השאירו תגובה ל- %s

en: Leave a reply
he: השאר תגובה

en: Left
he: שמאלה

en: Left to Right
he: משמאל לימין

en: Left/Right
he: שמאל/ימין

en: Left/Right or Centered?
he: שמאל/ימין או ממורכז?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
he: יש להגביל את אורך הכותרת כדי למנוע גובה כיתוב לא הולם בעמודה צרה

en: Letter Spacing
he: ריווח אותיות

en: Limit
he: לְהַגבִּיל

en: Link
he: קישור

en: Link Format Options
he: אפשרויות פורמט קישור

en: Link Title
he: כותרת הקישור

en: Link URL
he: URL של קישור

en: Link Url:
he: URL קישור:

en: Link text
he: טקסט קישור

en: List Meta
he: רשימת מטא

en: List Title
he: כותרת הרשימה

en: Loading
he: טוען

en: Loading...
he: טוען...

en: Login
he: התחברות

en: Logo
he: סֵמֶל

en: Logo Height
he: גובה לוגו

en: Logout
he: להתנתק

en: Lost my Password
he: איבדתי את הסיסמה שלי

en: Magazine Homepage
he: דף הבית של המגזין

en: Main Body
he: גוף עיקרי

en: Main Meta
he: מטא ראשי

en: Main Post Area
he: אזור עמוד ראשי

en: Main Post Entry
he: ערך פוסט ראשי

en: Main Post Excerpt
he: קטע הפוסט הראשי

en: Main Post Meta
he: מטא של פוסט ראשי

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
he: סמלי מטא של פוסט ראשי (דירוג והערה)

en: Main Post Overlay
he: שכבת-על של פוסט ראשי

en: Main Post Overlay Icon
he: סמל שכבת-על של פוסט ראשי

en: Main Post Title
he: כותרת הפוסט הראשי

en: Main Sidebar
he: סרגל צד ראשי

en: Main Title
he: כותרת ראשית

en: Make Fullwidth
he: צור רוחב מלא

en: Map
he: מַפָּה

en: Map Format Options
he: אפשרויות פורמט מפה

en: Map Pin Address
he: כתובת סיכת מפה

en: Masonry
he: בַּנָאוּת

en: Masonry Blog Category
he: קטגוריית בלוג בנייה

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
he: קטגוריית בלוג בנייה עם פוסטים מומלצים

en: Masonry Blog Homepage
he: דף הבית של בלוג בנייה

en: Max Width
he: רוחב מקסימלי

en: Max. Title Characters
he: מקסימום דמויות כותרת

en: Maximum 200
he: מקסימום 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
he: מגה תפריט 2 רשימה מומלצת ואחרונה

en: Mega Menu 3 Featured
he: מגה תפריט 3 מוצג

en: Mega Menu List
he: רשימת מגה תפריטים

en: Menu Height
he: גובה התפריט

en: Message
he: הוֹדָעָה

en: Meta
he: מטא

en: Meta Font Size
he: גודל גופן מטה

en: Meta Font Style
he: מטא פונט סטייל

en: Minify And Combine CSS Files
he: צמצם ושלב קובצי CSS

en: Minify And Combine Javascript Files
he: צמצם ושלב קובצי Javascript

en: Module Customizer
he: התאמה אישית של מודול

en: Module Head
he: ראש מודול

en: Module Header
he: כותרת מודול

en: Module Subheader
he: כותרת משנה של מודול

en: Most Popular
he: הכי פופולארי

en: Most Recent
he: הכי עדכני

en: Name
he: שֵׁם

en: Name Font Style
he: סגנון גופן שם

en: Name displayed internally in builder for this ad
he: השם מוצג פנימי ב-Builder עבור מודעה זו

en: Name field cannot be empty.
he: שדה השם לא יכול להיות ריק.

en: Nav Arrow Background Color
he: צבע רקע חץ נאו

en: Nav Arrow Color
he: צבע חץ נאו

en: Nav Icon
he: סמל Nav

en: Nav Icon Hover
he: רחף סמל Nav

en: Navigation
he: ניווט

en: New Category Layout
he: פריסת קטגוריה חדשה

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
he: הודעה חדשה מאת %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
he: פרוייקט חדש

en: New Skill Name
he: שם מיומנות חדשה

en: New Tab
he: כרטיסייה חדשה

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: תגובות חדשות יותר <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
he: הַבָּא

en: Next &raquo;
he: הבא »

