Extra 2.22.2 - en to cs translation catalogue (1058 entries)

en:  You can find all the info on how to obtain all the required credentials here: %s
cs: Veškeré informace o tom, jak získat všechna požadovaná pověření, naleznete zde: %s

en: %d Items
cs: %d položek

en: %d Items in Cart
cs: %d položek v košíku

en: %d%%
cs: %d %%

en: %s Theme Options
cs: %s Možnosti motivu

en: %s ago
cs: před %s

en: &hellip;
cs: …

en: &laquo; Previous
cs: « Předchozí

en: + Add One More Tab
cs: + Přidat ještě jednu kartu

en: 0 Comments
cs: 0 komentářů

en: 1 Column
cs: 1 sloupec

en: 1 Comment
cs: 1 komentář

en: 1/2 + 1/4 + 1/4 Columns
cs: 1/2 + 1/4 + 1/4 sloupců

en: 1/3 + 2/3 Columns
cs: 1/3 + 2/3 sloupců

en: 1/4 + 1/2 + 1/4 Columns
cs: 1/4 + 1/2 + 1/4 sloupců

en: 1/4 + 1/4 + 1/2 Columns
cs: 1/4 + 1/4 + 1/2 sloupců

en: 1/4 + 3/4 Columns
cs: 1/4 + 3/4 sloupců

en: 2 Columns
cs: 2 sloupce

en: 2/3 + 1/3 Columns
cs: 2/3 + 1/3 sloupců

en: 3 Columns
cs: 3 sloupce

en: 3/4 + 1/4 Columns
cs: 3/4 + 1/4 sloupců

en: 4 Columns
cs: 4 sloupce

en: 404 Not Found
cs: 404 nenalezeno

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
cs: <div class="updated"><p>Toto je nová instalace motivu %1$s. Nezapomeňte přejít na <a href="%2$s">ePanel</a> a nastavit. Tato zpráva zmizí, jakmile kliknete na tlačítko Uložit na stránce <a href="%2$s">stránka s možnostmi motivu</a>.</p></div>

en: <span class="button" title="%title"></span>
cs: <span class="button" title="%titul"></span>

en: <span class="button">Next Entries</span>
cs: <span class="button">Další záznamy</span>

en: <span class="button">Next</span><span class="title">%title</span>
cs: <span class="button">další</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="button">Older Entries</span>
cs: <span class="button">Starší příspěvky</span>

en: <span class="button">Previous</span><span class="title">%title</span>
cs: <span class="button">Předchozí</span><span class="title">%title</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
cs: <span class="meta-nav">←</span> Starší komentáře

en: A static page
cs: Statická stránka

en: API Key
cs: Klíč API

en: About The Author
cs: O autorovi

en: Above Post
cs: Nad příspěvkem

en: Accent color
cs: Barva přízvuku

en: Access Token
cs: Přístupový token

en: Access Token Secret
cs: Tajný přístupový token

en: Access Token Secret:
cs: Tajný přístupový token:

en: Access token:
cs: Přístupový token:

en: Accordion
cs: Akordeon

en: Active Tab Background Color
cs: Barva pozadí aktivní karty

en: Active Tab Text Color
cs: Barva textu aktivní karty

en: Ad
cs: Inzerát

en: Ad #
cs: reklama č.

en: Ad #%d
cs: Reklama č. %d

en: Ad HTML
cs: HTML reklamy

en: Ad HTML:
cs: HTML reklamy:

en: Ad Image
cs: Obrázek reklamy

en: Ad Link
cs: Odkaz na reklamu

en: Add API Key
cs: Přidat klíč API

en: Add Ad
cs: Přidat inzerát

en: Add Another Video URL
cs: Přidat další URL videa

en: Add Audio File
cs: Přidat zvukový soubor

en: Add Author Bio
cs: Přidat životopis autora

en: Add Breakdown
cs: Přidat členění

en: Add ET Box
cs: Přidejte ET Box

en: Add ET Button
cs: Přidat tlačítko ET

en: Add ET Learn more block
cs: Přidat blok ET Další informace

en: Add ET Tabs
cs: Přidejte ET Tabs

en: Add Gallery Images
cs: Přidat obrázky galerie

en: Add Images
cs: Přidat obrázky

en: Add New Ad
cs: Přidat nový inzerát

en: Add New Category Layout
cs: Přidat nové rozvržení kategorií

en: Add New Project
cs: Přidat nový projekt

en: Add New Project Skill
cs: Přidat novou projektovou dovednost

en: Add New Tab
cs: Přidat novou kartu

en: Add a Tooltip Text
cs: Přidejte text popisku

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
cs: Přidejte kód do < body > (vhodné pro měřicí kódy, jako je Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
cs: Přidejte kód do < head > svého blogu

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
cs: Přidejte kód na konec svých příspěvků před komentáře

en: Add code to the top of your posts
cs: Přidejte kód na začátek svých příspěvků

en: Add or Remove Skills
cs: Přidat nebo odebrat dovednosti

en: Additional Info
cs: Doplňující informace

en: Address
cs: Adresa

en: Admin Label
cs: Štítek správce

en: Ads
cs: reklamy

en: Adsense's responsive ad units require the ads' container to have a fixed width. Enabling this option applies a fixed width to this ad's container.
cs: Responzivní reklamní jednotky AdSense vyžadují, aby kontejner reklam měl pevnou šířku. Povolením této možnosti se na kontejner této reklamy použije pevná šířka.

en: Advertisement
cs: reklama

en: All
cs: Všechno

en: All Category Layouts
cs: Rozvržení všech kategorií

en: All Project Skills
cs: Všechny projektové dovednosti

en: All Projects
cs: Všechny projekty

en: Alternative text for image
cs: Alternativní text k obrázku

en: Amount of archive months to display.
cs: Počet archivovaných měsíců k zobrazení.

en: Amount of recent posts to display.
cs: Počet nedávných příspěvků k zobrazení.

en: An <a href="%s">Extra Theme Layout</a> (select below)
cs: <a href="%s">Extra rozvržení motivu</a> (vyberte níže)

en: An Extra Category Layout
cs: Rozložení Extra kategorie

en: Animation
cs: Animace

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
cs: Jakýkoli kód, který sem umístíte, se objeví v části těla všech stránek vašeho blogu. To je užitečné, pokud potřebujete vložit sledovací pixel pro počítadlo stavu, jako je Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
cs: Jakýkoli kód, který sem umístíte, se objeví v hlavičce každé stránky vašeho blogu. To je užitečné, když potřebujete přidat JavaScript nebo CSS na všechny stránky.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
cs: Jakýkoli kód, který zde umístíte, bude umístěn v horní části všech jednotlivých příspěvků. To je užitečné, pokud hledáte integraci věcí, jako jsou odkazy na sociální záložky.

en: App ID
cs: ID aplikace

en: App Secret
cs: Tajemství aplikace

en: Archive Heading Text Color
cs: Barva textu nadpisu archivu

en: Archives
cs: Archiv

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Aside
cs: Stranou

en: Attributes
cs: Atributy

en: Audio
cs: Zvuk

en: Audio File Subtitle
cs: Titulky zvukového souboru

en: Audio File Title
cs: Název zvukového souboru

en: Audio File URL
cs: URL zvukového souboru

en: Audio Format Options
cs: Možnosti formátu zvuku

en: Author
cs: Autor

en: Author Image URL
cs: URL obrázku autora

en: Authorize
cs: Povolit

en: Authors Page Template Options
cs: Možnosti šablony stránky autorů

en: Authors to display
cs: Autoři k zobrazení

en: Auto Speed
cs: Automatická rychlost

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
cs: Automatická rychlost posuvníku (funguje pouze v případě, že je Auto nastaveno na ano)

en: Autoplay
cs: Automatické přehrávání

en: Autoplay Speed
cs: Rychlost automatického přehrávání

en: Back To Top
cs: Zpět na začátek

en: Back To Top Button
cs: Tlačítko Zpět Nahoru

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Background Settings
cs: Nastavení pozadí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Bar Border Radius
cs: Poloměr okraje tyče

en: Bar Counter
cs: Barový pult

en: Bar Padding
cs: Barové polstrování

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page.
cs: Než budete moci přijímat aktualizace produktu, musíte nejprve ověřit své předplatné Elegant Themes. Chcete-li to provést, musíte zadat své uživatelské jméno Elegant Elegant Themes a klíč Elegant Themes API. Chcete-li najít svůj klíč API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">přihlásit se</a> ke svému účtu Elegant Themes a přejděte na stránku <strong>Účet > Klíč API</strong>.

en: Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key. Your username is the same username you use when logging in to <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>
cs: Než budete moci přijímat aktualizace produktu, musíte nejprve ověřit své předplatné Elegant Themes. Chcete-li to provést, musíte zadat své uživatelské jméno Elegant Elegant Themes a klíč Elegant Themes API. Vaše uživatelské jméno je stejné uživatelské jméno, jaké používáte při přihlašování na <a href="http://elegantthemes.com/" target="_blank">ElegantThemes.com</a>

en: Below Header
cs: Pod záhlavím

en: Below Post
cs: Pod příspěvkem

en: Blog Feed Page Template Options
cs: Možnosti šablony stránky zdroje blogu

en: Blog Feed Title
cs: Název zdroje blogu

en: Body
cs: Tělo

en: Body Line Height
cs: Výška linie těla

en: Body Link Color
cs: Barva odkazu na tělo

en: Body Text Color
cs: Barva textu těla

en: Body Text Size
cs: Velikost textu těla

en: Body/Link Font Style
cs: Styl písma těla/odkazu

en: Body/Link Line Height
cs: Výška těla/linkové čáry

en: Body/Link Text Size
cs: Velikost textu/textu odkazu

en: Bold
cs: tučně

en: Border
cs: okraj

en: Border Color
cs: Barva ohraničení

en: Border Radius
cs: Poloměr okraje

en: Border Width
cs: Šířka okraje

en: Bottom
cs: Dno

en: Bottom Bar
cs: Spodní lišta

en: Bottom to Top
cs: Zespodu nahoru

en: Boxed Layout - Background color
cs: Boxed Layout - Barva pozadí

en: Breakdown #
cs: Zhroutit se #

en: Breakdown #%d
cs: Rozdělení #%d

en: Button Font Style
cs: Styl písma tlačítka

en: Button Hover Styles
cs: Styly přejetí myší

en: Button Styles
cs: Styly tlačítek

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Buttons Font
cs: Tlačítka Písmo

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
cs: Ve výchozím nastavení se komentáře na stránky neumisťují, pokud však chcete umožnit lidem komentovat vaše stránky, povolte tuto možnost.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
cs: Ve výchozím nastavení jsou stránky seřazeny podle názvu. Pokud je však chcete raději třídit podle ID, můžete toto nastavení upravit.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
cs: Ve výchozím nastavení zůstává navigační panel vždy v horní části obrazovky. Pokud potřebujete použít vyšší logo, než je výchozí, doporučujeme tuto možnost zakázat.

en: By default the theme creates a Home link in the default created menu, that when clicked leads back to your blog's homepage. If however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
cs: Ve výchozím nastavení motiv vytvoří ve výchozí vytvořené nabídce odkaz Domů, který po kliknutí vede zpět na domovskou stránku vašeho blogu. Pokud však používáte statickou domovskou stránku a již jste vytvořili stránku s názvem Domovská stránka k použití, bude to mít za následek duplicitní odkaz. V takovém případě byste měli tuto funkci zakázat, abyste odkaz odstranili.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
cs: Ve výchozím nastavení motiv vytváří názvy příspěvků na základě názvu vašeho příspěvku a názvu vašeho blogu. Pokud byste chtěli, aby se váš meta název lišil od skutečného názvu příspěvku, můžete pro každý příspěvek definovat vlastní název pomocí vlastních polí. Aby vlastní názvy fungovaly, musí být tato možnost povolena a níže musíte pro svůj název zvolit vlastní název pole.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
cs: Ve výchozím nastavení motiv do záhlaví nepřidává klíčová slova. Většina vyhledávačů již nepoužívá klíčová slova k hodnocení vašich stránek, ale někteří lidé je definují pro každý případ. Pokud chcete do záhlaví přidat meta klíčová slova, povolte tuto možnost a vyplňte pole vlastních klíčových slov níže.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
cs: Ve výchozím nastavení používá motiv k vytvoření názvů domovské stránky kombinaci názvu vašeho blogu a popisu blogu, jak bylo definováno při vytváření blogu. Pokud však chcete vytvořit vlastní název, jednoduše povolte tuto možnost a vyplňte pole vlastního názvu níže.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
cs: Ve výchozím nastavení motiv používá k vyplnění pole meta popisu váš popis blogu, jak byl definován při vytváření blogu. Pokud byste chtěli použít jiný popis, povolte tuto možnost a vyplňte pole vlastního popisu níže.

en: CSS Class
cs: Třída CSS

en: Call To Action
cs: Výzva k akci

en: Callback function: "%s" doesnt exist
cs: Funkce zpětného volání: " %s " neexistuje

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URL's all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
cs: Kanonikalizace pomáhá zabránit indexování duplicitního obsahu vyhledávači a v důsledku toho může pomoci vyhnout se penalizacím za duplicitní obsah a snížení hodnocení stránky. Některé stránky mohou mít různé URL, které všechny vedou na stejné místo. Například domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com jsou různé URL vedoucí na vaši domovskou stránku. Z pohledu vyhledávače mohou být tyto duplicitní adresy URL, které se také často vyskytují díky vlastním trvalým odkazům, procházet jednotlivě, nikoli jako jeden cíl. Definování kanonické adresy URL sdělí vyhledávači, kterou URL byste chtěli oficiálně používat. Téma zakládá své kanonické adresy URL na vašich trvalých odkazech a názvu domény definovaném na kartě nastavení wp-admin.

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treaded individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
cs: Kanonikalizace pomáhá zabránit indexování duplicitního obsahu vyhledávači a v důsledku toho může pomoci vyhnout se penalizacím za duplicitní obsah a snížení hodnocení stránky. Některé stránky mohou mít různé URL, které všechny vedou na stejné místo. Například domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com jsou různé adresy URL vedoucí na vaši domovskou stránku. Z pohledu vyhledávače mohou být tyto duplicitní adresy URL, které se také často vyskytují díky vlastním trvalým odkazům, procházet jednotlivě, nikoli jako jeden cíl. Definování kanonické adresy URL sdělí vyhledávači, kterou URL byste chtěli oficiálně používat. Téma zakládá své kanonické adresy URL na vašich trvalých odkazech a názvu domény definovaném na kartě nastavení wp-admin.

en: Captcha Font Size
cs: Velikost písma captcha

en: Captcha Font Style
cs: Styl písma captcha

en: Caption
cs: Titulek

en: Caption Background Color
cs: Barva pozadí titulku

en: Caption Font Size
cs: Velikost písma titulku

en: Caption Font Style
cs: Styl písma titulků

en: Caption goes here
cs: Titulek je zde

en: Caption title goes here
cs: Titulek titulku jde sem

en: Categories
cs: Kategorie

en: Categories:
cs: Kategorie:

en: Category
cs: Kategorie

en: Category Builder
cs: Tvůrce kategorií

en: Centered
cs: Na střed

en: Change Your API Key
cs: Změňte svůj API klíč

en: Channel Name
cs: Název kanálu

en: Chat
cs: Povídat si

en: Check and sort the sitemap sections you would like to be displayed.
cs: Zaškrtněte a seřaďte části mapy webu, které chcete zobrazit.

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete na stránkách kategorie/archivu zobrazovat meta popisy. Popis je založen na popisu kategorie, který zvolíte při vytváření/úpravě kategorie v wp-admin.

en: Choose Categories.
cs: Vyberte Kategorie.

en: Choose From the Most Used Skills
cs: Vyberte si z nejpoužívanějších dovedností

en: Choose Sidebar/Widget Area
cs: Vyberte oblast postranního panelu/widgetu

en: Choose a category.
cs: Vyberte kategorii.

en: Choose a heading style.
cs: Vyberte styl nadpisu.

en: Choose a sort method.
cs: Vyberte způsob řazení.

en: Choose a sort order.
cs: Vyberte pořadí řazení.

en: Choose an Image
cs: Vyberte obrázek

en: Choose button color
cs: Vyberte barvu tlačítka

en: Choose button type
cs: Vyberte typ tlačítka

en: Choose categories.
cs: Vyberte kategorie.

en: Choose title autogeneration method
cs: Vyberte metodu automatického generování názvu

en: Choose whether standard or masonry display style for archive pages for tags, author posts, search results.
cs: Vyberte, zda standardní nebo zděný styl zobrazení archivních stránek pro tagy, příspěvky autorů, výsledky vyhledávání.

en: Choose which items to display in the postinfo section
cs: Vyberte, které položky se mají zobrazit v sekci postinfo

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
cs: Pokud chcete automatickou animaci posuvníku, vyberte Ano

en: Circle Counter
cs: Počítadlo kruhů

en: Click here to learn more
cs: Kliknutím sem se dozvíte více

en: Closed Title Font Style
cs: Styl písma uzavřeného nadpisu

en: Code Integration
cs: Integrace kódu

en: Color
cs: Barva

en: Column Layout
cs: Rozložení sloupců

en: Comments
cs: Komentáře

en: Consumer Key
cs: Zákaznický klíč

en: Consumer Key:
cs: Zákaznický klíč:

en: Consumer Secret
cs: Tajemství spotřebitele

en: Consumer Secret:
cs: Tajemství spotřebitele:

en: Contact Form
cs: Kontaktní formulář

en: Contact Form Map
cs: Mapa kontaktního formuláře

en: Contact Form Title
cs: Název kontaktního formuláře

en: Contact Page Template Options
cs: Možnosti šablony kontaktní stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Content Font Size
cs: Velikost písma obsahu

en: Content Font Style
cs: Styl písma obsahu

en: Content goes here
cs: Obsah jde sem

en: Content text or html
cs: Obsahový text nebo html

en: Countdown
cs: Odpočítávání

en: Current Category / Tag / Taxonomy
cs: Aktuální kategorie / značka / taxonomie

en: Current Color
cs: Aktuální barva

en: Currently viewing archives from %1$s
cs: Právě jsou zobrazeny archivy z %1$s

en: Custom CSS
cs: Vlastní CSS

en: Custom Title
cs: Vlastní název

en: Custom field Name to be used for description
cs: Vlastní pole Název, který má být použit pro popis

en: Custom field Name to be used for keywords
cs: Vlastní název pole, který se má použít pro klíčová slova

en: Custom field Name to be used for title
cs: Vlastní pole Název, který má být použit pro titulek

en: Dashed
cs: čárkovaná

en: Date
cs: datum

en: Date Format
cs: Datový formát

en: Date format
cs: Datový formát

en: Default
cs: Výchozí

en: Default (%s)
cs: Výchozí (%s)

en: Default Category
cs: Výchozí kategorie

en: Default Post Format
cs: Výchozí formát příspěvku

en: Define a character to separate BlogName and Post title
cs: Definujte znak pro oddělení Název blogu a Název příspěvku

en: Delicious
cs: Lahodné

en: Descending
cs: Klesající

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
cs: Navrhl %1$s | Používá technologii %2$s

en: Details Font Style
cs: Podrobnosti Styl písma

en: Disable this option to remove Google Maps API script from your page. Note: Modules which relies to Google Maps API script such as Maps and Fullwidth Maps are still loaded, but will not work unless you manually add Google Maps API script.
cs: Deaktivujte tuto možnost, chcete-li ze své stránky odstranit skript Google Maps API. Poznámka: Moduly, které se spoléhají na skript Google Maps API, jako jsou Mapy a Mapy plné šířky, jsou stále načteny, ale nebudou fungovat, pokud ručně nepřidáte skript Google Maps API.