en: Next Tab
he: הכרטיסייה הבאה

en: No
he: לא

en: No Animation
he: אין אנימציה

en: No Mega Menu
he: אין מגה תפריט

en: No Sidebar
he: אין סרגל צד

en: No Skills Found
he: לא נמצאו מיומנויות

en: No Video Found
he: לא נמצא סרטון

en: No available options.
he: אין אפשרויות זמינות.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
he: אין סרגל צד, תצוגת עמודה אחת עם תיבת פרטי פרויקט מתחת לתוכן

en: Nothing found
he: שום דבר לא נמצא

en: Nothing found in Trash
he: לא נמצא שום דבר באשפה

en: Number Counter
he: מונה מספרים

en: Number Font Size
he: גודל גופן מספר

en: Number Font Style
he: סגנון גופן מספר

en: Number of Posts displayed on Archive pages
he: מספר הפוסטים המוצגים בדפי ארכיון

en: Number of Posts displayed on Category page
he: מספר הפוסטים המוצגים בדף הקטגוריה

en: Number of Posts displayed on Search pages
he: מספר הפוסטים המוצגים בדפי חיפוש

en: Number of Posts displayed on Tag pages
he: מספר הפוסטים המוצגים בדפי התגים

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
he: מספר המוצרים המוצגים בדפי ארכיון WooCommerce

en: Number of comments to show:
he: מספר ההערות להצגה:

en: Number of dropdown tiers shown
he: מספר השכבות הנפתחות המוצגות

en: Number of posts to show:
he: מספר הפוסטים להצגה:

en: OR
he: אוֹ

en: Only display featured posts.
he: הצג רק פוסטים נבחרים.

en: Open Project URL in new window
he: פתח את URL של הפרויקט בחלון חדש

en: Open link in new window
he: תפתח קישור בחלון חדש

en: Options
he: אפשרויות

en: Order Category Links by Ascending/Descending
he: סדר קישורי קטגוריה לפי עולה/יורד

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
he: הזמנת קישורים לדפים לפי עולה/יורד

en: Our Authors
he: המחברים שלנו

en: Outset
he: רֵאשִׁית

en: Overlay
he: כיסוי

en: PASSWORD
he: סיסמה

en: Padding
he: ריפוד

en: Page IDs, separated by commas.
he: מזהי דפים, מופרדים בפסיקים.

en: Page Name
he: שם עמוד

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Pages
he: דפים

en: Pages:
he: דפים:

en: Pagination
he: דִפּוּף

en: Pagination Active Background Color
he: עימוד צבע רקע פעיל

en: Pagination Active Color
he: עימוד צבע פעיל

en: Pagination Background
he: רקע עימוד

en: Pagination Background Color
he: צבע רקע עימוד

en: Pagination Color
he: צבע עימוד

en: Pagination Item
he: פריט עימוד

en: Pagination Item Active
he: פריט עימוד פעיל

en: Parent Skill
he: מיומנות הורים

en: Parent Skill:
he: מיומנות הורים:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
he: הדבק כאן URL של תמונה, אם בחרת בסוג המחוון "תמונות".

en: Percent Font Size
he: אחוז גודל גופן

en: Percent Font Style
he: סגנון גופן באחוזים

en: Person
he: אדם

en: Picassa
he: פיקאסה

en: Pinterest Profile Url
he: URL של פרופיל Pinterest

en: Place your adsense code here.
he: הצב את קוד האדסנס שלך כאן.

en: Please enter a valid email address.
he: אנא הזן כתובת דוא"ל תקנית.

en: Popular
he: פופולרי

en: Popular Skills
he: מיומנויות פופולריות

en: Portfolio Page Template Options
he: אפשרויות תבנית דף תיק עבודות

en: Portrait Border Radius
he: רדיוס גבול דיוקן

en: Post
he: הודעה

en: Post Background Color
he: צבע רקע לפוסט

en: Post Caption
he: כיתוב פוסט

en: Post Comment
he: פרסם תגובה

en: Post Entry
he: פוסט ערך

en: Post Excerpt
he: קטע פוסט

en: Post Featured Image
he: פרסם תמונה מוצגת

en: Post Format Audio Player
he: נגן אודיו בפורמט פוסט

en: Post Format Audio Wrapper
he: עטיפת אודיו בפורמט פוסט

en: Post Format Gallery Nav
he: פוסט פורמט גלריה Nav

en: Post Format Gallery Nav Hover
he: גלריית פורמטים של פוסטים

en: Post Format Gallery Nav Icon
he: סמל ניווט של גלריית פורמטים

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
he: גלריית פורמט פוסטים רחף על סמל ניווט