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
cs: Vypnutím této možnosti odstraníte Google Fonts ze svých stránek Divi Builder.

en: Disable top tier dropdown menu links
cs: Zakázat odkazy na rozbalovací nabídku nejvyšší úrovně

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs: Zakázáním této možnosti odstraníte z vašeho blogu níže uvedený kód těla. To vám umožní odstranit kód a uložit jej pro pozdější použití.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs: Zakázáním této možnosti odstraníte z vašeho blogu níže uvedený kód záhlaví. To vám umožní odstranit kód a uložit jej pro pozdější použití.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs: Vypnutím této možnosti odstraníte z vašeho blogu níže uvedený jediný spodní kód. To vám umožní odstranit kód a uložit jej pro pozdější použití.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs: Vypnutím této možnosti se z vašeho blogu odstraní jediný horní kód níže. To vám umožní odstranit kód a uložit jej pro pozdější použití.

en: Display # of Tweets:
cs: Zobrazit počet tweetů:

en: Display Featured Posts Only
cs: Zobrazit pouze doporučené příspěvky

en: Display Home link
cs: Zobrazit odkaz na domovskou stránku

en: Display Style
cs: Styl zobrazení

en: Display a list of authors.
cs: Zobrazit seznam autorů.

en: Display a login form.
cs: Zobrazte přihlašovací formulář.

en: Display ads.
cs: Obsahové reklamy.

en: Display comment date?
cs: Zobrazit datum komentáře?

en: Display method
cs: Způsob zobrazení

en: Display post categories?
cs: Zobrazit kategorie příspěvků?

en: Display post count
cs: Zobrazit počet příspěvků

en: Display post date?
cs: Zobrazit datum příspěvku?

en: Display post thumbnail?
cs: Zobrazit miniaturu příspěvku?

en: Display the post's exceprt or full content. If full content, then it will truncate to the more tag if used.
cs: Zobrazit výňatek nebo celý obsah příspěvku. Pokud je obsah plný, zkrátí se na značku more, pokud je použita.

en: Display your follower counts from top social networks
cs: Zobrazte počet sledujících z nejlepších sociálních sítí

en: Display your recent tweets.
cs: Zobrazte své nedávné tweety.

en: Divi Library
cs: Knihovna Divi

en: Divider
cs: Dělič

en: Divider Height
cs: Výška rozdělovače

en: Divider Position
cs: Poloha rozdělovače

en: Divider Style
cs: Styl rozdělovače

en: Divider Weight
cs: Hmotnost rozdělovače

en: Do not display posts that have been displayed on previous modules.
cs: Nezobrazovat příspěvky, které byly zobrazeny v předchozích modulech.

en: Don't Show Author
cs: Nezobrazovat autora

en: Don't Show Categories
cs: Nezobrazovat kategorie

en: Don't Show Comment Count
cs: Nezobrazovat počet komentářů

en: Don't Show Date
cs: Nezobrazovat datum

en: Don't Show Featured Image
cs: Nezobrazovat doporučený obrázek

en: Don't Show Ratings
cs: Nezobrazovat hodnocení

en: Dotted
cs: Tečkovaný

en: Double
cs: Dvojnásobek

en: Drag the marker and the address will be updated automatically. Change the zoom and the zoom level will be saved as well.
cs: Přetáhněte značku a adresa se automaticky aktualizuje. Změňte přiblížení a úroveň přiblížení se také uloží.

en: Dribbble
cs: Dribling

en: Dribbble Profile Url
cs: Adresa URL profilu URL

en: Dropdown Menu Animation
cs: Animace rozbalovací nabídky

en: Dropdown Menu Background Color
cs: Barva pozadí rozevírací nabídky

en: Dropdown Menu Hover/Active Link Color
cs: Rozbalovací nabídka Barva kurzoru/aktivního odkazu

en: Dropdown Menu Line Color
cs: Barva čáry rozevírací nabídky

en: Dropdown Menu Text Color
cs: Barva textu rozevírací nabídky

en: Edit Category Layout
cs: Upravit rozložení kategorií

en: Edit Default Layout
cs: Upravit výchozí rozvržení

en: Edit Home Layout
cs: Upravit rozvržení domova

en: Edit Layout
cs: Upravit rozvržení

en: Edit Project
cs: Upravit projekt

en: Edit Skill
cs: Upravit dovednost

en: Effect
cs: Účinek

en: Elements
cs: Elementy

en: Email
cs: E-mailem

en: Email field cannot be empty.
cs: Pole e-mailu nemůže být prázdné.

en: Enable Above Footer - Ad
cs: Povolit nad zápatím – reklama

en: Enable Autoplay
cs: Povolit automatické přehrávání

en: Enable Below Header - Ad
cs: Povolit pod záhlavím – reklama

en: Enable Boxed Layout
cs: Povolit rozvržení v krabici

en: Enable Header Ad
cs: Povolit záhlaví reklamy

en: Enable Responsive Adsense Ad
cs: Povolit responzivní reklamu AdSense

en: Enable Single Post - Above Post - Ad
cs: Povolit jeden příspěvek – nad příspěvkem – reklama

en: Enable Single Post - Below Post - Ad
cs: Povolit jeden příspěvek – pod příspěvkem – reklama

en: Enable body code
cs: Povolit kód těla

en: Enable canonical URL's
cs: Povolit kanonické URL

en: Enable custom description
cs: Povolit vlastní popis

en: Enable custom keywords
cs: Povolit vlastní klíčová slova

en: Enable custom title
cs: Povolit vlastní název

en: Enable custom titles
cs: Povolit vlastní názvy

en: Enable header code
cs: Povolit kód záhlaví

en: Enable meta description
cs: Povolit popis metadat

en: Enable meta descriptions
cs: Povolit meta popisy

en: Enable meta keywords
cs: Povolit meta klíčová slova

en: Enable single bottom code
cs: Povolit jednoduchý spodní kód

en: Enable single top code
cs: Povolit jeden horní kód

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
cs: Povolením této možnosti zobrazíte při posouvání tlačítko Zpět na začátek

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
cs: Povolením této možnosti získáte efekt hladkého rolování pomocí kolečka myši

en: Enable this option to make shortcodes respond to various screen sizes
cs: Povolte tuto možnost, aby krátké kódy reagovaly na různé velikosti obrazovky

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Enabled?
cs: Povoleno?

en: Enabling this option will display an ad above the footer. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs: Po povolení této možnosti se reklama zobrazí nad zápatím. Pokud je povoleno, musíte níže vyplnit obrázek banneru a cílovou URL.

en: Enabling this option will display an ad below the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs: Po povolení této možnosti se pod záhlavím zobrazí reklama. Pokud je povoleno, musíte níže vyplnit obrázek banneru a cílovou URL.

en: Enabling this option will display an ad in the header. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs: Po povolení této možnosti se reklama zobrazí v záhlaví. Pokud je povoleno, musíte níže vyplnit obrázek banneru a cílovou URL.

en: Enabling this option will display an ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs: Po povolení této možnosti se reklama zobrazí ve spodní části stránek s příspěvky pod obsahem jednoho příspěvku. Pokud je povoleno, musíte níže vyplnit obrázek banneru a cílovou URL.

en: Enabling this option will display an ad on the top of your post pages above the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs: Po povolení této možnosti se reklama zobrazí v horní části stránek s příspěvky nad obsahem jednoho příspěvku. Pokud je povoleno, musíte níže vyplnit obrázek banneru a cílovou URL.

en: Enqueue Google Maps Script
cs: Zařadit skript Google Maps Script

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
cs: Zadejte volitelné CSS ID, které se má použít pro tento modul. ID lze použít k vytvoření vlastních CSS nebo k vytvoření odkazů na konkrétní části vaší stránky.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
cs: Zadejte volitelné třídy CSS, které se mají použít pro tento modul. Třídu CSS lze použít k vytvoření vlastních CSS. Můžete přidat více tříd oddělených mezerou.

en: Enter the App ID
cs: Zadejte ID aplikace

en: Enter the App Secret
cs: Zadejte tajemství aplikace

en: Enter the URL of your Dribbble Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu Dribbble.

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu na Facebook.

en: Enter the URL of your Google+ Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu Google +.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu na Instagram.

en: Enter the URL of your Pinterest Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu Pinterest.

en: Enter the URL of your RSS feed.
cs: Zadejte URL svého zdroje RSS.

en: Enter the URL of your Stumbleupon Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu Stumbleupon.

en: Enter the URL of your Tumblr Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu Tumblr.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu na Twitter.

en: Enter the URL of your Youtube Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu na Youtube.

en: Every 1 Day
cs: Každý 1 den

en: Every 12 Hours
cs: Každých 12 hodin

en: Every 3 Days
cs: Každé 3 dny

en: Every 3 Hours
cs: Každé 3 hodiny

en: Every 7 Days
cs: Každých 7 dní

en: Every Hour
cs: Každou hodinu

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Exclude categories from the navigation bar
cs: Vyloučit kategorie z navigačního panelu

en: Exclude pages from the navigation bar
cs: Vyloučit stránky z navigačního panelu

en: Extra Category Layout
cs: Rozložení Extra kategorie

en: Extra Customizer Settings
cs: Extra nastavení přizpůsobení

en: Extra Settings
cs: Extra nastavení

en: Extra uses uncombined and unminified CSS files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified CSS files by filtering "et_load_unminified_styles" filter as well.
cs: Extra používá nekombinované a neminifikované soubory CSS, protože konstanta "SCRIPT_DEBUG" na wp-config.php byla nastavena na "true". Jiný plugin může vynutit použití nekombinovaných a Extra souborů CSS pomocí filtru „et_load_unminified_styles“.

en: Extra uses uncombined and unminified javascript files because "SCRIPT_DEBUG" constant on wp-config.php has been set to "true". Other plugin can enforce Extra to use uncombined and unminified javascript files by filtering "et_load_unminified_scripts" filter as well.
cs: Extra používá nekombinované a neminifikované soubory JavaScript, protože konstanta "SCRIPT_DEBUG" na wp-config.php byla nastavena na "true". Jiný plugin může vynutit použití nekombinovaných a Extra JavaScript souborů pomocí filtru „et_load_unminified_scripts“.