en: Post Format Icon
he: סמל פורמט פוסט

en: Post Format Icon Background Color
he: סמל פורמט פוסט צבע רקע

en: Post Format Link Background
he: רקע קישור לפורמט פוסט

en: Post Format Quote Background
he: רקע ציטוט בפורמט פוסט

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
he: סמלי מטא פוסטים (דירוג והערה)

en: Post Overlay
he: שכבת-על לפוסט

en: Post Overlay Icon
he: סמל שכבת-על לפוסט

en: Post Read More
he: פוסט קרא עוד

en: Post Read More Icon
he: סמל פוסט קרא עוד

en: Post Review Score Bar
he: סרגל ניקוד פוסט ביקורת

en: Post Title
he: כותרת הפוסט

en: Post Title Font Size
he: גודל גופן של כותרת הפוסט

en: Post Title Font Style
he: סגנון גופן של כותרת הפוסט

en: Post info section
he: מדור מידע על פוסטים

en: Post not found
he: הפוסט לא נמצא

en: Posted by %s
he: פורסם על ידי %s

en: Posts
he: פוסטים

en: Posts By: %s
he: הודעות מאת: %s

en: Posts Carousel
he: קרוסלת פוסטים

en: Posts Limit
he: הגבלת הודעות

en: Posts List Area
he: אזור רשימת הודעות

en: Posts List Entry
he: ערך רשימת הודעות

en: Posts List Meta
he: רשימת פוסטים מטא

en: Posts List Meta Icon
he: רשימת פוסטים מטא אייקון

en: Posts List Thumbnail
he: תמונה ממוזערת של רשימת פוסטים

en: Posts List Title
he: כותרת רשימת הפוסטים

en: Posts Per Page
he: פוסטים לכל עמוד

en: Posts by %s
he: פוסטים מאת %s

en: Previous
he: קודם

en: Previous Tab
he: הכרטיסייה הקודמת

en: Price Font Size
he: מחיר גודל גופן

en: Price Font Style
he: מחיר גופן סגנון

en: Pricing Table
he: טבלת תמחור

en: Primary Heading
he: כותרת ראשית

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
he: כותרת ראשית: שם קטגוריה, כותרת משנה: מסנן

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
he: כותרת ראשית: מסנן, כותרת משנה: שם הקטגוריה

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Primary Menu Bar Settings
he: הגדרות שורת התפריט הראשית

en: Print
he: הדפס

en: Product Name Font Size
he: שם המוצר גודל גופן

en: Product Name Font Style
he: שם המוצר סגנון גופן

en: Project Categories
he: קטגוריות הפרויקט

en: Project Description:
he: תיאור פרויקט:

en: Project Details
he: פרטי הפרויקט

en: Project Details Location
he: פרטי הפרויקט מיקום

en: Project Details Title
he: כותרת פרטי הפרויקט

en: Project Details box as sidebar
he: תיבת פרטי הפרויקט כסרגל צד

en: Project Details:
he: פרטי הפרויקט:

en: Project Gallery
he: גלריית פרויקטים

en: Project Sidebar
he: סרגל הצד של הפרויקט

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
he: כישורי פרויקט

en: Project Skills
he: כישורי פרויקט

en: Project URL
he: URL הפרויקט

en: Project URL Text
he: טקסט URL של פרויקט

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
he: מיומנות פרויקט

en: Quote
he: ציטוט

en: Quote Attribution
he: ייחוס ציטוט

en: Quote Format Options
he: אפשרויות פורמט ציטוט

en: Quote Text
he: טקסט ציטוט

en: RSS Icon Url
he: URL סמל RSS

en: Rate:
he: ציון:

en: Rating (%):
he: דירוג (%):