en: Facebook Profile Url
cs: URL profilu na Facebook

en: Fade In From Bottom
cs: Zespodu

en: Fade In From Left
cs: Fade In Zleva

en: Fade In From Right
cs: Fade In Zprava

en: Favorite
cs: Oblíbený

en: Featured
cs: Nejlepší

en: Featured Post
cs: Doporučený příspěvek

en: Featured Posts Slider
cs: Posuvník Vybrané příspěvky

en: Filter Font Size
cs: Filtr Velikost písma

en: Filter Font Style
cs: Filtr styl písma

en: Filterable Portfolio
cs: Filtrovatelné portfolio

en: Find
cs: Nalézt

en: Fixed Navigation Bar
cs: Pevná navigační lišta

en: Fixed Navigation Settings
cs: Pevné nastavení navigace

en: Flip In Horizontally
cs: Překlopit vodorovně

en: Flip In Vertically
cs: Překlopte vertikálně

en: Follow @%s
cs: Sledujte @ %s

en: Follow Font & Icon Size
cs: Postupujte podle velikosti písma a ikon

en: Follow Us
cs: Následuj nás

en: Font
cs: Písmo

en: Font Style
cs: Styl fontu

en: Footer
cs: Zápatí

en: Footer Credit Font Style
cs: Zápatí Kreditní Styl Písma

en: Footer Credit Text Color
cs: Barva textu zápatí úvěru

en: Footer Credit Text Size
cs: Velikost textu zápatí kreditu

en: Footer Elements
cs: Prvky zápatí

en: Footer Menu
cs: Nabídka zápatí

en: Footer Menu Active Link Color
cs: Nabídka zápatí Barva aktivního odkazu

en: Footer Menu Font Style
cs: Styl písma nabídky zápatí

en: Footer Menu Letter Spacing
cs: Zápatí nabídky Mezery mezi písmeny

en: Footer Menu Link Color
cs: Barva odkazu v zápatí

en: Footer Menu Text Size
cs: Velikost textu nabídky zápatí

en: Footer Settings
cs: Nastavení zápatí

en: Footer Sidebar
cs: Postranní panel zápatí

en: Footer Sidebar Left
cs: Postranní panel v zápatí vlevo

en: Footer Sidebar Middle
cs: Zápatí postranní panel uprostřed

en: Footer Sidebar Middle Left
cs: Zápatí Postranní panel Vlevo uprostřed

en: Footer Sidebar Middle Right
cs: Postranní panel v zápatí Vpravo uprostřed

en: Footer Sidebar Right
cs: Postranní panel v zápatí vpravo

en: Form submission error, please refresh and try again.
cs: Chyba při odesílání formuláře, obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: Format
cs: Formát

en: Front page displays
cs: Zobrazí se přední strana

en: Fullwidth Slider
cs: Posuvník plné šířky

en: Gallery
cs: Galerie

en: Gallery Format Options
cs: Možnosti formátu galerie

en: General
cs: Všeobecné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Global Accent Color
cs: Barva globálního zvýraznění

en: Google API Key
cs: Klíč Google API

en: Google API key. You can find all the info on how to obtain one here: %s
cs: Google API klíč. Veškeré informace o tom, jak jej získat, naleznete zde: %s

en: Google Fonts subsets
cs: Podmnožiny Google Fonts

en: Google+
cs: Google +

en: Google+ Profile Url
cs: URL profilu Google +

en: Google+ User Id
cs: Google + ID uživatele

en: Groove
cs: Drážka

en: Header
cs: Záhlaví

en: Header & Navigation Settings
cs: Nastavení záhlaví a navigace

en: Header Elements Settings
cs: Nastavení prvků záhlaví

en: Header Font Size
cs: Velikost písma záhlaví

en: Header Font Style
cs: Styl písma záhlaví

en: Header Format Settings
cs: Nastavení formátu záhlaví

en: Header Text
cs: Text záhlaví

en: Header Text Color
cs: Barva textu záhlaví

en: Heading Font
cs: Písmo nadpisu

en: Heading Font Style
cs: Styl písma nadpisu

en: Heading Line Height
cs: Výška řádku nadpisu

en: Heading Style
cs: Styl nadpisu

en: Heading Text Color
cs: Barva textu nadpisu

en: Heading Text Size
cs: Velikost textu nadpisu

en: Help
cs: Pomoc

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
cs: Zde můžete přidat vlastní CSS a přepsat nebo rozšířit výchozí styly.

en: Here you can change Global Accent Color that is used on all pages of your site.
cs: Zde můžete změnit barvu Global Accent Color, která se používá na všech stránkách vašeho webu.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
cs: Zde můžete změnit, který znak odděluje název vašeho blogu a název stránky indexu, když používáte automaticky generované názvy příspěvků. Společné hodnoty jsou | nebo -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
cs: Zde můžete změnit, který znak odděluje název vašeho blogu a název příspěvku, když používáte automaticky generované názvy příspěvků. Společné hodnoty jsou | nebo -

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
cs: Zde si můžete vybrat, jak se generují vaše tituly na stránkách indexu. Můžete změnit pořadí zobrazení názvu vašeho blogu a názvu indexu, nebo můžete název blogu z názvu úplně odstranit.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area for WooCommerce pages.
cs: Zde si můžete vybrat výchozí postranní panel/oblast widgetů pro stránky WooCommerce.

en: Here you can choose the default Sidebar/Widget Area.
cs: Zde si můžete vybrat výchozí oblast postranního panelu/widgetu.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar for WooCommerce pages.
cs: Zde si můžete vybrat výchozí umístění postranního panelu pro stránky WooCommerce.

en: Here you can choose the default location of the Sidebar.
cs: Zde si můžete vybrat výchozí umístění postranního panelu.

en: Here you can choose the refresh period used for the social network follower counts widget.
cs: Zde si můžete vybrat období obnovy používané pro widget pro počty sledujících na sociální síti.

en: Here you can choose to display the Dribbble Icon on your homepage.
cs: Zde si můžete zvolit zobrazení ikony Dribbble na vaší domovské stránce.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
cs: Zde si můžete vybrat zobrazení ikony Facebook na vaší domovské stránce.

en: Here you can choose to display the Google+ Icon on your homepage.
cs: Zde si můžete zvolit zobrazení ikony Google + na vaší domovské stránce.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
cs: Zde si můžete vybrat zobrazení ikony Instagram na vaší domovské stránce.

en: Here you can choose to display the Pinterest Icon on your homepage.
cs: Zde si můžete zvolit zobrazení ikony Pinterest na vaší domovské stránce.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
cs: Zde si můžete vybrat zobrazení ikony RSS.

en: Here you can choose to display the Stumbleupon Icon on your homepage.
cs: Zde si můžete zvolit zobrazení ikony Stumbleupon na vaší domovské stránce.

en: Here you can choose to display the Tumblr Icon on your homepage.
cs: Zde si můžete vybrat zobrazení ikony Tumblr na vaší domovské stránce.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
cs: Zde můžete zvolit zobrazení ikony Twitter.

en: Here you can choose to display the Youtube Icon on your homepage.
cs: Zde si můžete zvolit zobrazení ikony Youtube na vaší domovské stránce.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
cs: Zde si můžete vybrat odstranění určitých kategorií z navigační nabídky. Všechny kategorie označené X se nezobrazí na vašem navigačním panelu.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
cs: Zde si můžete vybrat odstranění určitých stránek z navigační nabídky. Všechny stránky označené X se v navigační liště nezobrazí.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
cs: Zde si můžete zvolit obrácení pořadí, ve kterém se zobrazují odkazy na vaše kategorie. Můžete si vybrat mezi vzestupem a sestupem.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
cs: Zde můžete zvolit obrácení pořadí, ve kterém se odkazy na vaše stránky zobrazují. Můžete si vybrat mezi vzestupem a sestupem.

en: Here you can choose to sort your pages links.
cs: Zde si můžete vybrat řazení odkazů na stránky.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on archive pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
cs: Zde si můžete vybrat, které položky se zobrazí v sekci postinfo na stránkách archivu. Toto je oblast, obvykle pod názvem příspěvku, která zobrazuje základní informace o vašem příspěvku. Zobrazí se zvýrazněné položky zobrazené níže.

en: Here you can choose which items appear in the postinfo section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted itmes shown below will appear.
cs: Zde si můžete vybrat, které položky se zobrazí v sekci postinfo na jednotlivých stránkách příspěvků. Toto je oblast, obvykle pod názvem příspěvku, která zobrazuje základní informace o vašem příspěvku. Zobrazí se zvýrazněné položky zobrazené níže.

en: Here you can choose which sharing icons/options to display. All options marked with an X will not appear.
cs: Zde si můžete vybrat, které ikony/možnosti sdílení chcete zobrazit. Všechny možnosti označené X se nezobrazí.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
cs: Zde můžete definovat, zda se má po úryvcích zobrazovat odkaz „přečíst více“ nebo ne.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs: Zde můžete určit, kolik produktů WooCommerce se zobrazí na stránce archivu. Tato možnost funguje nezávisle na možnostech Nastavení > Možnosti čtení v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs: Zde můžete určit, kolik posledních článků se zobrazí na stránkách Archivu. Tato možnost funguje nezávisle na možnostech Nastavení > Možnosti čtení v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs: Zde můžete určit, kolik posledních článků se zobrazí na stránce Kategorie. Tato možnost funguje nezávisle na možnostech Nastavení > Možnosti čtení v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs: Zde můžete určit, kolik posledních článků se zobrazí na stránkách s výsledky vyhledávání. Tato možnost funguje nezávisle na možnostech Nastavení > Možnosti čtení v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs: Zde můžete určit, kolik posledních článků se zobrazí na stránkách Tag. Tato možnost funguje nezávisle na možnostech Nastavení > Možnosti čtení v wp-admin.

en: Here you can provide destination url
cs: Zde můžete zadat cílovou URL

en: Here you can provide image url
cs: Zde můžete zadat URL obrázku

en: Hex Value
cs: Hexadecimální hodnota

en: Hide Author Box
cs: Skrýt pole autora

en: Hide Featured Image on Post
cs: Skrýt vybraný obrázek v příspěvku

en: Hide Logo Image
cs: Skrýt obrázek loga

en: Hide Navigation Until Scroll
cs: Skrýt navigaci do rolování

en: Hide Post Rating
cs: Skrýt hodnocení příspěvku

en: Hide Project Categories
cs: Skrýt kategorie projektů

en: Hide Project Titles
cs: Skrýt názvy projektů

en: Hide Related Posts
cs: Skrýt související příspěvky

en: Hide Title &amp; Meta on Post
cs: Skrýt název a meta v příspěvku

en: Hide empty categories
cs: Skrýt prázdné kategorie

en: Highest Rated
cs: Nejlépe hodnocené

en: Home
cs: Domov

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Homepage Basic
cs: Úvodní stránka Základní

en: Homepage SEO
cs: SEO na domovské stránce

en: Homepage custom title (if enabled)
cs: Vlastní název domovské stránky (pokud je povolen)

en: Homepage meta description (if enabled)
cs: Meta popis domovské stránky (pokud je povoleno)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
cs: Meta klíčová slova domovské stránky (pokud jsou povolena)

en: Hover Overlay Color
cs: Barva překrytí po najetí myší

en: Hover Overlay Icon Color
cs: Barva ikony překrytí kurzorem

en: Hover Overlay Icon Picker
cs: Výběr ikony překryvného kurzoru

en: Hover/Active Link Color
cs: Barva přechodu/aktivního odkazu

en: Icon
cs: Ikona

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
cs: Pokud jsou vlastní tituly zakázány, zvolte metodu automatického generování

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
cs: Pokud nepoužíváte názvy příspěvků cutsom, stále můžete mít kontrolu nad tím, jak jsou vaše tituly generovány. Zde si můžete vybrat, v jakém pořadí chcete zobrazit název příspěvku a název blogu, nebo můžete název blogu z názvu úplně odstranit.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
cs: Pokud nepoužíváte názvy příspěvků cutsom, stále můžete mít kontrolu nad tím, jak jsou vaše tituly generovány. Zde si můžete vybrat, v jakém pořadí chcete zobrazit název příspěvku a název blogu, nebo můžete název blogu z názvu úplně odstranit.

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
cs: Pokud jste povolili vlastní názvy, můžete sem přidat vlastní název. Cokoli zde napíšete, bude umístěno mezi tagy < title >< /title > v header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
cs: Pokud jste povolili meta popisy, můžete sem přidat svůj vlastní popis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
cs: Pokud jste povolili meta klíčová slova, můžete sem přidat vlastní klíčová slova. Klíčová slova by měla být oddělena čárkami. Například: wordpress, motivy, šablony, elegantní

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
cs: Pokud chcete, aby se na vašem navigačním panelu zobrazovaly kategorie, které neobsahují žádné příspěvky, vypněte tuto možnost. Ve výchozím nastavení jsou prázdné kategorie skryté

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
cs: Pokud byste chtěli ke svému příspěvku přidat meta popis, můžete tak učinit pomocí vlastních polí. Tato možnost musí být povolena, aby se popisy zobrazovaly na stránkách příspěvků. Svůj meta popis můžete přidat pomocí vlastních polí na základě názvu vlastního pole, který definujete níže.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
cs: Pokud byste chtěli do svého příspěvku přidat meta klíčová slova, můžete tak učinit pomocí vlastních polí. Tato možnost musí být povolena, aby se klíčová slova zobrazovala na stránkách příspěvků. Svá meta klíčová slova můžete přidat pomocí vlastních polí na základě názvu vlastního pole, který definujete níže.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
cs: Pokud chcete odstranit rozevírací nabídky z navigační lišty kategorií, vypněte tuto funkci.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
cs: Pokud chcete odstranit rozevírací nabídky z navigační lišty stránek, vypněte tuto funkci.

en: If you would like to use your own custom favicon image click the Upload Image button.
cs: Pokud chcete použít svůj vlastní obrázek favicon, klikněte na tlačítko Nahrát obrázek.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
cs: Pokud chcete použít vlastní obrázek loga, klikněte na tlačítko Nahrát obrázek.

en: Ignore Displayed Posts
cs: Ignorovat zobrazené příspěvky

en: Image
cs: obraz

en: Image Alt Text
cs: Alternativní text obrázku

en: Image Alt Text:
cs: Alternativní text obrázku:

en: Image Height
cs: Výška obrázku

en: Image URL
cs: URL obrázku

en: Image Url
cs: URL obrázku

en: Image Url:
cs: URL obrázku:

en: Image Width
cs: Šířka obrázku

en: Image doesn't exist
cs: Obrázek neexistuje

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
cs: V některých případech budou uživatelé chtít vytvořit nadřazené kategorie nebo odkazy jako zástupné symboly pro uložení seznamu podřízených odkazů nebo kategorií. V tomto případě není žádoucí, aby nadřazené odkazy vedly kamkoli, ale místo toho sloužily pouze organizační funkci. Povolení této možnosti odstraní odkazy ze všech nadřazených stránek/kategorií, takže po kliknutí nikam nevedou.

en: Inactive Footer Sidebar
cs: Neaktivní postranní panel zápatí

en: Inactive Tab Background Color
cs: Barva pozadí neaktivní karty

en: Index Page SEO
cs: SEO stránky indexu

en: Input Field Padding
cs: Výplň vstupního pole

en: Input Font Size
cs: Velikost vstupního písma

en: Input Font Style
cs: Vstupní styl písma

en: Input adsense code
cs: Zadejte kód AdSense

en: Input advertisement destination url
cs: Zadejte cílovou URL reklamy

en: Input advertisement image
cs: Vložte obrázek reklamy

en: Inset
cs: Vložka

en: Instagram Profile Url
cs: URL profilu na Instagram

en: Invalid post
cs: Neplatný příspěvek

en: Italic
cs: kurzíva

en: Join Now
cs: Přidej se teď

en: Latest
cs: Nejnovější

en: Layout
cs: Rozložení

en: Layout Settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Layout Usage
cs: Použití rozložení

en: Leave a Reply to %s
cs: Zanechte odpověď %s

en: Leave a reply
cs: Zanechte odpověď

en: Left
cs: Vlevo, odjet

en: Left to Right
cs: Zleva do prava

en: Left/Right
cs: Levá, pravá

en: Left/Right or Centered?
cs: Vlevo/vpravo nebo na střed?

en: Length of the title need to be limited to prevent inappropriate caption height in narrow column
cs: Délku nadpisu je třeba omezit, aby se předešlo nevhodné výšce titulků v úzkém sloupci

en: Letter Spacing
cs: Mezery mezi písmeny

en: Limit
cs: Omezit

en: Link
cs: Odkaz

en: Link Format Options
cs: Možnosti formátu odkazu

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Link Url:
cs: URL odkazu:

en: Link text
cs: Text odkazu

en: List Meta
cs: Seznam Meta

en: List Title
cs: Název seznamu

en: Loading
cs: načítání

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Logo Height
cs: Výška loga

en: Logout
cs: Odhlásit se

en: Lost my Password
cs: Ztratil jsem heslo

en: Magazine Homepage
cs: Domovská stránka časopisu

en: Main Body
cs: Hlavní tělo

en: Main Meta
cs: Hlavní meta

en: Main Post Area
cs: Oblast hlavní pošty

en: Main Post Entry
cs: Hlavní příspěvek

en: Main Post Excerpt
cs: Úryvek z hlavního příspěvku

en: Main Post Meta
cs: Hlavní příspěvek Meta

en: Main Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
cs: Meta ikony hlavního příspěvku (hodnocení a komentář)

en: Main Post Overlay
cs: Překryvná vrstva hlavního příspěvku

en: Main Post Overlay Icon
cs: Ikona překrytí hlavního příspěvku

en: Main Post Title
cs: Název hlavního příspěvku

en: Main Sidebar
cs: Hlavní postranní panel

en: Main Title
cs: Hlavní název

en: Make Fullwidth
cs: Udělat plnou šířku

en: Map
cs: Mapa

en: Map Format Options
cs: Možnosti formátu mapy

en: Map Pin Address
cs: Adresa PIN mapy

en: Masonry
cs: Zdivo

en: Masonry Blog Category
cs: Kategorie blogu zednictví

en: Masonry Blog Category With Featured Posts
cs: Kategorie blogu zdiva s doporučenými příspěvky

en: Masonry Blog Homepage
cs: Domovská stránka zednického blogu

en: Max Width
cs: Maximální šířka

en: Max. Title Characters
cs: Max. Titulní znaky

en: Maximum 200
cs: Maximálně 200

en: Mega Menu 2 Featured and Recent List
cs: Mega Menu 2 Seznam doporučených a posledních

en: Mega Menu 3 Featured
cs: Mega Menu 3 Nejlepší

en: Mega Menu List
cs: Mega seznam menu

en: Menu Height
cs: Výška nabídky

en: Message
cs: Zpráva

en: Meta Font Size
cs: Meta Velikost písma

en: Meta Font Style
cs: Meta styl písma

en: Minify And Combine CSS Files
cs: Minifikujte a kombinujte soubory CSS

en: Minify And Combine Javascript Files
cs: Minifikujte a spojujte soubory Javascript

en: Module Customizer
cs: Modul Customizer

en: Module Head
cs: Hlava modulu

en: Module Header
cs: Záhlaví modulu

en: Module Subheader
cs: Podnadpis modulu

en: Most Popular
cs: Nejoblíbenější

en: Most Recent
cs: Nejnovější

en: Name
cs: název

en: Name Font Style
cs: Název Styl písma

en: Name displayed internally in builder for this ad
cs: Název zobrazený interně v nástroji pro tuto reklamu

en: Name field cannot be empty.
cs: Pole jména nesmí být prázdné.

en: Nav Arrow Background Color
cs: Barva pozadí navigační šipky

en: Nav Arrow Color
cs: Barva šipky navigace

en: Nav Icon
cs: Ikona navigace

en: Nav Icon Hover
cs: Navigační ikona Vzdálená

en: Navigation
cs: Navigace

en: New Category Layout
cs: Nové rozvržení kategorií

en: New Message From %1$s%2$s: %3$s
cs: Nová zpráva od %1$s %2$s: %3$s

en: New Project
cs: Nový projekt

en: New Skill Name
cs: Název nové dovednosti

en: New Tab
cs: Nová karta

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs: Novější komentáře <span class="meta-nav">→</span>

en: Next
cs: další

en: Next &raquo;
cs: Další "

en: Next Tab
cs: Další Tab

en: No
cs: Ne

en: No Animation
cs: Žádná animace

en: No Mega Menu
cs: Žádné Mega Menu

en: No Sidebar
cs: Žádný postranní panel

en: No Skills Found
cs: Nebyly nalezeny žádné dovednosti

en: No Video Found
cs: Nebylo nalezeno žádné video

en: No available options.
cs: Žádné dostupné možnosti.

en: No sidebar, single column view with Project Details box below content
cs: Žádný postranní panel, zobrazení jednoho sloupce s polem Podrobnosti projektu pod obsahem

en: Nothing found
cs: Nic nalezeno

en: Nothing found in Trash
cs: V koši nebylo nic nalezeno

en: Number Counter
cs: Počítadlo čísel

en: Number Font Size
cs: Velikost písma čísla

en: Number Font Style
cs: Styl písma čísla

en: Number of Posts displayed on Archive pages
cs: Počet příspěvků zobrazených na stránkách archivu

en: Number of Posts displayed on Category page
cs: Počet příspěvků zobrazených na stránce Kategorie

en: Number of Posts displayed on Search pages
cs: Počet příspěvků zobrazených na stránkách vyhledávání

en: Number of Posts displayed on Tag pages
cs: Počet příspěvků zobrazených na stránkách značek

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
cs: Počet produktů zobrazených na stránkách archivu WooCommerce

en: Number of comments to show:
cs: Počet komentářů k zobrazení:

en: Number of dropdown tiers shown
cs: Počet zobrazených rozbalovacích úrovní

en: Number of posts to show:
cs: Počet příspěvků k zobrazení:

en: OR
cs: NEBO

en: Only display featured posts.
cs: Zobrazovat pouze doporučené příspěvky.