en: Rating: %0.2f
he: דירוג: %0.2f

en: Ratings
he: דירוגים

en: Re-Authorize
he: הרשאה מחדש

en: Read Extra Documentation
he: קרא תיעוד Extra

en: Read More
he: קרא עוד

en: Read More Button
he: לחצן קרא עוד

en: Recent
he: לאחרונה

en: Recent Comments
he: תגובות אחרונות

en: Recent Posts
he: הודעות האחרונות

en: Recent Reviews
he: ביקורות אחרונות

en: Recent Tweets
he: ציוצים אחרונים

en: Recent Videos
he: סרטונים אחרונים

en: Related Posts
he: פוסטים קשורים

en: Remove Drop Shadow
he: הסר צל

en: Remove Vertical Divider
he: הסר את המפריד האנכי

en: Reply
he: תשובה

en: Reset
he: אִתחוּל

en: Reset to Defaults
he: אפס לברירות מחדל

en: Responsive shortcodes
he: קודים קצרים רספונסיביים

en: Retweet
he: ציוץ מחדש

en: Review
he: סקירה

en: Review Box Contents
he: סקור את תוכן התיבה

en: Review Box Title
he: סקירת כותרת התיבה

en: Ridge
he: רֶכֶס

en: Right
he: ימין

en: Right to Left
he: מימין לשמאל

en: Role Editor
he: עורך תפקיד

en: Sale Badge Font Size
he: גודל גופן תג מכירה

en: Sale Badge Font Style
he: סגנון גופן תג מכירה

en: Sale Price Font Size
he: מחיר מבצע גודל גופן

en: Sale Price Font Style
he: מחיר מבצע סגנון גופן

en: Sample Post Title
he: כותרת פוסט לדוגמה

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Scale In From Center
he: קנה מידה מהמרכז

en: Scale In From Left
he: קנה מידה משמאל

en: Scale In From Right
he: קנה מידה מימין

en: Score %1$d%%
he: ציון %1$d %%

en: Score: %1$s
he: ציון: %1$s

en: Search & Cart Font
he: גופן חיפוש ועגלה

en: Search & Cart Font Style
he: סגנון גופן חיפוש ועגלה

en: Search Layouts
he: חיפוש פריסות

en: Search Project Skills
he: חיפוש כישורי פרויקט

en: Search Projects
he: חיפוש פרויקטים

en: Search Results for: %s
he: תוצאות חיפוש עבור: %s

en: Search results for "%s"
he: תוצאות חיפוש עבור " %s "

en: Search, Cart, & Icon Background Color
he: צבע רקע חיפוש, עגלה וסמל

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
he: מרווח אותיות חיפוש, עגלה וסמלים

en: Search, Cart, & Icon Text Color
he: צבע טקסט חיפוש, עגלה וסמל

en: Search, Cart, & Icon Text Size
he: גודל טקסט של חיפוש, עגלה וסמל

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Secondary Menu Bar Settings
he: הגדרות שורת תפריטים משנית

en: Select
he: בחר

en: Select Animation Effect
he: בחר אפקט אנימציה

en: Select Page
he: בחר עמוד

en: Select Slider Type here
he: בחר סוג המחוון כאן

en: Select between expanded and closed state
he: בחר בין מצב מורחב לסגור

en: Select yes if the link should be opened in a new window
he: בחר כן אם יש לפתוח את הקישור בחלון חדש

en: Send
he: לִשְׁלוֹחַ

en: Send Email to
he: שלח אימייל אל

en: Separate Skills with Commas
he: הפרד מיומנויות עם פסיקים

en: Set as Image
he: הגדר כתמונה

en: Share "%s" via %s
he: שתף את " %s " דרך %s

en: Share:
he: לַחֲלוֹק:

en: Sharing Icons to Display
he: שיתוף אייקונים לתצוגה

en: Shop
he: לִקְנוֹת

en: Short description
he: תיאור קצר

en: Shortcodes
he: קודים קצרים

en: Show Author
he: הצג מחבר

en: Show Author Box
he: הצג תיבת מחבר

en: Show Categories
he: הצג קטגוריות

en: Show Comment Count
he: הצג ספירת תגובות

en: Show Comments
he: הצג תגובות

en: Show Date
he: הצג תאריך

en: Show Divider
he: הצג מפריד

en: Show Dribbble Icon
he: הצג את סמל הכדרור

en: Show Excerpt
he: הצג קטע

en: Show Facebook Icon
he: הצג את סמל Facebook

en: Show Featured Image
he: הצג תמונה מומלצת

en: Show Full Content
he: הצג תוכן מלא

en: Show Google+ Icon
he: הצג את סמל Google +

en: Show Instagram Icon
he: הצג את סמל Instagram

en: Show Pagination
he: הצג עימוד

en: Show Pinterest Icon
he: הצג את סמל Pinterest

en: Show Post Count
he: הצג ספירת פוסטים

en: Show Posts Count
he: הצג ספירת פוסטים

en: Show RSS Icon
he: הצג סמל RSS

en: Show Rating
he: הצג דירוג

en: Show Ratings
he: הצג דירוגים

en: Show Read More Button
he: הצג את לחצן קרא עוד

en: Show Related Posts
he: הצג פוסטים קשורים

en: Show Search Bar
he: הצג את שורת החיפוש

en: Show Social Icons
he: הצג סמלים חברתיים

en: Show Stumbleupon Icon
he: הצג את סמל Stumbleupon

en: Show Top Border?
he: להראות גבול עליון?

en: Show Trending Bar
he: הצג את סרגל המגמות

en: Show Tumblr Icon
he: הצג את סמל Tumblr

en: Show Twitter Icon
he: הצג את סמל Twitter

en: Show WooCommerce Cart
he: הצג את עגלת WooCommerce

en: Show Youtube Icon
he: הצג את סמל Youtube

en: Show author box
he: הצג תיבת מחבר

en: Show comments on pages
he: הצג הערות בדפים

en: Show comments on posts
he: הצג תגובות על פוסטים

en: Show dropdown menus
he: הצג תפריטים נפתחים

en: Show related posts
he: הצג פוסטים קשורים

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: Sidebar Location
he: מיקום סרגל הצד

en: Sidebar Width
he: רוחב סרגל הצד

en: Sidebar location
he: מיקום סרגל הצד

en: Sidebar, Project Details box below content
he: סרגל צד, תיבת פרטי פרויקט מתחת לתוכן

en: Sidebar/Widget Area
he: סרגל צד/אזור ווידג'ט

en: Single Page Layout
he: פריסת עמוד בודד

en: Single Post Layout
he: פריסת פוסט בודד

en: Single Post Page SEO
he: קידום אתרים בעמוד פוסט בודד

en: Sitemap Page Template Options
he: אפשרויות תבנית דף מפת אתר

en: Sitemap Sections Display
he: תצוגת קטעי Sitemap

en: Sizing
he: גודל

en: Skills:
he: מיומנויות:

en: Slide In Horizontally
he: החלק פנימה אופקית

en: Slide In Vertically
he: החלק פנימה אנכית

en: Slider
he: המחוון

en: Slider Type
he: סוג המחוון

en: Smooth Scrolling
he: גלילה חלקה

en: Social Follow
he: מעקב חברתי

en: Social Icons Color
he: צבע סמלים חברתיים

en: Social Icons Size
he: גודל סמלים חברתיים

en: Social Media Links
he: קישורי מדיה חברתית

en: Social Media Networks
he: רשתות מדיה חברתית

en: Social Network Follower Count Refresh
he: רענון ספירת עוקבים ברשת חברתית

en: Social Network Icon Size
he: גודל סמל רשת חברתית

en: Solid
he: מוצק

en: Sorry, No Posts Found
he: סליחה, לא נמצאו פוסטים

en: Sorry, no posts found.
he: סליחה, לא נמצאו פוסטים.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
he: מיין קטגוריות קישורים לפי שם/מזהה/שבלול/ספירה/קבוצת מונחים

en: Sort Method
he: שיטת מיון

en: Sort Order
he: סדר המיון

en: Sort Pages Links
he: מיין דפים קישורים

en: Standard
he: תֶקֶן

en: Standard Blog Category
he: קטגוריית בלוג רגילה

en: Standard Blog Category With Featured Posts
he: קטגוריית בלוג רגילה עם פוסטים מומלצים

en: Standard Blog Homepage
he: דף הבית הרגיל של הבלוג

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
he: סגנון סטנדרטי או בנייה עבור דפי ארכיון

en: Star
he: כוכב

en: Start on New Line
he: התחל בקו חדש

en: Start on New Line?
he: להתחיל בקו חדש?

en: Start the ad's output on a new line?
he: האם להתחיל את הפלט של המודעה בשורה חדשה?

en: State
he: מדינה

en: Status
he: סטָטוּס

en: Stumbleupon
he: להיתקל

en: Stumbleupon Profile Url
he: URL האתר של פרופיל Stumbleupon

en: Sub Heading
he: כותרת משנה

en: Subheader
he: כותרת משנה

en: Subheader Font Size
he: גודל גופן של כותרת משנה

en: Subheader Font Style
he: סגנון גופן של כותרת משנה

en: Subject
he: נושא

en: Subscribe
he: הירשם

en: Summary
he: סיכום

en: Summary Title
he: כותרת סיכום

en: TRENDING:
he: מגמה:

en: Tab
he: כרטיסייה

en: Tab Content
he: תוכן לשונית

en: Tab Item
he: פריט בכרטיסייה

en: Tab Item Active
he: פריט כרטיסייה פעיל

en: Tab Item Hover
he: רחף פריט בכרטיסייה

en: Tab Settings
he: הגדרות כרטיסיות

en: Tab Text
he: טקסט לשונית

en: Tabbed Posts
he: פוסטים עם כרטיסיות

en: Tabs
he: כרטיסיות

en: Tabs Background
he: רקע כרטיסיות

en: Tags
he: תגים

en: Testimonial
he: תְעוּדַת הוֹקָרָה

en: Text
he: טֶקסט

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: Text Size
he: גודל טקסט

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
he: טקסט עבור הכותרת של המודול. השאר ריק ללא כותרת עבור המודול.