en: Open Project URL in new window
cs: Otevřít URL projektu v novém okně

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Options
cs: Možnosti

en: Order Category Links by Ascending/Descending
cs: Seřadit odkazy kategorií vzestupně/sestupně

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
cs: Řadit odkazy na stránky vzestupně/sestupně

en: Our Authors
cs: Naši autoři

en: Outset
cs: Začátek

en: Overlay
cs: Překryvná vrstva

en: PASSWORD
cs: HESLO

en: Padding
cs: Vycpávka

en: Page IDs, separated by commas.
cs: ID stránek oddělená čárkami.

en: Page Name
cs: Název stránky

en: Page not found
cs: Stránka nenalezena

en: Pages
cs: Stránky

en: Pages:
cs: Stránky:

en: Pagination
cs: Stránkování

en: Pagination Active Background Color
cs: Stránkování Aktivní Barva Pozadí

en: Pagination Active Color
cs: Stránkování aktivní barva

en: Pagination Background
cs: Stránkování pozadí

en: Pagination Background Color
cs: Barva pozadí stránkování

en: Pagination Color
cs: Barva stránkování

en: Pagination Item
cs: Položka stránkování

en: Pagination Item Active
cs: Položka stránkování je aktivní

en: Parent Skill
cs: Rodičovská dovednost

en: Parent Skill:
cs: Rodičovská dovednost:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
cs: Sem vložte URL obrázku, pokud jste zvolili typ posuvníku „obrázky“.

en: Percent Font Size
cs: Velikost písma v procentech

en: Percent Font Style
cs: Procentní styl písma

en: Person
cs: Osoba

en: Pinterest Profile Url
cs: URL profilu Pinterest

en: Place your adsense code here.
cs: Sem vložte kód AdSense.

en: Please enter a valid email address.
cs: Prosím zadejte platnou emailovou adresu.

en: Popular
cs: Oblíbený

en: Popular Skills
cs: Oblíbené dovednosti

en: Portfolio Page Template Options
cs: Možnosti šablony stránky portfolia

en: Portrait Border Radius
cs: Poloměr okraje na výšku

en: Post
cs: Pošta

en: Post Background Color
cs: Barva pozadí příspěvku

en: Post Caption
cs: Popis příspěvku

en: Post Comment
cs: Přidat komentář

en: Post Entry
cs: Příspěvek Vstup

en: Post Excerpt
cs: Úryvek z příspěvku

en: Post Featured Image
cs: Doporučený obrázek příspěvku

en: Post Format Audio Player
cs: Postformátový audio přehrávač

en: Post Format Gallery Nav
cs: Formát příspěvku Galerie Nav

en: Post Format Gallery Nav Hover
cs: Galerie formátu příspěvku Nav Hover

en: Post Format Gallery Nav Icon
cs: Ikona navigace galerie formátu příspěvku

en: Post Format Gallery Nav Icon Hover
cs: Formát příspěvku Galerie Nav Ikona Přejetí myší

en: Post Format Icon
cs: Ikona formátu příspěvku

en: Post Format Icon Background Color
cs: Barva pozadí ikony formátu příspěvku

en: Post Format Link Background
cs: Pozadí odkazu ve formátu příspěvku

en: Post Format Quote Background
cs: Příspěvek Formát Citace Pozadí

en: Post Meta
cs: Příspěvek Meta

en: Post Meta Icons (Rating &amp; Comment)
cs: Ikony metadat příspěvků (hodnocení a komentáře)

en: Post Overlay
cs: Překryvný příspěvek

en: Post Overlay Icon
cs: Ikona překrytí příspěvku

en: Post Read More
cs: Příspěvek Přečíst více

en: Post Read More Icon
cs: Příspěvek Přečíst více Ikona

en: Post Review Score Bar
cs: Přidat recenzi skóre bar

en: Post Title
cs: Název příspěvku

en: Post Title Font Size
cs: Velikost písma názvu příspěvku

en: Post Title Font Style
cs: Styl písma nadpisu příspěvku

en: Post info section
cs: Sekce informací o příspěvku

en: Post not found
cs: Příspěvek nenalezen

en: Posted by %s
cs: Zveřejněno uživatelem %s

en: Posts
cs: Příspěvky

en: Posts By: %s
cs: Příspěvky od: %s

en: Posts Carousel
cs: Kolotoč příspěvků

en: Posts Limit
cs: Limit příspěvků

en: Posts List Area
cs: Oblast seznamu příspěvků

en: Posts List Entry
cs: Položka seznamu příspěvků

en: Posts List Meta
cs: Seznam příspěvků Meta

en: Posts List Meta Icon
cs: Seznam příspěvků Meta ikona

en: Posts List Thumbnail
cs: Miniatura seznamu příspěvků

en: Posts List Title
cs: Název seznamu příspěvků

en: Posts Per Page
cs: Počet příspěvků na stránku

en: Posts by %s
cs: Příspěvky od %s

en: Previous
cs: Předchozí

en: Previous Tab
cs: Předchozí Tab

en: Price Font Size
cs: Cena Velikost písma

en: Price Font Style
cs: Cena Styl písma

en: Pricing Table
cs: Tabulka cen

en: Primary Heading
cs: Primární nadpis

en: Primary Heading: Category Name, Sub Heading: Filter
cs: Primární nadpis: Název kategorie, Podnadpis: Filtr

en: Primary Heading: Filter, Sub Heading: Category Name
cs: Primární nadpis: Filtr, Podnadpis: Název kategorie

en: Primary Menu
cs: Hlavní nabídka

en: Primary Menu Bar Settings
cs: Nastavení primárního panelu nabídek

en: Print
cs: Tisk

en: Product Name Font Size
cs: Název produktu Velikost písma

en: Product Name Font Style
cs: Styl písma názvu produktu

en: Project Categories
cs: Kategorie projektů

en: Project Description:
cs: Popis projektu:

en: Project Details
cs: Podrobnosti projektu

en: Project Details Location
cs: Podrobnosti projektu Umístění

en: Project Details Title
cs: Podrobnosti projektu Název

en: Project Details box as sidebar
cs: Pole Podrobnosti projektu jako postranní panel

en: Project Details:
cs: Podrobnosti projektu:

en: Project Gallery
cs: Galerie projektu

en: Project Sidebar
cs: Postranní panel projektu

[ctx: Project Skill name]
en: Project Skills
cs: Projektové dovednosti

en: Project Skills
cs: Projektové dovednosti

en: Project URL
cs: URL projektu

en: Project URL Text
cs: Text URL projektu

[ctx: Project skill singular name]
en: Project Skill
cs: Projektová dovednost

en: Quote
cs: Citát

en: Quote Attribution
cs: Citace připisování

en: Quote Format Options
cs: Možnosti formátu nabídky

en: Quote Text
cs: Text citace

en: RSS Icon Url
cs: URL ikony RSS

en: Rate:
cs: Hodnotit:

en: Rating (%):
cs: Hodnocení (%):

en: Rating: %0.2f
cs: Hodnocení: %0.2f

en: Ratings
cs: Hodnocení

en: Re-Authorize
cs: Znovu autorizovat

en: Read Extra Documentation
cs: Přečtěte si Extra dokumentaci

en: Read More
cs: Přečtěte si více

en: Read More Button
cs: Tlačítko Číst více

en: Recent
cs: Nedávné

en: Recent Comments
cs: Nedávné Komentáře

en: Recent Posts
cs: Poslední příspěvky

en: Recent Reviews
cs: Nedávné recenze

en: Recent Tweets
cs: Nedávné tweety

en: Recent Videos
cs: Nejnovější videa

en: Related Posts
cs: Související příspěvky

en: Remove Drop Shadow
cs: Odstraňte vržený stín

en: Remove Vertical Divider
cs: Odstraňte vertikální rozdělovač

en: Reply
cs: Odpověď

en: Reset
cs: Resetovat

en: Reset to Defaults
cs: Obnovit výchozí

en: Responsive shortcodes
cs: Responzivní krátké kódy

en: Retweet
cs: Retweetujte

en: Review
cs: Posouzení

en: Review Box Contents
cs: Zkontrolovat obsah krabice

en: Review Box Title
cs: Název pole recenzí

en: Ridge
cs: Hřbet

en: Right
cs: Že jo

en: Right to Left
cs: Zprava doleva

en: Role Editor
cs: Editor rolí

en: Sale Badge Font Size
cs: Velikost písma odznaku prodeje

en: Sale Badge Font Style
cs: Prodej odznak styl písma

en: Sale Price Font Size
cs: Prodejní cena Velikost písma

en: Sale Price Font Style
cs: Prodejní cena Styl písma

en: Sample Post Title
cs: Ukázka názvu příspěvku

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Scale In From Center
cs: Měřítko V Od středu

en: Scale In From Left
cs: Měřítko V Zleva

en: Scale In From Right
cs: Měřítko Zprava

en: Score %1$d%%
cs: Skóre %1$d %%

en: Score: %1$s
cs: Skóre: %1$s

en: Search & Cart Font
cs: Písmo pro vyhledávání a košík

en: Search & Cart Font Style
cs: Styl písma pro vyhledávání a košík

en: Search Layouts
cs: Prohledat rozvržení

en: Search Project Skills
cs: Hledání projektových dovedností

en: Search Projects
cs: Hledat projekty

en: Search Results for: %s
cs: Výsledky hledání pro: %s

en: Search results for "%s"
cs: Výsledky hledání pro " %s "

en: Search, Cart, & Icon Background Color
cs: Barva pozadí vyhledávání, košíku a ikon

en: Search, Cart, & Icon Letter Spacing
cs: Vyhledávání, košík a mezery mezi písmeny

en: Search, Cart, & Icon Text Color
cs: Barva textu vyhledávání, košíku a ikon

en: Search, Cart, & Icon Text Size
cs: Velikost textu vyhledávání, košíku a ikon

en: Secondary Menu
cs: Sekundární menu

en: Secondary Menu Bar Settings
cs: Nastavení sekundárního panelu nabídek

en: Select
cs: Vybrat

en: Select Animation Effect
cs: Vyberte Efekt animace

en: Select Page
cs: Vyberte možnost Stránka

en: Select Slider Type here
cs: Zde vyberte typ posuvníku

en: Select between expanded and closed state
cs: Vyberte mezi rozbaleným a zavřeným stavem