en: Thanks for contacting us.
he: תודה שפנית אלינו.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
he: ה-HTML של המודעה, אם לא משתמשים בכתובת ה- URL של התמונה ובקישור שלמעלה.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
he: תכונת המפה משתמשת Google Maps API ודורשת מפתח Google API חוקי כדי לתפקד. לפני השימוש בתכונת המפה, אנא ודא שהוספת את מפתח ה-API שלך בחלונית 'אפשרויות עיצוב Extra '. למידע נוסף על יצירת מפתח Google API שלך <a href="%1$s" target="_blank">כאן</a>.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
he: מודול המפות משתמש Google Maps API ודורש מפתח Google API חוקי כדי לתפקד. לפני השימוש במודול המפה, אנא ודא שהוספת את מפתח ה-API שלך כאן. למידע נוסף על יצירת מפתח Google API שלך <a target="_blank" href="%1$s">כאן</a>.

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
he: כתובת ה- URL של הסרטון מספק וידאו <a href="%s" target="_blank">ספק וידאו oEmbed נתמך</a>, או כתובת ה- URL של כל סרטון. לחץ על "הוסף URL של וידאו" כדי להוסיף עוד סוגי קבצים. (.mov, .mp4, .webm, .ogv וכו')

en: The color used for this category throughout the site.
he: הצבע המשמש לקטגוריה זו ברחבי האתר.

en: The color used for this user throughout the site.
he: הצבע המשמש עבור משתמש זה ברחבי האתר.

en: The format for the date display in PHP date() format
he: הפורמט של תצוגת התאריך בפורמט PHP date()

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
he: השם של דף הפייסבוק שלך, לא URL המלאה. אם URL שלך בפייסבוק היא: " http://www.facebook.com/elegantthemes ", אז שם הדף שלך הוא: "elegantthemes"

en: The number of posts shown per page.
he: מספר הפוסטים המוצגים בכל עמוד.

en: The number of posts shown.
he: מספר הפוסטים המוצגים.

en: The primary heading.
he: הכותרת הראשית.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
he: המהירות, בשניות, שבה הוא יסתובב אוטומטית לשקופית הבאה.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
he: המהירות, בשניות, שבה המחוון יסתובב אוטומטית לשקופית הבאה. השאר ריק כדי להשבית את ההפעלה האוטומטית.

en: The sub heading.
he: כותרת המשנה.

en: Theme Customizer
he: התאמה אישית של נושאים

en: Theme Options
he: אפשרויות ערכת נושא

en: There was a problem, please try again.
he: הייתה בעיה, אנא נסה שוב.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
he: זה שולט בכיוון ברירת המחדל של האנימציה בטעינה עצלה.

en: This is an optional title to display for this module.
he: זוהי כותרת אופציונלית להצגה עבור מודול זה.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
he: אפשרות זו מאפשרת לך לשנות את אופן הצגת התאריכים שלך. למידע נוסף, עיין בקודקס של WordPress כאן: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>עיצוב תאריך ושעה</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
he: אפשרות זו מאפשרת לך לשלוט בכמה שכבות יש לתפריט הנפתח של הדפים שלך בתפריט הראשי של ערכת הנושא שנוצרה כברירת מחדל. הגדלת המספר מאפשרת להציג פריטי תפריט נוספים. הגדרה זו אינה ישימה אם אתה משתמש בתפריט מותאם אישית ולא בתפריט הראשי שנוצר ברירת המחדל של ערכת הנושא.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
he: אפשרות זו מאפשרת לך לשלוט בכמה קטעים יש לתפריט הנפתח של הדפים שלך. הגדלת המספר מאפשרת להציג פריטי תפריט נוספים.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
he: הפוסט הזה מוגן בסיסמה. הזן את הסיסמה כדי לצפות בתגובות.

en: This will add a border to the top side of the module.
he: זה יוסיף גבול לצד העליון של המודול.