en: Select yes if the link should be opened in a new window
cs: Pokud se má odkaz otevřít v novém okně, vyberte Ano

en: Send
cs: Poslat

en: Send Email to
cs: Odeslat email na

en: Separate Skills with Commas
cs: Dovednosti oddělte čárkami

en: Set as Image
cs: Nastavit jako obrázek

en: Share "%s" via %s
cs: Sdílet „ %s “ přes %s

en: Share:
cs: Podíl:

en: Sharing Icons to Display
cs: Sdílení ikon k zobrazení

en: Shop
cs: Prodejna

en: Short description
cs: Stručný popis

en: Shortcodes
cs: Krátké kódy

en: Show Author
cs: Zobrazit autora

en: Show Author Box
cs: Zobrazit pole autorů

en: Show Categories
cs: Zobrazit kategorie

en: Show Comment Count
cs: Zobrazit počet komentářů

en: Show Comments
cs: Zobrazit komentáře

en: Show Date
cs: Zobrazit datum

en: Show Divider
cs: Zobrazit oddělovač

en: Show Dribbble Icon
cs: Zobrazit ikonu Dribbble

en: Show Excerpt
cs: Zobrazit úryvek

en: Show Facebook Icon
cs: Zobrazit ikonu Facebook

en: Show Featured Image
cs: Zobrazit doporučený obrázek

en: Show Full Content
cs: Zobrazit celý obsah

en: Show Google+ Icon
cs: Zobrazit ikonu Google +

en: Show Instagram Icon
cs: Zobrazit ikonu Instagram

en: Show Pagination
cs: Zobrazit stránkování

en: Show Pinterest Icon
cs: Zobrazit ikonu Pinterest

en: Show Post Count
cs: Zobrazit počet příspěvků

en: Show Posts Count
cs: Zobrazit počet příspěvků

en: Show RSS Icon
cs: Zobrazit ikonu RSS

en: Show Rating
cs: Zobrazit hodnocení

en: Show Ratings
cs: Zobrazit hodnocení

en: Show Read More Button
cs: Zobrazit tlačítko Zobrazit více

en: Show Related Posts
cs: Zobrazit související příspěvky

en: Show Search Bar
cs: Zobrazit vyhledávací lištu

en: Show Social Icons
cs: Zobrazit sociální ikony

en: Show Stumbleupon Icon
cs: Zobrazit ikonu Stumbleupon

en: Show Top Border?
cs: Zobrazit horní ohraničení?

en: Show Trending Bar
cs: Zobrazit panel trendů

en: Show Tumblr Icon
cs: Zobrazit ikonu Tumblr

en: Show Twitter Icon
cs: Zobrazit ikonu Twitter

en: Show WooCommerce Cart
cs: Zobrazit košík WooCommerce

en: Show Youtube Icon
cs: Zobrazit ikonu Youtube

en: Show author box
cs: Zobrazit pole autora

en: Show comments on pages
cs: Zobrazit komentáře na stránkách

en: Show comments on posts
cs: Zobrazit komentáře u příspěvků

en: Show dropdown menus
cs: Zobrazit rozbalovací nabídky

en: Show related posts
cs: Zobrazit související příspěvky

en: Sidebar
cs: Postranní panel

en: Sidebar Location
cs: Umístění postranního panelu

en: Sidebar Width
cs: Šířka bočního panelu

en: Sidebar location
cs: Umístění postranního panelu

en: Sidebar, Project Details box below content
cs: Postranní panel, pole Podrobnosti projektu pod obsahem

en: Sidebar/Widget Area
cs: Postranní panel/oblast widgetů

en: Single Page Layout
cs: Rozložení jedné stránky

en: Single Post Layout
cs: Rozložení jednoho příspěvku

en: Single Post Page SEO
cs: SEO pro jednu stránku příspěvku

en: Sitemap Page Template Options
cs: Možnosti šablony stránky mapy webu

en: Sitemap Sections Display
cs: Zobrazení sekcí mapy webu

en: Sizing
cs: Dimenzování

en: Skills:
cs: dovednosti:

en: Slide In Horizontally
cs: Zasuňte vodorovně

en: Slide In Vertically
cs: Svisle zasuňte

en: Slider
cs: Posuvník

en: Slider Type
cs: Typ posuvníku

en: Smooth Scrolling
cs: Plynulé rolování

en: Social Follow
cs: Sociální sledování

en: Social Icons Color
cs: Sociální Ikony Barva

en: Social Icons Size
cs: Velikost sociálních ikon

en: Social Media Links
cs: Odkazy na sociální sítě

en: Social Media Networks
cs: Sítě sociálních médií

en: Social Network Follower Count Refresh
cs: Aktualizace počtu sledujících na sociální síti

en: Social Network Icon Size
cs: Velikost ikony sociální sítě

en: Solid
cs: Pevný

en: Sorry, No Posts Found
cs: Omlouváme se, nebyly nalezeny žádné příspěvky

en: Sorry, no posts found.
cs: Omlouváme se, nebyly nalezeny žádné příspěvky.

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
cs: Třídit odkazy kategorií podle jména/ID/Slimák/počet/skupina termínů

en: Sort Method
cs: Metoda řazení

en: Sort Order
cs: Pořadí řazení

en: Sort Pages Links
cs: Řazení odkazů na stránky

en: Standard Blog Category
cs: Standardní kategorie blogu

en: Standard Blog Category With Featured Posts
cs: Standardní kategorie blogu s doporučenými příspěvky

en: Standard Blog Homepage
cs: Standardní domovská stránka blogu

en: Standard or Masonry Style for Archive Pages
cs: Standardní styl nebo styl zdiva pro stránky archivu

en: Star
cs: Hvězda

en: Start on New Line
cs: Začněte na Nové lince

en: Start on New Line?
cs: Začít na nové lince?

en: Start the ad's output on a new line?
cs: Spustit výstup reklamy na novém řádku?

en: State
cs: Stát

en: Status
cs: Postavení

en: Stumbleupon Profile Url
cs: URL profilu Stumbleupon

en: Sub Heading
cs: Podnadpis

en: Subheader
cs: Podnadpis

en: Subheader Font Size
cs: Velikost písma podnadpisu

en: Subheader Font Style
cs: Styl písma podnadpisu

en: Subject
cs: Předmět

en: Subscribe
cs: předplatit

en: Summary
cs: souhrn

en: Summary Title
cs: Souhrnný název

en: Tab Content
cs: Obsah karty

en: Tab Item
cs: Položka karty

en: Tab Item Active
cs: Položka karty Aktivní

en: Tab Item Hover
cs: Přejetí myší na položku karty

en: Tab Settings
cs: Nastavení karty

en: Tab Text
cs: Text karty

en: Tabbed Posts
cs: Příspěvky s kartami

en: Tabs
cs: Karty

en: Tabs Background
cs: Pozadí karet

en: Tags
cs: Tagy

en: Testimonial
cs: Svědectví

en: Text Color
cs: Barva textu

en: Text Size
cs: Velikost textu

en: Text for the header of the module. Leave blank for no header for the module.
cs: Text pro záhlaví modulu. Chcete-li pro modul žádné záhlaví, ponechte prázdné.

en: Thanks for contacting us.
cs: děkujeme, že jste nás kontaktovali.

en: The Ad HTML, if not using the Image URL and Link above.
cs: Kód HTML reklamy, pokud nepoužíváte výše uvedenou URL obrázku a odkaz.

en: The Map feature uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map feature, please make sure you have added your API key inside the Extra Theme Options panel. Learn more about how to create your Google API Key <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.
cs: Funkce mapy používá rozhraní Google Maps API a ke svému fungování vyžaduje platný klíč Google API. Před použitím funkce mapy se prosím ujistěte, že jste přidali svůj API klíč do panelu Extra Theme Options. Další informace o tom, jak vytvořit klíč Google API <a href="%1$s" target="_blank">tady</a>.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
cs: Modul Mapy používá Google Maps API a ke svému fungování vyžaduje platný klíč Google API. Před použitím mapového modulu se prosím ujistěte, že jste zde přidali svůj API klíč. Další informace o tom, jak vytvořit klíč Google API <a target="_blank" href="%1$s">tady</a>.

en: The URL of the video from a <a href="%s" target="_blank">Supported oEmbed Video Provider</a>, or URL of any video. Click "Add Video URL" to add more file types. (.mov, .mp4, .webm, .ogv, etc)
cs: URL videa od <a href="%s" target="_blank">Podporovaný poskytovatel oEmbed Video Provider</a> nebo URL jakéhokoli videa. Chcete-li přidat další typy souborů, klikněte na „Přidat URL videa“. (.mov, .mp4, .webm, .ogv atd.)

en: The color used for this category throughout the site.
cs: Barva použitá pro tuto kategorii na celém webu.

en: The color used for this user throughout the site.
cs: Barva použitá pro tohoto uživatele na celém webu.

en: The format for the date display in PHP date() format
cs: Formát pro zobrazení data ve formátu PHP date().

en: The name of your facebook page, not the full URL. If your facebook url is: "http://www.facebook.com/elegantthemes", then your page name is: "elegantthemes"
cs: Název vaší facebookové stránky, nikoli celá URL. Pokud je vaše URL na Facebooku: „ http://www.facebook.com/elegantthemes “, pak název vaší stránky je: „elegantthemes“

en: The number of posts shown per page.
cs: Počet zobrazených příspěvků na stránku.

en: The number of posts shown.
cs: Počet zobrazených příspěvků.

en: The primary heading.
cs: Primární nadpis.

en: The speed, in seconds, in which it will auto rotate to the next slide.
cs: Rychlost v sekundách, za kterou se automaticky otočí na další snímek.

en: The speed, in seconds, in which the slider will auto rotate to the next slide. Leave empty to disable autoplay.
cs: Rychlost v sekundách, za kterou se posuvník automaticky otočí na další snímek. Chcete-li deaktivovat automatické přehrávání, ponechte prázdné.

en: The sub heading.
cs: Podnadpis.

en: Theme Customizer
cs: Přizpůsobovač motivu

en: Theme Options
cs: Možnosti motivu

en: There was a problem, please try again.
cs: Došlo k problému, zkuste to prosím znovu.

en: This controls default direction of the lazy-loading animation.
cs: To řídí výchozí směr animace líného načítání.

en: This is an optional title to display for this module.
cs: Toto je volitelný název pro zobrazení tohoto modulu.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
cs: Tato možnost vám umožňuje změnit způsob zobrazení vašich dat. Další informace naleznete v kodexu WordPress zde: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formátování data a času</a>

en: This option allows you to control how many tiers your pages dropdown menu has in the default theme created main menu. Increasing the number allows for additional menu items to be shown. This setting is not applicable If you are using a custom menu and not the default theme created main menu.
cs: Tato možnost vám umožňuje řídit, kolik úrovní má rozbalovací nabídka vašich stránek ve výchozí hlavní nabídce vytvořeného motivu. Zvýšení čísla umožňuje zobrazit další položky nabídky. Toto nastavení nelze použít, pokud používáte vlastní nabídku a nikoli výchozí hlavní nabídku vytvořenou motivem.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
cs: Tato možnost vám umožňuje ovládat, kolik úrovní má rozbalovací nabídka vašich stránek. Zvýšení čísla umožňuje zobrazit další položky nabídky.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
cs: Tento příspěvek je chráněn heslem. Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

en: This will add a border to the top side of the module.
cs: Tím se přidá ohraničení na horní stranu modulu.

en: This will be used as the border color for this module.
cs: Ta bude použita jako barva okraje pro tento modul.

en: This will be used as the text color for the header text of the module.
cs: Ta bude použita jako barva textu pro text záhlaví modulu.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
cs: Tím se změní štítek modulu v staviteli pro snadnou identifikaci.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
cs: Tím povolíte Google Fonts pro neanglické jazyky.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
cs: To umožní použití úryvků v příspěvcích nebo na stránkách.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
cs: Tím vrátíte všechna nastavení na stránce voleb na výchozí hodnoty. <strong>Opravdu to chcete udělat?</strong>

en: Title
cs: Titul

en: Title Font Size
cs: Velikost písma nadpisu

en: Title Font Style
cs: Styl písma nadpisu

en: Title:
cs: Titul:

en: Toggle
cs: Přepnout

en: Toggle Icon Size
cs: Přepnout velikost ikony

en: Toggle Padding
cs: Přepnout odsazení

en: Top
cs: Horní

en: Top & Bottom Padding
cs: Horní a spodní polstrování

en: Top Rated
cs: Nejlépe hodnocený

en: Top to Bottom
cs: Zhora dolů

en: Trackbacks/Pingbacks
cs: Zpětná sledování/Pingbacky

en: Trending Font
cs: Trendy písmo

en: Trending Font Style
cs: Trendy styl písma

en: Trending Label Text Color
cs: Trendy barva textu štítku

en: Trending Text Size
cs: Trendy velikosti textu

en: Trending Title Text Color
cs: Trendy barva textu nadpisu

en: Tumblr Profile Url
cs: URL profilu Tumblr

en: Turn pagination on or off.
cs: Zapnout nebo vypnout stránkování.

en: Turn the autoplay feature on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte funkci automatického přehrávání.

en: Turn the dispay of each post's date on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte zobrazení data každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's author on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte zobrazení autora každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's categories on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte zobrazení kategorií jednotlivých příspěvků.

en: Turn the display of each post's ccomments on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte zobrazení komentářů každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's comment count on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte zobrazení počtu komentářů u každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's date on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte zobrazení data každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's featured image on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte zobrazení doporučeného obrázku každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's rating on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte zobrazení hodnocení každého příspěvku.

en: Turn the display of each post's rating stars on or off.
cs: Zapněte nebo vypněte zobrazení hvězdiček hodnocení každého příspěvku.

en: Tweet
cs: tweet

en: Twitter Profile Url
cs: URL profilu na Twitter

en: Type
cs: Typ

en: Type an address and click find to place a marker at that address.
cs: Zadejte adresu a kliknutím na tlačítko Najít umístěte značku na tuto adresu.

en: Type of the box
cs: Typ krabice

en: Typography
cs: Typografie

en: Typography Settings
cs: Nastavení typografie

en: URL of the ad image.
cs: URL obrázku reklamy.

en: URL the ad's image links to.
cs: URL obrázku reklamy, na kterou odkazuje.

en: Underline
cs: Zdůraznit

en: Update Skill
cs: Aktualizovat dovednosti

en: Upload
cs: nahrát

en: Upload A Video File
cs: Nahrajte soubor videa

en: Upload an Image
cs: Nahrajte obrázek

en: Uppercase
cs: Velká písmena

en: Use Google Fonts
cs: Použijte Google Fonts

en: Use as default for any category that does not have a specific layout set.
cs: Použijte jako výchozí pro libovolnou kategorii, která nemá konkrétní sadu rozvržení.

en: Use combined and minified CSS file to speed up your site's page load.
cs: Použijte kombinovaný a miniifikovaný soubor CSS k urychlení načítání stránky vašeho webu.

en: Use combined and minified javascript file to speed up your site's page load.
cs: Pro urychlení načítání stránky vašeho webu použijte kombinovaný a miniifikovaný soubor JavaScript.

en: Use excerpts when defined
cs: Při definování použijte úryvky

en: Use resizing
cs: Použijte změnu velikosti

en: Use this layout as the default layout?
cs: Použít toto rozvržení jako výchozí?

en: Use this layout as the home layout?
cs: Použít toto rozložení jako domácí rozložení?

en: Use this layout on the categories selected above.
cs: Použijte toto rozvržení pro kategorie vybrané výše.

en: Used for icon button type
cs: Používá se pro typ tlačítka ikony

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username:
cs: uživatelské jméno:

en: Vertically Centered
cs: Svisle na střed

en: Video Format Options
cs: Možnosti formátu videa

en: Video URL
cs: URL videa

en: View Category Layout
cs: Zobrazit rozložení kategorií

en: View Project
cs: Zobrazit projekt

en: View The Project
cs: Zobrazit projekt

en: View all posts by %s
cs: Zobrazit všechny příspěvky od %s

en: Website Content Width
cs: Šířka obsahu webu

en: Website Gutter Width
cs: Šířka okapu webu

en: Welcome to Extra! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
cs: Vítejte v Extra! Než se ponoříte do svého nového motivu, navštivte prosím stránku <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Extra dokumentace</a>, kde získáte přístup k desítkám podrobných výukových programů.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
cs: Když definujete klíčová slova pomocí vlastních polí, měli byste tuto hodnotu použít pro vlastní pole Název. Hodnota vašeho vlastního pole by měla být meta klíčová slova, která chcete použít, oddělená čárkami.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
cs: Když definujete svůj meta popis pomocí vlastních polí, měli byste tuto hodnotu použít pro vlastní pole Název. Hodnota vašeho vlastního pole by měla být vlastním popisem, který chcete použít.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
cs: Když definujete název pomocí vlastních polí, měli byste tuto hodnotu použít pro vlastní pole Název. Hodnota vašeho vlastního pole by měla být vlastním názvem, který chcete použít.

en: Whether to show the post count.
cs: Zda se má zobrazit počet příspěvků.

en: Widget Bullet Color
cs: Barva odrážky widgetu

en: Widget Header Font Size
cs: Velikost písma záhlaví widgetu

en: Widget Header Font Style
cs: Styl písma záhlaví widgetu

en: Widget Heading Color
cs: Barva nadpisu widgetu

en: Widget Link Color
cs: Barva odkazu na widget

en: Widget Text Color
cs: Barva textu widgetu

en: WooCommerce Sidebar Location
cs: Umístění bočního panelu WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar/Widget Area
cs: Oblast postranního panelu/widgetu WooCommerce

en: Yes
cs: Ano

en: You are already logged in.
cs: Už jste přihlášen.

en: You can disable this option if you want to remove the author box from single post pages.
cs: Tuto možnost můžete zakázat, pokud chcete odstranit pole autora ze stránek jednotlivých příspěvků.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
cs: Tuto možnost můžete zakázat, pokud chcete odstranit komentáře a formulář komentáře z jednotlivých stránek příspěvků.

en: You can disable this option if you want to remove the related posts from single post pages.
cs: Tuto možnost můžete zakázat, pokud chcete odstranit související příspěvky ze stránek jednotlivých příspěvků.

en: You can find all the info on how to obtain all the needed API credentials here: %s
cs: Veškeré informace o tom, jak získat všechna potřebná pověření API, naleznete zde: %s

en: You can find the User Id at the end of your Google+ URL. For example if the URL was: http://plus.google.com/+elegentthemes, the User Id would be: +elegenthemes
cs: ID uživatele naleznete na konci své URL Google Pokud by například URL byla: http://plus.google.com/ +elegentthemes, ID uživatele by bylo: +elegenthemes

en: You don't have pages
cs: Nemáte stránky

en: Your Rating:
cs: Vase hodnoceni:

en: Your latest posts
cs: Vaše nejnovější příspěvky

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
cs: Nejnovější příspěvky vašeho webu.

en: Your site&#8217;s most recent Reviews (posts which have review).
cs: Nejnovější recenze vašeho webu (příspěvky, které mají recenzi).

en: Your site&#8217;s most recent Videos (Posts which use video format).
cs: Nejnovější videa vašeho webu (příspěvky, které používají formát videa).

en: Your site&#8217;s most recent comments.
cs: Nejnovější komentáře vašeho webu.

en: Youtube Profile Url
cs: URL profilu Youtube

en: Youtube Username
cs: Uživatelské jméno Youtube

en: Zoom Icon Color
cs: Barva ikony přiblížení

en: by
cs: podle

en: by %s
cs: od %s

[ctx: clear static resources]
en: Clear
cs: Průhledná

en: comment count
cs: počet komentářů

[ctx: documentation links]
en: Support
cs: Podpěra, podpora

[ctx: general options]
en: General
cs: Všeobecné

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
cs: Integrace

[ctx: layout type general name]
en: Category Layouts
cs: Rozvržení kategorií

[ctx: layout type singular name]
en: Category Layout
cs: Rozložení kategorie

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
cs: Navigace

[ctx: noun]
en: COMMENT
cs: KOMENTÁŘ

[ctx: page/post]
en: Layout
cs: Rozložení

[ctx: project item]
en: Add New
cs: Přidat nový

[ctx: project type general name]
en: Projects
cs: Projekty

[ctx: project type singular name]
en: Project
cs: Projekt

en: settings reset.
cs: resetovat nastavení.

en: settings saved.
cs: nastavení uloženo.

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
cs: reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
cs: Zbarvení

[ctx: theme updates]
en: Updates
cs: Aktualizace

en: you don't have sufficient permissions to access this page
cs: nemáte dostatečná oprávnění pro přístup k této stránce