en: This will be used as the border color for this module.
he: זה ישמש כצבע הגבול עבור מודול זה.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
he: זה ישמש כצבע הטקסט עבור טקסט הכותרת של המודול.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
he: זה ישנה את התווית של המודול בבונה לזיהוי קל.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
he: פעולה זו תאפשר Google Fonts עבור שפות שאינן אנגלית.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
he: זה יאפשר שימוש בקטעים בפוסטים או בדפים.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
he: פעולה זו תחזיר את כל ההגדרות לאורך דף האפשרויות לערכי ברירת המחדל שלהן. <strong>האם אתה בטוח שאתה רוצה לעשות זאת?</strong>

en: Title
he: כותרת

en: Title Font Size
he: גודל גופן כותרת

en: Title Font Style
he: סגנון גופן כותרת

en: Title:
he: כותרת:

en: Toggle
he: לְמַתֵג

en: Toggle Icon Size
he: החלף את גודל הסמל

en: Toggle Padding
he: החלף ריפוד

en: Top
he: חלק עליון

en: Top & Bottom Padding
he: ריפוד עליון ותחתון

en: Top Rated
he: מדורג גבוה

en: Top to Bottom
he: מלמעלה למטה

en: Trending Font
he: גופן מגמתי

en: Trending Font Style
he: סגנון גופן מגמתי

en: Trending Label Text Color
he: צבע טקסט תווית פופולרי

en: Trending Text Size
he: גודל טקסט פופולרי

en: Trending Title Text Color
he: צבע טקסט כותרת פופולרי

en: Tumblr
he: טאמבלר

en: Tumblr Profile Url
he: URL של פרופיל Tumblr

en: Turn pagination on or off.
he: הפעל או כבה את העימוד.

en: Turn the autoplay feature on or off.
he: הפעל או כבה את תכונת ההפעלה האוטומטית.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
he: הפעל או כבה את הצגת התאריך של כל פוסט.

en: Turn the display of each post's author on or off.
he: הפעל או כבה את התצוגה של מחבר כל פוסט.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
he: הפעל או כבה את הצגת הקטגוריות של כל פוסט.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
he: הפעל או כבה את הצגת ההערות של כל פוסט.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
he: הפעל או כבה את הצגת ספירת התגובות של כל פוסט.

en: Turn the display of each post's date on or off.
he: הפעל או כבה את תצוגת התאריך של כל פוסט.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
he: הפעל או כבה את התצוגה של התמונה המוצגת של כל פוסט.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
he: הפעל או כבה את הצגת הדירוג של כל פוסט.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
he: הפעל או כבה את הצגת כוכבי הדירוג של כל פוסט.

en: Tweet
he: צִיוּץ

en: Twitter Profile Url
he: URL פרופיל Twitter

en: Type
he: סוּג

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
he: הקלד כתובת ולחץ על מצא כדי למקם סמן בכתובת זו.

en: Type of the box
he: סוג הקופסה

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: Typography Settings
he: הגדרות טיפוגרפיה

en: URL of the ad image.
he: URL של תמונת המודעה.

en: URL the ad's image links to.
he: URL שהתמונה של המודעה מתקשרת אליה.

en: USERNAME
he: שם משתמש

en: Underline
he: לָשִׂים דָגֵשׁ

en: Update Skill
he: עדכון מיומנות

en: Upload
he: העלה

en: Upload A Video File
he: העלה קובץ וידאו

en: Upload an Image
he: העלה תמונה

en: Uppercase
he: אותיות רישיות

en: Use Google Fonts
he: השתמש Google Fonts

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
he: השתמש כברירת מחדל עבור כל קטגוריה שאין לה ערכת פריסה ספציפית.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
he: השתמש בקובץ CSS משולב וממוזער כדי להאיץ את טעינת הדפים באתר שלך.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
he: השתמש בקובץ JavaScript משולב וממוזער כדי להאיץ את טעינת הדפים באתר שלך.

en: Use excerpts when defined
he: השתמש בקטעים כאשר הם מוגדרים

en: Use resizing
he: השתמש בשינוי גודל

en: Use this layout as the default layout?
he: האם להשתמש בפריסה זו כפריסת ברירת המחדל?

en: Use this layout as the home layout?
he: האם להשתמש בפריסה זו בתור פריסת הבית?

en: Use this layout on the categories selected above.
he: השתמש בפריסה זו בקטגוריות שנבחרו לעיל.

en: Used for icon button type
he: משמש עבור סוג לחצן סמל

en: User Name
he: שם משתמש

en: Username
he: שם משתמש

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Vertically Centered
he: ממורכז אנכית

en: Video
he: וִידֵאוֹ

en: Video Format Options
he: אפשרויות פורמט וידאו

en: Video URL
he: URL הסרטון

en: View Category Layout
he: הצג פריסת קטגוריה

en: View Project
he: צפה בפרויקט

en: View The Project
he: צפה בפרויקט

en: View all posts by %s
he: הצג את כל הפוסטים מאת %s

en: Website Content Width
he: רוחב תוכן האתר

en: Website Gutter Width
he: רוחב מרזב האתר

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
he: ברוכים הבאים ל- Extra! לפני שצולל לנושא החדש שלך, בקר בדף <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">תיעוד Extra</a> לקבלת גישה לעשרות הדרכות מעמיקות.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
he: כאשר אתה מגדיר את מילות המפתח שלך באמצעות שדות מותאמים אישית, עליך להשתמש בערך זה עבור השדה המותאם אישית שם. הערך של השדה המותאם אישית שלך צריך להיות מטא מילות המפתח שבהן תרצה להשתמש, מופרדות בתרדמת.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
he: כאשר אתה מגדיר את המטא תיאור שלך באמצעות שדות מותאמים אישית, עליך להשתמש בערך זה עבור השדה המותאם אישית שם. הערך של השדה המותאם אישית שלך צריך להיות התיאור המותאם אישית שבו תרצה להשתמש.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
he: כאשר אתה מגדיר את הכותרת שלך באמצעות שדות מותאמים אישית, עליך להשתמש בערך זה עבור השדה המותאם אישית שם. הערך של השדה המותאם אישית שלך צריך להיות הכותרת המותאמת אישית שבה תרצה להשתמש.

en: Whether to show the post count.
he: האם להציג את ספירת הפוסטים.

en: Widget Bullet Color
he: צבע כדור יישומון

en: Widget Header Font Size
he: גודל גופן כותרת יישומון

en: Widget Header Font Style
he: סגנון גופן כותרת יישומון

en: Widget Heading Color
he: צבע כותרת יישומון

en: Widget Link Color
he: צבע קישור ווידג'ט

en: Widget Text Color
he: צבע טקסט יישומון

en: WooCommerce Sidebar Location
he: מיקום סרגל WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
he: WooCommerce Sidebar/אזור ווידג'טים

en: Yes
he: כן

en: You are already logged in.
he: אתה כבר מחובר.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
he: אתה יכול לבטל אפשרות זו אם אתה רוצה להסיר את תיבת המחבר מדפי פוסט בודדים.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
he: אתה יכול להשבית אפשרות זו אם אתה רוצה להסיר את ההערות וטופס ההערות מדפי פוסט בודדים.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
he: אתה יכול להשבית אפשרות זו אם אתה רוצה להסיר את הפוסטים הקשורים מדפי פוסט בודד.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
he: אתה יכול למצוא את כל המידע על איך להשיג את כל אישורי ה-API הדרושים כאן: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
he: אתה יכול למצוא את זיהוי המשתמש בסוף URL שלך Google Google+. לדוגמה, אם URL הייתה: http://plus.google.com/ +elegentthemes, מזהה המשתמש יהיה: +elegentthemes

en: You don't have pages
he: אין לך דפים

en: Your Rating:
he: הדירוג שלך:

en: Your latest posts
he: הפוסטים האחרונים שלך

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
he: הפוסטים האחרונים של האתר שלך.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
he: הביקורות האחרונות של האתר שלך (פוסטים עם ביקורת).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
he: הסרטונים האחרונים של האתר שלך (פוסטים המשתמשים בפורמט וידאו).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
he: ההערות האחרונות של האתר שלך.

en: Youtube Profile Url
he: URL פרופיל Youtube

en: Youtube Username
he: שם משתמש Youtube

en: Zoom Icon Color
he: צבע סמל זום

en: by
he: על ידי

en: by %s
he: לפי %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
he: ברור

en: comment count
he: ספירת תגובות

[ctx: documentation links]
en: Support
he: תמיכה

[ctx: general options]
en: General
he: כללי

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
he: שילוב

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
he: פריסות קטגוריות

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
he: פריסת קטגוריה

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
he: ניווט

[ctx: noun]
en: COMMENT
he: תגובה

[ctx: page/post]
en: Layout
he: מַעֲרָך

[ctx: project item]
en: Add New
he: הוסף חדש

[ctx: project type general name]
en: Projects
he: פרויקטים

[ctx: project type singular name]
en: Project
he: פּרוֹיֶקט

en: settings reset.
he: איפוס הגדרות.

en: settings saved.
he: הגדרות נשמרו.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
he: מודעות

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
he: צבע

[ctx: theme updates]
en: Updates
he: עדכונים

en: you don't have sufficient permissions to access this page
he: אין לך מספיק הרשאות לגשת לדף זה
